Įkraunama...
Įkraunama...

Planuojančių svočiauti nameliai, Dalinamės mintimi

QUOTE(Misis Vomband @ 2014 03 21, 06:58)
As tai kazkaip planuoju, rengi po 12 valangaus zibintu,  kai bus perduotas seimos zidinys, bei paleisti oro balionai ten su degancia lempute viduje, cai vietoj fejerverku, aprengsiu ja seimininke o ji seimos galva,kadangi viskas ji po 12 val jau ne be nuotaka, apie rekvizitus kaip juos aprengti dar galvuoju g.gif

O dabar apie sukneles, buvau vakar su nuotaka sukneliu nuomoje vaziavome i viena ir zinokyte kaip as dabar dziaugiuosi, kad vaziavau su nuotaka, kadangi be jos leidimo vargu ar as tokia sukne sau isrinkciau, mano nuotaka garsiai pasake mano svocia antrapo manes ir turi buti pati graziausia svocia smile.gif ( zinokyte buvolabai malonu isgirsti wub.gif )o suknele stai tokia gal kas nors pagalvos kad jau persistengiame, taciau tai rusu lenku vestuves, o kaip suprantate lenkai kuklumo nesupranta

user posted imageuser posted image

labas, labai grazi suknele! per puosni vestuvems tikrai nebus, o kada gi tokia ir pasipuosi jei ne pervestuves wub.gif
cia gal Santos salone?kokia nuomos kaina? wub.gif
gal turifotkaiji realiai atrodo ant taves? blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ziedlapiux: 21 kovo 2014 - 13:51
Nežinau dėl tų medalių ant dangtelių... Nebent mano vaizduotė neveikia, kaip juos gražiai apipavidalinti g.gif Aš tokį "medalį" buvau gavusi po fux'ų krikštynų, kai mokiausi. Ten buvo surašyta, kokia proga, data... Na studentų bendrabučio kambaryje ant sienos kabojo ilgus metus ir man buvo gražu 4u.gif bet dabar kažkur jau jis paslėptas ir savo namuose nekabinu ant sienos, neįsipaišytų į bendrą vaizdą lotuliukas.gif tai nežinau, ar svečiai tokį medalį, kur panaudotų ax.gif man tie moliniai visai gražu, tokiais senais tėvų laikais dvelkia biggrin.gif dabar kiek teko būti vestuvėse, tai visi kažkokius vis patys kuria, arba visai nieko neduoda smile.gif dar galvosiu, ką čia mums daryti dėl jų...
Atsakyti
QUOTE(Lemona` @ 2014 03 21, 10:39)
Oi kokia super  bigsmile.gif  thumbup.gif  wub.gif
Kiek nuoma? Kokiam salone radai?
Ir man aktualiausias klausimas - kaip laiko krūtinę (nes nugara atvira, be liemenėlės teks eit). Ar pas tave su tuo bėdų nėr?
Norėčiau aš kažko tokio, ale papai riboja, net nežiūriu tokių, kurios be liemenėlė nešiojamos..

Tiksliai, galima pragręžt skyles  drinks_cheers.gif
Labai gera idėja, reiks savintis  biggrin.gif
O gumytes išiminėsi iš dangčių?

As emiau Santos salone, su krutine ir pas mane jau po 2-ju vaiku ji ne tokia kaip buvo iki nestumu, taciau cia viskas labai gerai laiko thumbup.gif lemeneles net nereikia thumbup.gif Ir zinok zuvytes modelis kaip sitas nu super man su vaiksciojimu thumbup.gif

DEldangciu, as gumites isimsiu

QUOTE(Monikiuxas @ 2014 03 21, 12:52)
Visai miela suknyte. Svarbiausia, kad nuotakai ji tinka,kad Jus vilketumet  rolleyes.gif  As irgi savo modeliukus siunciau nuotakai, ji siunte man ka dar gali pasiulyt. Po to atsiunte savo sukneles nuotrauka. Sakau: "Va, mano isrinktos(tos rudos) modelis kaip Tavo, as negaliu pirkti jos. Abi busim vienodos, tik spalva skirsis". O ji man: "O man visai patiktu smile.gif". Tada dar pora sav.paieskojau kokios kitos suknytes, neradau apsoliuciai NIEKO  doh.gif  Ir nusprendziau uzsisakyti sita  ax.gif
Papildyta:
  O man kaip tik labai grazi ideja medaliai ant dangciu. Juk gali isdekoruoti taaaiiiipp, kad JAunieji dar ir krikstynom papasys padaryti tokius pacius apdovanojimus tik vaiko tematika  blush2.gif


Ziuriu musu nuotakos daug riztingesnes nei svocios del sukneliu smile.gif
As bandysiu nete pvz del medaliu ant dangciu pajieskoti jei paviks kazka rasti tai butinai pasidalinsiu
QUOTE(Ziedlapiux @ 2014 03 21, 14:46)
labas, labai grazi suknele! per puosni vestuvems tikrai nebus, o kada gi tokia ir pasipuosi jei ne pervestuves  wub.gif
cia gal Santos salone?kokia nuomos kaina? wub.gif
gal turifotkaiji realiai atrodo ant taves? blush2.gif

