Įkraunama...
Įkraunama...

Rusiški filmai ir serialai (XXV Tema)

QUOTE(Nanita @ 2014 03 23, 10:47)
Laba diena!Kokie grazu orai,namie nesinori buti.vakar Belmonte buvome,grazuuu,fontanai jau "dirba"kavynes.Kiek zybuciu  wub.gif

už lango lietus barbena
ir eiti niekur nesinorėjo,
žiūrėjau "Самара"
ir paskambino tetulytė, kurią prisprė per lietų eiti į bažnyčią
tad viską mečiau ir lėkiau vežti jos į Dievulio namus ax.gif
Atsakyti
QUOTE(*MONAMI* @ 2014 03 23, 13:13)
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
Ramsiau rodykis greičiau,otai tuoj sugedęs telefonas bus  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif


Jo,jo Ramsiau,rodykis nes zinai kokios bobickes biggrin.gif Tuoj ir istekinsim tave ir vaikus pakrikstysime biggrin.gif
QUOTE(daibava @ 2014 03 23, 13:17)
už lango lietus barbena
ir eiti niekur nesinorėjo,
žiūrėjau "Самара"
ir paskambino tetulytė, kurią prisprė per lietų eiti į bažnyčią
tad viską mečiau ir lėkiau vežti jos į Dievulio namus  ax.gif

O kur cia taip unsure.gif kad net lyja?Siap dabar pas mus irgi apsiniauke,tikiuosi nelis,susiruoseme i lauka smile.gif
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif

meciau ziureti Shiroka reka blush2.gif nepatiko,istemptas ir pan. blush2.gif dabar nezinau ka ziureti...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Krištolinė ledi: 23 kovo 2014 - 15:02
''Найти мужа в большом городе (Брак по-русски)'' /2014/
http://kinozal.tv/de....php?id=1192252

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Visgi: 23 kovo 2014 - 16:45
QUOTE(Visgi @ 2014 03 23, 16:26)
''Найти мужа в большом городе (Брак по-русски)'' /2014/

Tai ką-Ramsius šiandien stato drinks_cheers.gif tongue.gif
Atsakyti
siunciau Mama v zakone,man si aktore patiko,kai ziurejau Karpova

user posted image

nezinojau,kad jos seses g.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Julsita @ 2014 03 23, 17:31)
Tai ką-Ramsius šiandien stato  drinks_cheers.gif
Aha, aš ir taip manau. Čia kaip koks prirašymas štoli, šitiek laiko šis filmas čia keliavo doh.gif
O dar kai čia deleguotas Ramsiaus protežė vaidina, tai tegu net nesvajoja, kad be šito apseis irnesakyk.gif
Ramsiau матаеш на ус про что и очём мы тут?
Ai pamiršau, ji turbūt tik vidurnaktį pasirodys irnesakyk.gif
Kaži, jai ausys nenukris- šitiek čia šiandien linksniuota buvo biggrin.gif

Visą dieną praktiškai lauke.
Ir persivalgiau ir per daug turbūt deguonies įgavau, nes dabar žiovulys totalkašmar doh.gif
Šašlykus valgėm, jetau jetau kaip skanu buvo, o jau tas aromatas essen.gif

user posted image

Nanita, gražios žibuoklės smile.gif Sakai jau gražu Belmonte? Reiks kada nuvažiuot.
Atsakyti
Esu pirmąjį žiūrėjusi, ne itin man patiko.
Manau šis GAL labiau patiks, nes kaip suprantu čia Павел Прилучный grieš vos ne 'pirmuoju smuiku' (?).
Hm, įdomu įdomu kaip iš tiesų...

''Как выйти замуж за миллионера-2'' /2013/
Премьера Трейлер
http://kinozal.tv/de....php?id=1192411

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Visgi @ 2014 03 23, 21:13)
''Как выйти замуж за миллионера-2'' /2013/

reikia pirmą dalį prisiminti wink.gif
Atsakyti
laba 4u.gif

Nu ir pripliurpėt čia kol manęs nebuvo! Tėčio metinės buvo, tai visas savaitgalis buvo užimtas verysad.gif

QUOTE(*MONAMI* @ 2014 03 22, 09:37)
šiąnakt  doh.gif

Tau pasisekė, malonūs sapnai:lotuliukas:

QUOTE(Nanita @ 2014 03 23, 10:47)
Ramsius,na ir ar pranoko jusu lukescius zaliaakis? smile.gif Ar mandagus?Ar noriai sutiko nusifotografuoti? ax.gif Pasakokite,pasakokite  topsecret.gif

