Įkraunama...
Įkraunama...

finansai ir buitis poroje

Given444, sakyciau reikia gerai jaustis savo pasirinkime. Visiems niekuomet neimanoma itikti 4u.gif
O del jusu bendradarbio.... Negraziai elgiasi bendradarbiai, kurie nesugeba atvirai pasikalbeti, padiskutuoti 4u.gif
Mano gyvenimo stilius yra gana savotiskas, bet jis yra mano ir as juo patenkinta. Zinau, kad gimine laiko, kad uztraukiu geda, bet niekas atvirai to nedrista pasakyti. Todel eina per visokius aplinkinius kelius. Ir tas mane biesina. Darbe laimei yra fantastiski santykiai, moterys nebijo pasakyti tiesiai sviesiai ka galvoja ir taip diskutuojam. Pries pora savaiciu, viena pasake, kad kvailyste yra tureti tik viena vaika kaip as ir isdeste savo argumentus. Tuomet paaiskinau mano priezastis. Sia savaite kita nurase velniu, kai suzinojo, kad musu seima nusipirkom didesni nama, nes mums mazai vietos dabartiniame su 4 miegamaisiais (esam 2 suauge ir 1vaikas).

Manot senais laikais visos moterys buvo laimingos savo santuokose? Dristu abejoti...
Atsakyti
Tosk, tai as suprantu, kad daugeliu atveju turi buti psichologiskai stiprus...ir cia liecia tik kritikos isklausyma. vat, tavo atveju kalba gimine, ir nesmagu. o ka daryti, kai bendrarbiui uz akiu buvo iskviesta masina, svelniai tariant ( doh.gif zmogus net girtas nebuvo, galantiskai elgesi), ir jis...pasisutas namo, kaip age+ neitikes. vat tuomet ir susiduri su ta visuomene. viduje gali buti belekoks milzinas ar donkichotas.

Atsakyti
Given444, man nera nesmagu - man tiesiog pikta. Pikta, kad man bunant jau 40m, bijo kalbetis kaip su suaugusiu zmogumu. Bet uztat mielai atskaito moralus mano tevams doh.gif
Visuomeniu pakantumas mastantiems kitaip skiriasi lyginant saliu lygyje. LT deja pakantumas kitokiems yra labai jau atsilikes. Deja verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(given444 @ 2014 04 12, 16:01)
Tosk, tai as suprantu, kad daugeliu atveju turi buti psichologiskai stiprus...ir cia liecia tik kritikos isklausyma. vat, tavo atveju kalba gimine, ir nesmagu. o ka daryti, kai bendrarbiui uz akiu buvo iskviesta masina, svelniai tariant ( doh.gif zmogus net girtas nebuvo, galantiskai elgesi), ir jis...pasisutas namo, kaip age+ neitikes. vat tuomet ir susiduri su ta visuomene. viduje gali buti belekoks milzinas ar donkichotas.

Aprašytoje situacijoje manau yra elementarus nemandagumas, kultūros stoka ir naglumas. Toli gražu iki visuomenės rolleyes.gif
Atsakyti