Įkraunama...
Įkraunama...

Balandinukai - 2006

mokytoja bendrai nerašo, čia motušės kai kurios išnaudoja visas tamo galimybes smile.gif

blogiausia, kad apie tuos konkrečius atvejus, kai skudėsi motinos, mokytoja arba nežino arba nelaiko jų rimtais.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo džiaugsmelis: 31 gruodžio 2014 - 15:00
Noriu pakalusti ir tuo paciu patarimo ...
Kaip ar Jusu vaikai ruosia namu darbus patys, suprantu kad patikrinti reikia, bet jis pats nera ne syk pasiemes p[ats kuprine s ir nepradejes ruosti namu darbu, rekia visad priminti kad jau laikas pamokas ruosti.

Gal jus taikot kokius stebuklingus metodus, paskatinimus ir t.t?
Atsakyti
QUOTE(Daivulyte @ 2015 01 30, 14:46)
Noriu pakalusti ir tuo paciu patarimo ...
Kaip ar Jusu vaikai ruosia namu darbus patys, suprantu kad patikrinti reikia, bet jis pats nera ne syk pasiemes p[ats kuprine s ir nepradejes ruosti namu darbu, rekia visad priminti kad jau laikas pamokas ruosti.

Gal jus taikot kokius stebuklingus metodus, paskatinimus ir t.t?

Netaikau jokių metodų schmoll.gif Gal mokytoja daugiau motyvuoja, nes gauti papildomas užduotis namuose - prestižas biggrin.gif Kadangi pamokų ruošimui neturi daug laiko, tai ruošia drausmingai.
Atsakyti
Sveikos

Kaip gyvenat? 4u.gif biggrin.gif
Atsakyti
Labukas! 4u.gif
Net širdelę paglostė, kai prisijungus pamačiau, jog balandinukų namučiai šurmuliuoja! wub.gif Smaguma! Ir nostalgija kartu... Rodos visai neseniai spintelių dureles atidarinėjome, kad mažiesiems lengviau ateiti būtų, group.gif o dabar šalia turime jau gerokai ūgtelėjusius balandinukus.
Greitai laikas eina...
Tuoj įsibėgės devintųjų gimtadienių maratonas. Smagiai atšvęskime! 4u.gif
Linkėjimai balandinukams! happybday.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gintra: 18 kovo 2015 - 09:37
Sveikutes, smile.gif
Malonu jus vis dar matyti ir skaityti, linkejimai visoms, graziu artejanciu gimtadieniu
happybday.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ros: 07 balandžio 2015 - 20:24
Sveika, Ros ir kitos, jei netyčia užklysit. rytoj, ketvirtadienį 18.00 esate laukiamos Mano guru ( kaip senais gerais laikais smile.gif )

mitukas
Atsakyti
QUOTE(džiaugsmelis @ 2015 04 08, 17:20)
Sveika, Ros ir kitos, jei netyčia užklysit. rytoj, ketvirtadienį 18.00 esate laukiamos Mano guru ( kaip senais gerais laikais smile.gif )

mitukas

Butu labai Smagu! Deja... Esam LV. smile.gif

Gero pasisedejimo! 4u.gif
Atsakyti
Labas visiems ir visoms - atrodo, nostalgija bus užplūdusi ir net nesitiki, kad kai kurie dalykai - net avatarai (tame tarpe ir mano) sėkmingai sau gyvuoja štai visus dešimt metų, maždaug tiek praėjo po mano pasijungimo į Supermamyną.
Atsakyti
Kažkaip, pufff... ir užauginom! biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos, jau arteja ir desimtas gimtadienis ir mes bendraujame jau daugiau kaip 10 metu. Greitai bega laikas..... doh.gif
Atsakyti
tik kad šis forumas aprimes labai, jau keli metai sad.gif


įdomu, o butu norinčių susitikti po 10 metų bigsmile.gif


Kaip sekasi balandinukams? bigsmile.gif
Atsakyti