Pranoko) Kadangi bais tingiu pasakoti, tai trumpai reziumuosiu, ka jau buvau Julsitai pasakojus. Kai idaviau geles ir lietuviskai padekojau tai taip nuosirdziai apsidziauge))) Sako Ačiū ačiu)))) Nuvežiau alaus lietuviško, šakočio tai kai sulaukem lauke iskart atpazino, tik kad minia apipuole ji, teko laukti kol paleis. Tai jau kai vienos buvom pakalbinom. Mano net vardo neklause, sako aa, Ramunė...kaip ir mano žmona))) Labai draugiškas, kantrus, paslaugus, malonus ir žinoma tooooks gražus))))))) Visai nepasikeles, jokio žvaigždiškumo. Kiek ten jį apspito, su visais fotkinosi, lauke kol fotikus kas nusitaikys...Mes isvis sukinėjomės is vienos puses i kita, apsikabino...fotika palaike, padejo nuotraukas maisiukan susikisti. Bais apsidziauge prezentais, pamate sakoti sako a, zinau, labai skanus. Ir pavadinima prisimine tik nelabai teisingai, bet pasake))) Ir alu pamates sako a, Švyturys))))Paaiškino kad dar su malonumu pašnekėtų, bet va šone krikštasūnis laukia, nori pabendrauti.
Šiaip mes kreipėmės į ana su vienu labai asmenišku reikalu. tongue.gif Ir tas reikalas anam visai patiko, su malonumu padarė ko prašomas ir susitarėm dėl to, kaip bus įmanoma su juo susisiekti dėl tolimesnio bendravimo.

Vienžu, žmogus labai malonus smile.gif Bendravimas vyksta toliau, kad ir neakivvaizdžiai, bet kolkas kitaip nesigauna - per brangus man malonumas važinėti Maskvon doh.gif Laukiu vasaros, o be to, anas ir Klaipėdoj dažnai būna bigsmile.gif

Papildyta:
QUOTE(*MONAMI* @ 2014 03 23, 11:35)
vėl važiavo į pasimatymą  g.gif (pavydžiu) reiks rimtai prašyt,kad autografą parvežtų  biggrin.gif

QUOTE(Nanita @ 2014 03 23, 11:51)
Ką reiškę vėl? ax.gif Maža to,kad paėmė autografą,tai dar į pasimatymus važinėja? bigsmile.gif Vapsceee

QUOTE(Julsita @ 2014 03 23, 12:01)
Ne,kiek žinau,antro karto DAR nebuvo  tongue.gif

lotuliukas.gif Ne ANTRO KARTO dar nebuvo lotuliukas.gif Bendraujam neakivaizdžiai, interneto pagalba. Taip pat draugė Maskovoj retkarčiais matosi, kai anas ten būna. Mat дело есть bigsmile.gif Va, paskutinė naujausia foto. Šalikas - rankų darbo tongue.gif Tik gaila pirštinių nesimato bigsmile.gif
user posted image

QUOTE(Nanita @ 2014 03 23, 13:21)
Tuoj ir istekinsim tave ir vaikus pakrikstysime  biggrin.gif

O!Būčiau nieko prieš tongue.gif

QUOTE(Visgi @ 2014 03 23, 16:26)
''Найти мужа в большом городе (Брак по-русски)'' /2014/
http://kinozal.tv/de....php?id=1192252
user posted image

Nu klausykit, ar ne per gerai čia man?

QUOTE(Julsita @ 2014 03 23, 17:31)
Tai ką-Ramsius šiandien stato  drinks_cheers.gif  tongue.gif

QUOTE(Visgi @ 2014 03 23, 18:16)
Aha, aš ir taip manau. Čia kaip koks prirašymas štoli, šitiek laiko šis filmas čia keliavo doh.gif
O dar kai čia deleguotas Ramsiaus protežė vaidina, tai tegu net nesvajoja, kad be šito apseis irnesakyk.gif
Ramsiau матаеш на ус про что и очём мы тут?
Ai pamiršau, ji turbūt tik vidurnaktį pasirodys irnesakyk.gif 
Kaži, jai ausys nenukris- šitiek čia šiandien linksniuota buvo biggrin.gif


Jo jo, statau, tokis džiaugsmas thumbup.gif
Nežinau ka čia jums pastatyti...Mūsų gi čia tiek daug, skoniai skirtingi....Nu tai rinkitės, kas kam skaniau tongue.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ramsius: 23 kovo 2014 - 22:40
Tai bent vaišės bigsmile.gif

''Я не смогу тебя забыть'' /2014/
http://kinozal.tv/de....php?id=1192445

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Ramsius @ 2014 03 23, 22:41)
Kadangi bais tingiu pasakoti, tai trumpai reziumuosiu,...

wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti