Įkraunama...
Įkraunama...

Jungtinės Amerikos Valstijos

Sveiki visi 4u.gif Gal man kas galės patarti.. Skrendu iš New York į Stockholmą su Norwegian air (tiesoginis). Leidžiasi Stockholme 13:40. Toliau ieškau skrydžio į Vilnių, ir randu man palankų 15:00 Stockholm- Vilnius.
BET, ar spėsiu per valandą laiko išlipti iš Norwegian lėktuvo, pasiimti bagažą ir vėl nueiti registruotis Vilniaus skrydžiui ? (turėsiu registruoto bagažo). Realiai tam liks apie 50 min (nes vartais tikriausiai užsidaro 20-30 min iki skrydžio). Sekantis į Vilnių tik 20h vakaro, taip nesinori sedėti ir laukti doh.gif
Esu buvusi Stochholm oro uoste, nėra jis baisiai didelis, bet niekada dar nesu skridusi į/iš JAV. Tai neįsivaizduoju, ar tie ilgi skrydžiai linkę vėluoti, ar ilgai užtrunka kol atiduoda bagažą ir pan. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(MichGirl @ 2015 06 04, 01:10)
Tie terminalai yra skirti zmones su Global Entry programa keliaujantiems. T.y is anksto patikrintiems ir praejusiem interviu. Tai kainuoja - todel paprastai ja pasinaudoja daznai keliaujantys. Mano vyras turi. Turi but JAV pilietis arba nuolatinis rezidentas. Jie nuskanuoja viska patys ir jiems nereikia net pas pareiguna eiti - tiesiog yra laisvi iseiti, ju daiktu netikrina muitine.  O turistas is kitos salies atvykes gali tuo terminalu pasinaudoti ir nusiskanuoti sau ka reikia, bet vistiek reiks eiti pas pareiguna nori nenori, tai kam vargintis ir uzimti eile tu kam tie terminalai skirti?

San Diego oro uostas beje yra mazulytis, tik du tarptautiniai reisai aplamai yra (i Londona ir Tokiju), neskaitant artimosios Meksikos.

How Does the Global Entry Program Work?

Global Entry is a U.S. Customs and Border Protection (CBP) program that allows expedited clearance for pre-approved, low-risk travelers upon arrival in the United States. Participants may enter the United States by using automated kiosks located at select airports.

At airports, program participants proceed to Global Entry kiosks, present their machine-readable passport or U.S. permanent resident card, place their fingertips on the scanner for fingerprint verification, and complete a customs declaration. The kiosk issues the traveler a transaction receipt and directs the traveler to baggage claim and the exit.

Travelers must be pre-approved for the Global Entry program. All applicants undergo a rigorous background check and in-person interview before enrollment.

While Global Entry's goal is to speed travelers through the process, members may still be selected for further examination when entering the United States. Any violation of the program's terms and conditions will result in appropriate enforcement action and revocation of the traveler's membership privileges.


Na, su San Diego viena pagalvojau, kita parasiau - Hjustona turejau galvoj is tikruju. San Diego mazutis, pati nustebau, kad pasitinkantys prie bagazo atsiemimo lauke smile.gif

Bet del interviu, patikrinimu, JAV rezidentu ir pilieciu tai nesutinku - niekur jokiu interviu neturejau, esu LT piliete ir keliauju su lietuvisku biometriniu pasu. Biometrinis pasas ir yra "machine-readable".

Ir tie kioskai yra atskridus i tarptautinius terminalus, domestic is viso manes niekada netikrino ir terminalu nemaciau - na, gal nepastebejau, nes pagrindinis tikrinimas buna international, nes gi i sali ivaziuoji is kitos salies.

Kas su tom senom vizom, kur duodavo dar pries ESTA desimciai metu, keliauja, tai gal ir kitokios taisykles.

