Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausi kirpėjai Kaune

QUOTE(ChikiPau @ 2017 03 21, 16:05)
Sitoj nuotraukoj mano prasyta ir tiketasi spalva, kuomet kirpeja Damute ivertino, kad labai grazu - darom.

Virsune.. daugiau nieko negaliu pasakyt... buciau reikalavus trb kad pinigus grazintu arba nebuciau is vis mokejus.
Atsakyti
QUOTE(amberr. @ 2017 08 09, 10:02)
As nesuprantu.. nu neiseina isgaut spalvos , kokios noriu.. as noriu ash brown.. i pilkuma, kad butu sviesiai, naturaliai ruda.. gaunas arba su ryzu atspalviu arba per tamsiai.. daze su ivairiais dazais ir su visais tas pats.. sako, kad ne ant sviesiu plauku tas ash nesigauna.. verysad.gif ir nejau norint nusviesint tamsius reik butinai nuimdinet spalva..? Negalima palaipsniui to padaryt kazkiap..? verysad.gif Gal galit parekomenduot kirpeja, kuri gerai dirbtu su tamsiais plaukais ir moketu graziai pasviesint labai nekenkiant.. aisku butu gerai kaina nekosmine  unsure.gif


Kiek teko domėtis tai viena sunkiausiai išgaunąmų spalvų, ta šviesiai ruda su ash, man pamenu gavosi kai ant balintų plaukų uždažiau tamsiai rudai, bet laikėsi labai trumpai. Su kirpėjos pagalba kiek bandžiau išgauti šią spalvą nepavyko, vaikščiojau ryža.
Atsakyti
QUOTE(Melajja @ 2017 08 09, 12:30)
Kiek teko domėtis tai viena sunkiausiai išgaunąmų spalvų, ta šviesiai ruda su ash, man pamenu gavosi kai ant balintų plaukų uždažiau tamsiai rudai, bet laikėsi labai trumpai. Su kirpėjos pagalba kiek bandžiau išgauti šią spalvą nepavyko, vaikščiojau ryža.

Hm.. verysad.gif( nu va taip man ir sake.. sakau zinot.. ne visos moka tas spalvas makaluot.. tai jei jau ant blondes nesigavo, tai is tamsios ta ash isgaut trb is vis neimanoma.. arba su laiku vis tiek ryzes verysad.gif aciu uz info! 4u.gif
Atsakyti

https://www.facebook...Akirpeja.kaune/gal kas lanketes. Dirba toujours salone K.Donelaicio g. idomu kokie atsiliepimai :hmm: nes gana pigu :)

Atsakyti

O gal zinot tikrai patikimu meistriu ???

Atsakyti
Labukas, ar kas lankotes Prima salone, parekomenduokit kirpeja. Aciu smile.gif
Atsakyti

O gal zinot tikrai patikimu meistriu ???

Pas Vitolda jau beveik 5 metai einu.

Skauda moket, bet kiek nuklydau visada sugrizdavau, tai nebeeksperimentuoju :)

Atsakyti
gal kas lankosi salone Vingė? silainiuose. domintu atsiliepimai
aciu
Atsakyti
QUOTE(girene @ 2017 08 16, 09:12)
gal kas lankosi salone Vingė? silainiuose. domintu atsiliepimai
aciu

As ten eidavau pas Natasa.. dirbo bent jau tada su loreal pro.. labai patiko..nerealus zmogus, geras spec smile.gif
Atsakyti
O gal kas lankosi Blitz salone? Butent domina kirpeja Julija, gal yra buvusiu pas ja?
Atsakyti
QUOTE(Filoteja @ 2017 08 18, 16:33)
O gal kas lankosi Blitz salone? Butent domina kirpeja Julija, gal yra buvusiu pas ja?

Gerai kerpa. Tik brangu mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(girene @ 2017 08 16, 08:12)
gal kas lankosi salone Vingė? silainiuose. domintu atsiliepimai
aciu

Sveika, sveika 4u.gif Aš dariausi masažus seniai, bet kiek mačiau tai Vilma ryžais plaukais gerai kirpo, moterys dar gyrė Radvydą. Jolanta Meidienė ten net dirbo mirksiukas.gif man brangu aš neinu, bet tel. nr, turiu biggrin.gif Rašykit jei ko paklausti norite mirksiukas.gif
Vinge.lt Vilma kairėje pusėje pirma 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo DiKu: 19 rugpjūčio 2017 - 09:45
QUOTE(girene @ 2017 08 16, 08:12)
gal kas lankosi salone Vingė? silainiuose. domintu atsiliepimai
aciu

As gera pusmeti ejau pas Dalia tik del kainos, bet pabegau.. Daze gal ir neblogai, bet nemaloni. Nerekomenduoju.
smile.gif
Atsakyti