Įkraunama...
Įkraunama...

Planuojančių svočiauti nameliai, Dalinamės mintimi

[quote=ingrid1118,2014 03 20, 21:57]
ar kuri itraukiate i savo (repertuara)jaunosois isventinima i seimininkes?as galvoju kad geriausei antra diena tai daryti g.gif padare man receptu knyga,pasius kepure su ziurstu,kosela .O jaunikiui nezinau ka sugalvoti dovanoti ,tipo irankius ar meskere kokia.Ar iteikti viska pirma diena? g.gif

Kadangi mūsų vestuvės buvo vienos dienos, tai aš vakare atidaviau jaunajai kočėlą, o jaunajam dovanojau plaktuką, su užrašu
Atsakyti
As itraukiau i scenariju jaunuju isventinima i seimininkus smile.gif jaunajai planuoju dovanoti prijuoste, skarele ir rinkini medinuku na o jaunikiui tai statybininko kepure, raudona plyta (jei turesiu laiko tai i plytos skylutes idesiu kokiu patarimu) ir kelne smile.gif

Misis Vomband - grazi suknute wub.gif man tai tiktu ir svociai, kodel ji turi prasciau atrodyti uz jaunaja ax.gif svarbu,kad spalva nebutu rekianti ir nuotraukose nekristu svocia i akis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(liojka @ 2014 03 20, 15:52)
Jo, dvejas teks. Ir isvis pirmas kartas svociaujant, tai baimes pilnos kelnes doh.gif

Oho bigsmile.gif Nu pirmas kartas ir toks galinghas - kaip turi būt pasipraktikuosi biggrin.gif

QUOTE(Misis Vomband @ 2014 03 20, 21:07)
pradziu galvojau pirkti medalius, taciau dabar ruosiusi daryti ant konservavimo dangciu

O kaip juosteles mastai tvirtint?
Gal ir man taip pasidaryt... g.gif
Turi omeny tuos prisukamus su amšinėle dangčius plonesnius? Ar užsukamus?

QUOTE(ingrid1118 @ 2014 03 20, 21:57)
ar kuri itraukiate  i savo (repertuara)jaunosois isventinima i seimininkes?

Taip.
Kadangi pas mane dvi dienos, tai antrai dienai tą palikau.
Jaunajai kačiargą , plaukų suktukus, puodą.
Jaunikiui kaliošus su nike logotipais, skydą, plytą, darbines pirštines.

QUOTE(Misis Vomband @ 2014 03 21, 06:58)
O dabar apie sukneles

Šaunuolė tavo jaunoji thumbup.gif drinks_cheers.gif
Ale nematau aš foto suknios g.gif
Atsakyti
ar kuri itraukiate i savo (repertuara)jaunosois isventinima i seimininkes?as galvoju kad geriausei antra diena tai daryti g.gif padare man receptu knyga,pasius kepure su ziurstu,kosela .O jaunikiui nezinau ka sugalvoti dovanoti ,tipo irankius ar meskere kokia.Ar iteikti viska pirma diena? g.gif


Mes antra diena darysim isventinimus i seimininkus. Nuotakai jau turiu prijuoste linine ir kocela, o del jaunikio suku galva. Katik isigijo buta ir ruosiasi remontui, tai galvoju gal koki statybininko salma ir plaktuka iteikt? Kolkas geresniu ideju neturiu:(

Papildyta:
[quote=Lemona`,2014 03 21, 09:21]
Oho bigsmile.gif Nu pirmas kartas ir toks galinghas - kaip turi būt pasipraktikuosi biggrin.gif

Pirmosios vestuves, tai labai gera praktika... Kai sako dideles, storos, lietuviskos vestuves. Su visom tradicijom, pulku ir 80 sveciu. Ir dar tie sveciai svest megsta, vestuviu daug mate, tai bet kaip nepasirodysi:) Pliusas bent jau tas, kad vakarui zaidimu ir daug pramogu galvot nereiks, nes visi labai megsta sokt, nei vienos dainos ramiai nenusedi, tai jiems pats nuobodziausias dalykas sedet uz stalo ir klausyt kalbu:)
Atsakyti
QUOTE(liojka @ 2014 03 21, 08:54)
Ir dar tie sveciai svest megsta, vestuviu daug mate, tai bet kaip nepasirodysi:) Pliusas bent jau tas, kad vakarui zaidimu ir daug pramogu galvot nereiks, nes visi labai megsta sokt, nei vienos dainos ramiai nenusedi, tai jiems pats nuobodziausias dalykas sedet uz stalo ir klausyt kalbu:)

Va čia tai super svečiai thumbup.gif
Aš kiek pamenu, visada nuobodžiausia vestuvių dalis būdavo bažnyčia (iš video) ir piršlių kalbos iš aplankų... biggrin.gif
Tai vat ir stengiuos mažiau kalbų.. biggrin.gif
Atsakyti
DEl sukneles Agne, Lemona, aciu merginos, lemona galima pasiziureti suknele cia tik mano zydros spalvos http://tonybowls.com...esses/tbe11406/