Be to, as visada visus paso duomenis, adresus, kur busiu ir pan. suvedu is anksto pries skrisdama on-line tos kompanijos, kuria skrisiu, profilyje. Gal dar tas palengvina ir pagreitina procesa.
Atsakyti
QUOTE(Giss @ 2015 06 04, 10:24)
Sveiki visi  4u.gif  Gal man kas galės patarti.. Skrendu iš New York į Stockholmą su Norwegian air (tiesoginis). Leidžiasi Stockholme 13:40. Toliau ieškau skrydžio į Vilnių, ir randu man palankų 15:00 Stockholm- Vilnius.
BET, ar spėsiu per valandą laiko išlipti iš Norwegian lėktuvo, pasiimti bagažą ir vėl nueiti registruotis Vilniaus skrydžiui ? (turėsiu registruoto bagažo). Realiai tam liks apie 50 min (nes vartais tikriausiai užsidaro 20-30 min iki skrydžio). Sekantis į Vilnių tik 20h vakaro, taip nesinori sedėti ir laukti  doh.gif 
Esu buvusi Stochholm oro uoste, nėra jis baisiai didelis, bet niekada dar nesu skridusi į/iš JAV. Tai neįsivaizduoju, ar tie ilgi skrydžiai linkę vėluoti, ar ilgai užtrunka kol atiduoda bagažą ir pan.  4u.gif

Supratau,kad skrydis ne jungtinis,tai as nerizikuociau:
1. Norwegian aero daznai veluoja(musu atveju velavo i prieki 4.5h,atgal 1h)
2. Nuo lektuvo nusileidimo iki bagazo gavimo planuokite iki 20-30 min.
3. Skrydi i Vilniu dar paziurekite per Ryga(Airbaltic),jie labai daznai skraido,pasitaiko ir geru kainu.
Atsakyti
QUOTE(gile363 @ 2015 06 02, 14:02)
Siemet skridau per tris tikrai didelius oro uostus JAV - NYC JFK, Washington DC ir San Diego. Po to, kai idiege visur elektroninius pasu nuskaitymo terminalus (pernai to dar nebuvo), niekas nieko neklausineja ir eiles daug mazesnes - tik pats turi terminale pasa nusiskanuoti ir pirstu atspaudus bei foto padaro tas pats aparatas bei isduota numeriuka. Ta numeriuka atiduoti pareigunui, gauni antspauda - ir viskas  smile.gif

Man atskridus liepe eit i bendra eile, pilieciams- i kita eile, kur tie terminalai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Champagne: 04 birželio 2015 - 22:04
Gal kažkam pravers kas vyksta į Niujorką http://www.jetsetter...5c-cace6980f5e8
4u.gif
Atsakyti
Ar rizikuoti pirkt bilietus is LT i JAV dar nepasikeitus paso ir neturint ESTA? Gal kas turit patirties?
Atsakyti
QUOTE(zose61 @ 2015 06 09, 07:24)
Ar rizikuoti pirkt bilietus is LT i JAV dar nepasikeitus paso ir neturint ESTA? Gal kas turit patirties?


nerizikuociau, nebent perkat brangius bilietus be atsaukimo restrikciju - pasa pasikeisti ir ESTA gauti juk neilgai uztrunka. Tai geriau tai pirma pasidaryti tada bilietus pirkti.
Atsakyti
Noriu parekomenduoti vieną smagią vietą Jutoje, netoli Zion National Park. Tai toks indėnų trading post, su restoranu, parduotuve ir laukinių vakarų kaimeliu, vaikams tikrai labai patiktų (dar ir gyvūnų yra): http://buvauten.lt/j...rai-ir-indenai/

Įtraukit į savo maršrutus, jei būsit netoli thumbup.gif
Atsakyti
Sveiki, neseniai grįžome iš 22 dienų kelionės po JAV. Turinčius klausimų, kviečiu rašyti žinutę. Planuoju per proą mėnesių paruošti išsamų kelionės aprašymą smile.gif
Atsakyti
QUOTE(!AM @ 2015 06 30, 12:06)
Sveiki, neseniai grįžome iš 22 dienų kelionės po JAV. Turinčius klausimų, kviečiu rašyti žinutę. Planuoju per proą mėnesių paruošti išsamų kelionės aprašymą smile.gif

Labas, lauksim:) Gal mes jus sutikom Zion/Arches/Death Valley NP? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(_mamka_ @ 2015 06 30, 22:33)
Labas, lauksim:) Gal mes jus sutikom Zion/Arches/Death Valley NP?  biggrin.gif


Sveiki, vargu, nes sutikome tik vienus lietuvius. Nebent neprisistatėte smile.gif blush2.gif
Atsakyti
AM< mamka, birželį buvote? kaip oras? laipsniais maždaug 4u.gif
Atsakyti