Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausi kirpėjai Kaune

QUOTE(princese306 @ 2018 01 11, 15:36)
Gal galit parodyti savo plaukučius? smile.gif Ir kokios ten kainos paslaugų?


Mano plaukuciai ideti i puslapi, galit pasiziuret, o kainos tikrai prieinamos rolleyes.gif surasytas kainininkas 4u.gif
Atsakyti

Sveikos :4u: 

Aš lankausi "Nidos idilėj" pas Salvijų. Labai daug metų vargau pas visokias kirpėjas šviesindama plaukus, tikrai nebuvo jie sveiki ir gražūs. Na o čia pagaliau man nudažė plaukus taip, kaip visada norėjau ir tikrai plaukai atsigavo, net augt greičiau pradėjo, nustojo pūstis. Ir šiaip labai malonus kirpėjas, labai dėmesingas, niekada neskuba, dirba kruopščiai. Ir "nelupa" :D​ 

Atsakyti
QUOTE(*Deimante* @ 2018 01 16, 18:54)
<p>Sveikos 4u.gif </p><p>Aš lankausi "Nidos idilėj" pas Salvijų. Labai daug metų vargau pas visokias kirpėjas šviesindama plaukus, tikrai nebuvo jie sveiki ir gražūs. Na o čia pagaliau man nudažė plaukus taip, kaip visada norėjau ir tikrai plaukai atsigavo, net augt greičiau pradėjo, nustojo pūstis. Ir šiaip labai malonus kirpėjas, labai dėmesingas, niekada neskuba, dirba kruopščiai. Ir "nelupa" biggrin.gif </p>

Sveika, prašome plačiau pakomentuoti: plaukų ilgis, kirpimas, dažymas koks ir kokia kaina? 4u.gif
Atsakyti

Mano plaukai žemiau pečių, esu blondinė. Bet iš "peroksidinės" jis mane pavertė "natūralia" blondine, kaip ir prašiau :D  Pradžioj kažkiek kartų nudažęs šaknis tonuodavo plaukus per visą ilgį, kol susivienodino spalva, o dabar užtenka jau tik šaknis dažyt. Pirmus kartus sumokėjau gal apie 50Eur, o dabar, ir kai tonuoja, ir kai ne moku po 35Eur. Kas antrą kartą pakerpa galiukus, tai vistiek moku 35Eur. Dažų pavadinimo nežinau, bet tikrai geri. Plaukui tikrai nekenkia. Aš dar iš jo kokios kaukės nusiperku už savikainą, tikrai nekiša brangių dalykų, o rekomenduoja nuoširdžiai. Žodžiu, aš patenkinta.

Atsakyti

O ilgai tenka laukti, kol pateksit pas kirpėją. ilgos eilės? Ir gal dar kitom paslaugom naudojatės Nidos idilėj 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bolsiaka: 22 sausio 2018 - 13:26

Kitom paslaugom pasinaudoti dar neteko, galvoju manikiūrą ir pedikiūrą ten išbandyt. Na o pas Salvijų eilės yra... Nebus taip, kad kitai dienai užregistruos. Dažniausiai kokias 2sav į priekį reikia. Na kartais per stebuklą per savaitę priima. Bet aš kadangi einu reguliariai, tai dažniausiai užsirašau iš karto kitam kartui.

Atsakyti
Sveikos. Tai va. Pasiskambinau aš Salvijui į Nidos idilę. Pasakiau kokie plaukai, kaip dažyti noriu. Užsiprašė 40-45 eurų. doh.gif Nors plaukų nėra daug. Jie už ausų. Dirba su Wella. Taip kad godumas pražudė. Neisiu. mirksiukas.gif
Atsakyti

Na iš tiesų, tai nežinau, kaip tos kainos kitur, tai nežinau, ar čia daug... Erikos grožio salone už nudažymą mokėjau 80Eur, o Andre grožio salone apie kainas patyliu... Na tikrai nieko nereklamuoju, bet man tinka ir patinka, už tai einu :)  O kiek esu bandžiusi paprastų kirpyklų, tai tikrai yra tekę nusivilti, tiek rezultatu, tiek švara, tiek bendravimu, tiek pačiomis kirpėjomis. Kai atsisėdi į kėdę ir kirpėja bendrauja ne su tavimi, o su kolegėmis kokią valandą kalba apie hemorojų :blink:  :D​ 

Atsakyti

Merginos, rekomenduokite, pas ką kirptis Žaliakalnyje ir kad kaina neviršytų 20eur. už kirpimą? Ačiū :mirksiukas: 

Atsakyti

Tai ir rekomenduoju Nidos idilėje dirbantį Salvijų :mirksiukas:​  Dirba prie Ledo arenos. Manau, kirpimas daugiau nekainuotų.

Atsakyti
Unison, priee soboro. Kainos kosmines, bet rezultatas superinis.
Atsakyti
merginos, kas zino kirpeja kur gerai kirptu vyrus? pas vakai sukuriu nemazai unsure.gif
Atsakyti