Įkraunama...
Įkraunama...

Jungtinės Amerikos Valstijos

QUOTE(_mamka_ @ 2015 05 04, 23:17)
Aš vaikui irgi pildžiau prieš kelis mėnesius, bet šiandien kaip tik atnaujinau pirmą adresą JAV. Nes atnaujinti daugiau nieko neleidžia - tik emailą ir adresą. O galioja leidimas 2 metus arba iki kol pasas baigiasi, tad tikrai ramiai, sakyčiau:)
Kokiu maršrutu lekiat? Kada skrydis?wink.gif



QUOTE(MichGirl @ 2015 05 05, 01:06)
taigi raso, kad 2m galioja, reiskia iki pat galo ir tinka ivaziuoti kada norit wink.gif


na taip čia prieš kelionę jaudulys, o dar perskaičiau:
Rekomenduojama kreiptis ESTA’os likus mažiausiai 72 val. iki išvykimo.
tai ir pasimečiau, kad per anksti padariau unsure.gif
http://www.esta.us/lietuva.html

mes važiuojam pas vyro tėvus ir sesę į Denverį 1,5 mėn. Išskrendam 05.27. Suplanavom nuskristi į Las Vegasą ir nuvažiuoti iš Denverio į pietų pusę - Juta, Arizona... Tiesa sakant, daugiau giminaičiai planavo kelionę tai bus matyt koks bus tikslus maršrutas. Mes jais visiškai pasitikim ax.gif
Man tik gaila, kad Niujorko ir San Francisko nepamatysim, o šiaip saviškių labiausiai pasiilgom smile.gif
Atsakyti
mažiausiai 72 val. iki išvykimo

reiškia, kad ne vėliau kaip 3 dienoms iki išvykimo mirksiukas.gif
ou je, jums faina 1,5 mėn smile.gif
Atsakyti
QUOTE(_mamka_ @ 2015 05 05, 22:53)
mažiausiai 72 val. iki išvykimo

reiškia, kad ne vėliau kaip 3 dienoms iki išvykimo mirksiukas.gif
ou je, jums faina 1,5 mėn smile.gif


košmaras jau skaityt nemoku doh.gif ačiū blush2.gif

įtariu, kad 1,5 mėn net nepajausim kaip prabėgs...
Atsakyti
o yra reikalavimas turėti minimalią sumą grynais į jav skrendat?
Atsakyti
QUOTE(muminukas @ 2015 05 05, 20:57)
o yra reikalavimas turėti minimalią sumą grynais į jav skrendat?


tikrai ne. bet jei grynais daugiau nei 10tukst dol tai reiks deklaruoti.
Atsakyti
QUOTE(MichGirl @ 2015 05 06, 07:56)
tikrai ne. bet jei grynais daugiau nei 10tukst dol tai reiks deklaruoti.


Oi, ne ne, priešingai - atskrenda mama, sakiau, gali iš viso nesivežti pinigų, bet dėl savęs pasiims kažkiek. O vakar delfyje buvo straipsnis, kaip Lietuva gruzinės gydytojos neįleido, per mažai grynų turėjo, dėl to sudvejojau.
Atsakyti
QUOTE(kristelis_ @ 2015 04 26, 17:34)
Sveiki, norejau paklausti keliaujanciu i JAV kaip ten su elektros lizdais:? kad lizdas kitoks mes zinome todel nusipirksime perejima kitoki, taciau man vienas zmogus pasake kad ten elektros srove kitokia, todel man neveiks tiesintuvai ir fenai. Kasip yra is tikruju? nejaugi visi keliaujantys nesiveza tokiu dalyku arba perkasi tuos transformatorius? bet man sake kad jie brangus ir labai sunkus:?


Pries iskeliaujant ir mes girdejom gandu, kad neveiks musu elektros prietaisai, netgi su adapteriu. Bet nepatikejom ir viskas veike, tik siek tiek leciau krovesi telefonai ir silpniau pute dziovintuvas.
Papildyta:
QUOTE(julijaro @ 2015 04 28, 12:39)
uj mes kaip tik beveik atvyksim, kai jūs išvyksit. mūsų kelionė prasideda gegužės 30   verysad.gif
SF-Pacific highway-Yosemitai-Mono lake-Death valley-Las vegas-hooer dam (galbūt ir jūsų pasiūlytą vietą netoli Las vegaso aplankyt kažkaip?)-Havasu falls-Grand canyon (2 nakvynės kempinge)-Antelope-horseshoe bend-Monument valley-Arches-Bryce canyon-Zion-Yellowstone-Tahoe lake-SF
dabar esu toje stadijoje, kai smulkiau planuoju, ką kur nuveikus konkrečiau
:superir meldžiuosi, kad mašina veiktų, nes beveik visur nakvosim kempinguose, tai jei kur vėluosim, tai negalim vėluoti, nes nėr kaip nakvynių atšaukti  biggrin.gif



I Valley of Fire patarciau uzsukti, bent pervaziuoti ir stabteleti poroj tasku, labai grazu, netoli Las Vegaso.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo AŠA: 20 birželio 2015 - 17:12
QUOTE(muminukas @ 2015 05 06, 06:04)
Oi, ne ne, priešingai - atskrenda mama, sakiau, gali iš viso nesivežti pinigų, bet dėl savęs pasiims kažkiek. O vakar delfyje buvo straipsnis, kaip Lietuva gruzinės gydytojos neįleido, per mažai grynų turėjo, dėl to sudvejojau.


ten straipsniuose priraso bile ko. Nera tokio reikalavimo, ypac siais laikais kai zmones kortelem naudojasi... as aplamai beveik niekad ant saves grynu neturiu. Kartais reikia vaikam i mokykla duoti kazkam tai specialiai vaziuoju i banka smile.gif
Atsakyti
QUOTE(MichGirl @ 2015 05 06, 17:44)
ten straipsniuose priraso bile ko. Nera tokio reikalavimo, ypac siais laikais kai zmones kortelem naudojasi... as aplamai beveik niekad ant saves grynu neturiu. Kartais reikia vaikam i mokykla duoti kazkam tai specialiai vaziuoju i banka smile.gif


drinks_cheers.gif pas mus ta pati "bėda" biggrin.gif Bet jau geriau paklausti, negu paskui gailėtis smile.gif


Atsakyti
Laba diena, liepa vykstu į Los Adželą pirmą kartą. Ten praleisiu dvi savaites. Rezervavau viežbutį Ritz Milner Los Angeles. Gal kam teko ten apsistoti? Planuoju naudotis viešuoju transportu. Gal galite pasidalinti žiniomis apie šį miestą. Ką reikėtų aplankyti? Ko reikėtų vengti? Gal žinote kaip išsidėstę baltaodžių ir juodaodžių rajonai? Esu girdėjusi, kad pastaruosiuose lankytis nesaugu. Iš anksto dėkoju už suteiktą informaciją smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Pupukutis @ 2015 05 08, 12:37)
Laba diena, liepa vykstu į Los Adželą pirmą kartą. Ten praleisiu dvi savaites. Rezervavau viežbutį Ritz Milner Los Angeles. Gal kam teko ten apsistoti? Planuoju naudotis viešuoju transportu. Gal galite pasidalinti žiniomis apie šį miestą. Ką reikėtų aplankyti? Ko reikėtų vengti? Gal žinote kaip išsidėstę baltaodžių ir juodaodžių rajonai? Esu girdėjusi, kad pastaruosiuose lankytis nesaugu. Iš anksto dėkoju už suteiktą informaciją smile.gif


o cia dviem sav tai su kazkokiais reikalais? nes jei turistauti tai labai jau ilgai, labai siulau pagalvoti apie pavaziavima toliau is jo.

Atsakyti
QUOTE(Pupukutis @ 2015 05 08, 18:37)
Laba diena, liepa vykstu į Los Adželą pirmą kartą. Ten praleisiu dvi savaites. Rezervavau viežbutį Ritz Milner Los Angeles. Gal kam teko ten apsistoti? Planuoju naudotis viešuoju transportu. Gal galite pasidalinti žiniomis apie šį miestą. Ką reikėtų aplankyti? Ko reikėtų vengti? Gal žinote kaip išsidėstę baltaodžių ir juodaodžių rajonai? Esu girdėjusi, kad pastaruosiuose lankytis nesaugu. Iš anksto dėkoju už suteiktą informaciją smile.gif

Pupukuti, pritariu Michgirl. Pirmą kartą buvom gal tris dienas. Tai dvi iš jų buvom prie vandenyno:) Nes išties miestas visai nepatiko (va, San Francisco būtų kitas reikalas). Šiemet išvis vieną dieną atsigavimui po skrydžio paliekam, o paskui išvažiuojam. Sakyčiau bent dienos/kelių dienų kelionių iš LA reiktų paplanuot.
Atsakyti