Aciu labai, taip cia Santos salonas nuoma 600 Lt, o realiai jie neduoda fotografuoti verysad.gif
Atsakyti


QUOTE(Misis Vomband @ 2014 03 21, 07:58)
O dabar apie sukneles, buvau vakar su nuotaka sukneliu nuomoje vaziavome i viena ir zinokyte kaip as dabar dziaugiuosi, kad vaziavau su nuotaka, kadangi be jos leidimo vargu ar as tokia sukne sau isrinkciau, mano nuotaka garsiai pasake mano svocia antrapo manes ir turi buti pati graziausia svocia smile.gif

Suknelė graži,bet aš tokios neužsidėčiau rolleyes.gif
QUOTE(liojka @ 2014 03 21, 09:54)
pirmosios vestuves, tai labai gera praktika... Kai sako dideles, storos, lietuviskos vestuves. Su visom tradicijom, pulku ir 80 sveciu.

na jau jo turėsi darbo biggrin.gif Bet aš tikiu,kad pavyks puikiai bigsmile.gif mes irgi buvom į dvejes pakviesti vestuves,bet antrųjų atsisakėm,nes tie patys svečiai beveik, nebeįdomu būtų,o dviračio jau su tradicijom nusistovėjusiomis neatrasi smile.gif


o aš mąstau apie tokiąsuknelę ax.gif Vestuvių dominuojanti spalva bus tokia, sakau būsiu pusiaukėlėj link jaunosios ir pamergių smile.gif ką manot? iš pradžių galvojau siųstis iš Plungės,bet pasirodo ir Gariūnuose tokią matė vyro sesuo,tai lekėsiu realiai kada pažiūrėt ir pasimatuoti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(žvilgsnė @ 2014 03 21, 17:44)
Suknelė graži,bet aš tokios neužsidėčiau rolleyes.gif

frc1/t1.0-9/p480x480/999446_515138935234952_1461058155_n.jpg]suknelę[/url] ax.gif Vestuvių dominuojanti spalva bus tokia, sakau būsiu pusiaukėlėj link jaunosios ir pamergių smile.gif  ką manot? iš pradžių galvojau siųstis iš Plungės,bet pasirodo ir Gariūnuose tokią matė vyro sesuo,tai lekėsiu realiai kada pažiūrėt ir pasimatuoti smile.gif

man si lb grazi,as irgi apie ja galvojau,bet kadangi esu gan alvaloka manau man ji negraziia ziuretusi.. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(žvilgsnė @ 2014 03 21, 16:44)
Suknelė graži,bet aš tokios neužsidėčiau rolleyes.gif

na jau jo turėsi darbo biggrin.gif Bet aš tikiu,kad pavyks puikiai bigsmile.gif  mes irgi buvom į dvejes pakviesti vestuves,bet antrųjų atsisakėm,nes tie patys svečiai beveik, nebeįdomu būtų,o dviračio jau su tradicijom nusistovėjusiomis neatrasi smile.gif
o aš  mąstau apie tokiąsuknelę ax.gif Vestuvių dominuojanti spalva bus tokia, sakau būsiu pusiaukėlėj link jaunosios ir pamergių smile.gif  ką manot? iš pradžių galvojau siųstis iš Plungės,bet pasirodo ir Gariūnuose tokią matė vyro sesuo,tai lekėsiu realiai kada pažiūrėt ir pasimatuoti smile.gif


Mums atsisakyti nei vienu neisejo - pirmosios vyro sesers, antros - mano sesers. Sazine neleido nei vienai atsakyt:)

Sitos suknutes tikrai yra gariunuose. Netgi pamenu tikslia vieta kur galima jas rast. Pati tokia ziurejau. Ir kaina labai padori buvo - jei neklystu 150 lt.
Atsakyti
QUOTE(žvilgsnė @ 2014 03 21, 15:44)
Suknelė graži,bet aš tokios neužsidėčiau rolleyes.gif

na jau jo turėsi darbo biggrin.gif Bet aš tikiu,kad pavyks puikiai bigsmile.gif  mes irgi buvom į dvejes pakviesti vestuves,bet antrųjų atsisakėm,nes tie patys svečiai beveik, nebeįdomu būtų,o dviračio jau su tradicijom nusistovėjusiomis neatrasi smile.gif
o aš  mąstau apie tokiąsuknelę ax.gif Vestuvių dominuojanti spalva bus tokia, sakau būsiu pusiaukėlėj link jaunosios ir pamergių smile.gif  ką manot? iš pradžių galvojau siųstis iš Plungės,bet pasirodo ir Gariūnuose tokią matė vyro sesuo,tai lekėsiu realiai kada pažiūrėt ir pasimatuoti smile.gif

