Įkraunama...
Įkraunama...

Rusiški filmai ir serialai (XXV Tema)

''Красотки'' /2014/
Премьера-Трейлер
http://kinozal.tv/de....php?id=1191629

user posted image

Laba smile.gif
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif
Pradejau ziureti Shiroka reka g.gif

nu net nezinau ka ir pasakyti g.gif Ta Ania savanaude,galvojanti tik apie save,negalvojanti apie pasekmes,nu susipyko ji su to chirurgu,nusprende "povypendrivotsa",dabar ta savo vyra kankina,vaiko vos neatsikrate g.gif nu niekas ja neverte teketi,nu vnz. sunervino ji mane cool.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Visgi @ 2014 03 22, 13:18)
''Красотки'' /2014/

žiūriu ir kažkaip keista pasirodė,
kad Tania dirba miestelio muziejuje, o interneto visam miestuke nėra g.gif
ir ji važiuoja į Maskavą
truputuką logikos trūkumas
Atsakyti
Мститель 2013... Nieko visai toks, patiko... Bojevik... Graziai kaunasi, laimi, kovoja su korupcija... lotuliukas.gif
O jei rimtai, tai netgi Антон Пампушный reabilitavosi, kai po filmo Жизнь после жизни negalejau atsikvoseti nuo jo isprotejusiu baime varanciu akiu... wub.gif Cia jis simpatiskas kovotojas bigsmile.gif
Atsakyti
Labvakar smile.gif

Startavo naujiena
''Кружева'' /2014/
http://kinozal.tv/de....php?id=1191964

user posted image


O aš pažiūrėjau NeNaujieną
''Гюльчатай. Ради любви'' /2014/

Yra toks labai geras posakis- ,,за что боролся на то и напоролся''. Šiame seriale kaip tik apie tai.
Tęsiniu nenusivyliau. Patiko visi. Gražu žiūrėti į gražius žmones.
Visų iki vieno buvo man gaila, net momentais ir tos Irinos (Юлия Такшина).
Ypatingai gaila buvo Наталья Рудова. Beje, ji čia man labai graži ir šarminga.
Man, ir Наталья Рудова ir Саёра Сафари įtikinamai vaidino jautriose ir kraupokose scenose.
Patiko ir Ирина Розанова, ir Наталия Солдатова, tikra 'soldatova' ta podruškė.
Na o jau Алексей Макаров taip sulįses, kad tik nosis belikus.
Aš suprantu, kad jis gal visą gyvenimą svajojo būti monekenu, na bet kad šitaip išbarstyti savo žavesį, tai nežinau nežinau...
Iš esmės patiko tai, kad nebuvo tik vieno veiksmo ir tik į vienus vartus.
T.y. kad vyko daug skirtingų peripetijų, skirtingose vietose, kiekvienas herojus turėjo savų motyvų ir siekių.
O taikomos priemonės tikslui įgyvendinti buvo ne visai garbingos ir švarios,
kad kaip tame posakyje ,,в любви и на войне все средства хороши''.

Из сериала ''Гюльчатай 2. Ради любви'' /2014/

user posted image
Atsakyti
Женщина в беде (2014)
Visai nieko detektyvas-meliodrama
Atsakyti
''Давай поцелуемся'' /2014/
http://kinozal.tv/de....php?id=1191986

user posted image
Atsakyti
Ramsius,na ir ar pranoko jusu lukescius zaliaakis? smile.gif Ar mandagus?Ar noriai sutiko nusifotografuoti? ax.gif Pasakokite,pasakokite topsecret.gif
biggrin.gif

Laba diena!Kokie grazu orai,namie nesinori buti.vakar Belmonte buvome,grazuuu,fontanai jau "dirba"kavynes.Kiek zybuciu wub.gif
user posted image

Paziurejau "Баржа"geras,lengvas,sunus kartu ziurejo,irgi patiko,ypac kai vaiku nuotikius rode smile.gif Man tik kliuvo,bet cia jau kabinejimas,ane?Varvaros priaugintos blakstienos doh.gif ,as ir gyvenime negaliu i jas ziureti,o filme atrode,kad jai per sunkus biggrin.gif vis mirkt ir mirkt biggrin.gif

Vakar pradejau ziureti,"Вангелия"super,neveltui tiek teigiamu nuomoniu.
Atsakyti
QUOTE(Nanita @ 2014 03 23, 10:47)
Ramsius,na ir ar pranoko jusu lukescius zaliaakis? smile.gif Ar mandagus?Ar noriai sutiko nusifotografuoti? ax.gif Pasakokite,pasakokite  topsecret.gif

vėl važiavo į pasimatymą g.gif (pavydžiu) reiks rimtai prašyt,kad autografą parvežtų biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(*MONAMI* @ 2014 03 23, 12:35)
vėl važiavo į pasimatymą  g.gif (pavydžiu) reiks rimtai prašyt,kad autografą parvežtų  biggrin.gif

Ką reiškę vėl? ax.gif Maža to,kad paėmė autografą,tai dar į pasimatymus važinėja? bigsmile.gif Vapsceee
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nanita: 23 kovo 2014 - 11:53
QUOTE(*MONAMI* @ 2014 03 23, 11:35)
vėl važiavo į pasimatymą  g.gif (pavydžiu) reiks rimtai prašyt,kad autografą parvežtų  biggrin.gif

Ne,kiek žinau,antro karto DAR nebuvo tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Nanita @ 2014 03 23, 11:51)
Ką reiškę vėl? ax.gif Maža to,kad paėmė autografą,tai dar į pasimatymus važinėja? bigsmile.gif Vapsceee



QUOTE(Julsita @ 2014 03 23, 12:01)
Ne,kiek žinau,antro karto DAR nebuvo  tongue.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Ramsiau rodykis greičiau,otai tuoj sugedęs telefonas bus lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti