Įkraunama...
Įkraunama...

Muzika ceremonijos metu

Man irgi labai reikia keliu muzikantu, kurie grotu styginiais instrumentais arba saksafonu...Gal kas turit kokiu kontaktu smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Idula: 10 rugpjūčio 2006 - 22:48
tai vat, informacija klaipėdietėms: vargonininkė susiskambino su smuikininku iš muzikinio teatro. jis pasitiks mane įeinančią ir gros kartu visos ceremonijos metu su vargonininke. visas tas džiaugsmas Kristaus Karaliaus bažnyčioj 100lt
Atsakyti
Vilniuje kiek domėjausi brangiau doh.gif Vien vargonai 150Lt, o su smuiku 200Lt doh.gif Nors aišku paieškojus galima rasti pigiau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Latte @ 2006 08 11, 08:43)
Vilniuje kiek domėjausi brangiau doh.gif Vien vargonai 150Lt, o su smuiku 200Lt doh.gif Nors aišku paieškojus galima rasti pigiau 4u.gif


as kazkaip net negalvoju, kad tai brangu. Tiesiog skaiciuoju, kaip butinybe smile.gif
Atsakyti
Tekejau Kaune pries menesi "Prisikelimo" baznycioj smile.gif . Ten grojo vargonais ir giedojo moteris angelisku balsu. Mums isejus po ceremonijos barstant ziedlapius ir seip besibuciuojant ant laiptu wub.gif grojo musu pasamdytas saksafonistas Serzas. Grojo kol sveciai mus sveikino prie baznycios. Atvaziavo ir i vakarine dali.
Atsakyti
QUOTE(pele @ 2006 08 31, 09:28)
Tekejau Kaune pries menesi "Prisikelimo" baznycioj smile.gif . Ten grojo vargonais ir giedojo moteris angelisku balsu. Mums isejus po ceremonijos barstant ziedlapius ir seip besibuciuojant ant laiptu wub.gif  grojo musu pasamdytas saksafonistas Serzas. Grojo kol sveciai mus sveikino prie baznycios. Atvaziavo ir i vakarine dali.


Nava man irgi nera nieko graziau kuomet prisieki amzinai myleti ir tuo momentu grojama vargonais ir angelisku balsu giedama Ave Marija, is susijaudinimo tik asaros visad ir byra...bent jau ta girdejau ne karta Vytauto baznycioje Kaune..
Atsakyti
QUOTE(dendule @ 2006 09 06, 21:18)
Nava man irgi nera nieko graziau kuomet prisieki amzinai myleti ir tuo momentu grojama vargonais ir angelisku balsu giedama Ave Marija, is susijaudinimo tik asaros visad ir byra...bent jau ta girdejau ne karta Vytauto baznycioje Kaune..


Pas mus grojo vargonai su smuiku ir giedojo wub.gif Labai grazu buvo smile.gif Tik pas mus Ave Maria ieinant giedojo, kai tetis vede, tai vos vos laikiausi kad neapsiverkt mirksiukas.gif
Atsakyti
Neisliejau ne vienos asaros per savo vestuves ir nemaciau kad bent viena mama verktu... blink.gif Kazin, cia labai blogai g.gif
Atsakyti
pas mus grojo vargonas ir fleita. giedojo ave maria ir dar kazka, ko jau nepamenu..nes perdaug jaudinausi smile.gif blush2.gif
Atsakyti
Nava man rods visad kai priesaika sako jaunieji groja graziai labai labai Ave marija..as visad vestuvese toj vietoj apsizliumbiu arba bent siurpuliukai begioja labai labai:D. Ka padarysi jautruole labai esu, jauciu bus beda per savo vestuves....
Atsakyti
QUOTE(Rasiunia @ 2006 09 07, 11:51)
pas mus grojo vargonas ir fleita. giedojo ave maria ir dar kazka, ko jau nepamenu..nes perdaug jaudinausi smile.gif  blush2.gif


as pati suzinojau kad grojo Ave MAria, ir kitas tik paziurejus juosta blush2.gif Ir is vis net smuiko negirdejau doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
cia turbut apie labai prabangias vestuves snekat... mano vestuvese grojo paprastas vargonas ir tiek, man daugiau net nereikejo nieko rolleyes.gif
Atsakyti