grazi suknele bet kaip sveciuj.man norisi puosnesnes blush2.gif
Atsakyti
Manau yra del svociu sukneliu pamirsta tema cia
http://www.supermama...?...8918&st=336
ten galim dalintis sukneliu paieska 4u.gif
Atsakyti
Merginos cia ideja ne mano radau ja skaicius senas temas, bet vakar buvo kalba apie tai kaip aprengti jaunuosius kai isventinsim juos i seimininkus, jaunajam nike kaliosai, o jaunai Ipuods, ikeliu nuotrauka, gal kam pravers, as tai taip darysiu ax.gif

user posted image


O taip pat apie meiles simfonija ir jaunuju islidejimas pirmai nakciai, stai irgi is senu temu

user posted image

Jei, kas jau skaite ir zino sias idejas atsiprasau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Misis Vomband @ 2014 03 22, 08:53)




thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif

Papildyta:
O tuos lipdukus reik turbut patiem ant lipnaus popieriaus atsispazdinti, ar cia pirkt yta kus g.gif
Atsakyti
QUOTE(agne_vvr @ 2014 03 22, 09:06)
thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif

Papildyta:
O tuos lipdukus reik turbut patiem ant lipnaus popieriaus atsispazdinti, ar cia pirkt yta kus  g.gif

Aga viska tau pirkt lotuliukas.gif noretum, reikia paciai spausdindi ant lipnaus popierias arba paprasto ir klijuoti smartass.gif , gerai, gerai leidziu nupirkti kaliosus ir puoda drinks_cheers.gif
Papildyta:
Dar apie medalius, ideja ne mano o is senu temu, kokie gali buti uzrasai ant medaliu, gal kam prireiks bigsmile.gif

*Sauniausias pabrolys
*Sauniausia pamerge
*Sauniausia sokeja
*Mieliausia pora
*Linksmiausias svecias
*Stalo tvarkdarys
*Geriausia sokeja
*Geriausias sokejas
*Balsingiausias vestuvininkas
*Didziausiam miegaliui
*Alaus megejas
*Uz geriausia tosta
*Didziausias smalizius
*Vyriausia sokeja
*Vyriausias sokejas
*Didziausias snaudalius
*Jauniausia sokeja
*Jauniausias sokejas
*Elegantiskiausias pabrolys
*Stalo komendantui
*Sventes dainininkui
*Meiles ministras
*Policininkas
*Komendantas
*Sesele
*Sauniausias muzikantas
*Vestuviu stalo virsaiciui(aitis)
*Sauniausiai sokeju porelei
*Vestuviu sveikatos ministrui
*Sauniajaii seimininkei
*Linksmiausiam sveteliui
*Jauniausiam vestuviu dalyviui
*Teveliams rupintojeliams
*Triuksmingiausiam vestuvininkui
*Vestuviu dainininkui
*Linksmiausiajai pamergei
*Linksmiausiam pabroliui
*“Auksine“i burnelei
* Sventes porelei
*Graziausiai vestuviu porai
*Sekmingiausiam sirdziu medziotojui
*Meiles ambasadorius
*Didziausiam vestuviu mergisiui
*Aktyviausiam virsaiciui
*Gaisrininkui - gelbetojui
*Mis elegancija
*Vestuviu policininkei
*Vestuviu policininkui
*Sauniausiai seiminkelei
*Didziausiam gurmanui
*Didziausiam smaguriui
*Medicinos seselei
*Puikiajam fotografui
*Geriausias bucinys
*Sauniausias pabrolys
*Sauniausia pamerge
*Astriausias liezuvelis
*Graziausia sypsena
*Paparacas
*DJ
*Muzikologas
*Muzikantas
*Talentinga seimininke
*Isradinga seimininke
*Pavyzdys jaunimui (paveiksliukas su sokanciais senoliais)
*Pilvo sokeja
*Judesiuku meistre
*Lanksciausia sokeja
*Pilvo sokejas
*Trepsiuku porele
*Alaus vergas
*Vyru tramdytoja
*Saldziabalse
*Intymaus sokio asas/e
*Lovelasas
*Smarkiausias sokejas
*Smalizius
*Porele kaip tvorele
*Sokeja/as su balionais
*“Laukinio pliazo“ meistre/as
*Meiluciai
*Moterisko kuno zinovas
*Misteris landziosios rankeles
*Vyrisko kuno zinove
*Mis miklieji pirsteliai
*Judesiu meistras




Atsakyti
QUOTE(Misis Vomband @ 2014 03 22, 09:22)
Aga viska tau pirkt lotuliukas.gif noretum, reikia paciai spausdindi ant lipnaus popierias arba paprasto ir klijuoti smartass.gif , gerai, gerai leidziu nupirkti kaliosus ir puoda drinks_cheers.gif
Papildyta:



zinok as is tu kurios pacios viska pasidaro biggrin.gif , cia as tik garsiai mastau lotuliukas.gif
Atsakyti