Lemona, as darysiu medalius ant dangciu konservavimui plonu, kurios su masinele ( nezinau kaip vadinasi) reikia uzsukti, o skyles tegul vyras su graztu padaro ax.gif

Dangciai va tokie

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Misis Vomband @ 2014 03 21, 09:17)
DEl sukneles Agne, Lemona, aciu merginos, lemona galima pasiziureti suknele cia tik mano zydros spalvos http://tonybowls.com...esses/tbe11406/

Lemona, as darysiu medalius ant dangciu konservavimui plonu, kurios su masinele ( nezinau kaip vadinasi) reikia uzsukti, o skyles tegul vyras su graztu padaro ax.gif

Oi kokia super bigsmile.gif thumbup.gif wub.gif
Kiek nuoma? Kokiam salone radai?
Ir man aktualiausias klausimas - kaip laiko krūtinę (nes nugara atvira, be liemenėlės teks eit). Ar pas tave su tuo bėdų nėr?
Norėčiau aš kažko tokio, ale papai riboja, net nežiūriu tokių, kurios be liemenėlė nešiojamos..

Tiksliai, galima pragręžt skyles drinks_cheers.gif
Labai gera idėja, reiks savintis biggrin.gif
O gumytes išiminėsi iš dangčių?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lemona`: 21 kovo 2014 - 09:40
Merginos tai kokia prasme daryti tuos medalius ant dangteliu?grazu g.gif pigu g.gif
man atrodo tada geriau isvis jokiu medaliu negu toki gauti,tai grizai namo iskart i siuksliu deze smile.gif nei jo prisiminimui pasilikti doh.gif
Vienose vestuvese maciau dave vietoj medaliu magnetukus su jaunuju nuotrauka,zinoma kainuos brangiau bet ir atrodys kitaip smile.gif
Tik nesupykit cia mano asmenine nuomone 4u.gif man atrodo geriau maziau visko bet skoningai,nei visko daug ir papigiaja mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Misis Vomband @ 2014 03 21, 07:58)
gal kas nors pagalvos kad jau persistengiame, taciau tai rusu lenku vestuves, o kaip suprantate lenkai kuklumo nesupranta[/color]




Visai miela suknyte. Svarbiausia, kad nuotakai ji tinka,kad Jus vilketumet rolleyes.gif As irgi savo modeliukus siunciau nuotakai, ji siunte man ka dar gali pasiulyt. Po to atsiunte savo sukneles nuotrauka. Sakau: "Va, mano isrinktos(tos rudos) modelis kaip Tavo, as negaliu pirkti jos. Abi busim vienodos, tik spalva skirsis". O ji man: "O man visai patiktu smile.gif". Tada dar pora sav.paieskojau kokios kitos suknytes, neradau apsoliuciai NIEKO doh.gif Ir nusprendziau uzsisakyti sita ax.gif
Papildyta:
QUOTE(Ynka @ 2014 03 21, 11:21)
Merginos tai kokia prasme daryti tuos medalius ant dangteliu?grazu g.gif pigu g.gif



O man kaip tik labai grazi ideja medaliai ant dangciu. Juk gali isdekoruoti taaaiiiipp, kad JAunieji dar ir krikstynom papasys padaryti tokius pacius apdovanojimus tik vaiko tematika blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Monikiuxas: 21 kovo 2014 - 11:42
gal turit foto tu medaliu su dangciu g.gif gal gyvai kitaip atrodo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(agne_vvr @ 2014 03 21, 14:01)
gal turit foto tu medaliu su dangciu  g.gif  gal gyvai kitaip atrodo  smile.gif

o as maniau kad man vienai tokia mintis ant dangteliu kilo medalius padaryt lotuliukas.gif bet kolkas as turiu dar du variantus, viena uzsakyt zenkliukus vietoj medaliu kaina 2,50, arba nusipirkt mredini medalio pagrinda,atsispauzdini ant lipnaus popieraius ir uzklijuoji,pagrindas kainuoja1,60 smile.gif na ir cia pati pirmoji mintis buvo kilis su dangtukais,sakau ka cia sugalvot ka pigiau butu blush2.gif
Atsakyti
Sveikos gyvos.
Oho kokia diskucija apie medalius bigsmile.gif Ir idėjų visas kalnas. Na su dangteliais minties atsisakau. Taip, jei juos gavus gražiai dekoruoti- taip, bet jei tik užklijavus ką- tai nu vis tiek dangtelis ir bus dangtelis. Nors aišku, reiktų realiai tai pamatyti kaip atrodo. Kita vertus, MB to nesuprastų, sakų jau tu motin visai kvakš lotuliukas.gif Kita gera idėja medinius dekoruoti g.gif Gal pabandyti tokiems komendantams ir ministrams, o jau tėveliams nupirkti tuos geresnius g.gif Reiks tą mintį pasiūlyti vyrui ir išbandyti g.gif apie žengliukus ir aš tiesą saknt galvojau. Kažkur kažkada mačiau tokių, kur galima įdėti popierinį apipieštą skrituliuką. tai gali vejeeee kiek su kompo padaryti thumbup.gif
Atsakyti