Įkraunama...
Įkraunama...

Muzika ceremonijos metu

QUOTE(pele @ 2006 09 07, 09:04)
Neisliejau ne vienos asaros per savo vestuves ir nemaciau kad bent viena mama verktu... blink.gif  Kazin, cia labai blogai g.gif

A ko cia verkti? biggrin.gif Gi kaip tik, daug sypsotis tada reikia!Man tai is vis tragiska ziuret buna, kai mamos, baisiai kukciodamos ir raudodamos savo vaikams laimes linki, jau toks atsisveikinimas, kaip per laidotuves gaunas...
Atsakyti
QUOTE(pele @ 2006 08 31, 08:28)
Tekejau Kaune pries menesi "Prisikelimo" baznycioj smile.gif . Ten grojo vargonais ir giedojo moteris angelisku balsu. Mums isejus po ceremonijos barstant ziedlapius ir seip besibuciuojant ant laiptu wub.gif  grojo musu pasamdytas saksafonistas Serzas. Grojo kol sveciai mus sveikino prie baznycios. Atvaziavo ir i vakarine dali.

Pele, nerealios tavo vestuviu nuotraukos! thumbup.gif thumbup.gif Jau tikrai seniai bebuvau tokias maciusi bigsmile.gif O kas tai per fotografas buvo?Kazkas is savu ar samdete??Gal negaila butu jo duomenu? ax.gif 4u.gif Nors aisku, viska daro ir tai, kad jeunieji labai grazus... thumbup.gif
Atsakyti
Mergaites, o gal galit man papasakot, kaip ten is viso su ta muzika baznycioje buna, kada ji groja?Ieinant, iseinant, tarp kalbos ar dar kada??? g.gif Net negaliu isivaizduot savo ceremonijos.
Atsakyti
QUOTE(Viktorijavz @ 2006 09 13, 08:26)
Mergaites, o gal galit man papasakot, kaip ten is viso su ta muzika baznycioje buna, kada ji groja?Ieinant, iseinant, tarp kalbos ar dar kada??? g.gif Net negaliu isivaizduot savo ceremonijos.


na dar manau priklauso nuo baznycios ir kaip sutarsit. pvz per musu vestuves baznycioje ir giedojo ir grojo vargonai.bet jei nenori to gali nebuti.o groja kai jaunieji ar viena jaunoji ieina,pvz mums ir ave maria giedojo pradzioj ceremonijos, na ir poto pabaigoj.
Atsakyti
QUOTE(Viktorijavz @ 2006 09 13, 11:26)
Mergaites, o gal galit man papasakot, kaip ten is viso su ta muzika baznycioje buna, kada ji groja?Ieinant, iseinant, tarp kalbos ar dar kada??? g.gif Net negaliu isivaizduot savo ceremonijos.



ir nesistenk isivaizduot. smile.gif Visur viska tau pasakys. Tik paprasyk, kad pacia ceremonija kas nors nufilmuotu, nes pati ja vargu ar prisiminsi smile.gif Rupes, o ka sakyt, kaip atrodau, kaip neverkt, oij kokia diena...ar viskas padaryta ir pan smile.gif
Atsakyti
man ir grazu kai gorja fleita smuiku ar saksu.ieskosiu kas pagros per mano vestuves.galkas zinote panevyzyje kas groja suiku ar saksu ar fleita. smile.gif smile.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Viktorijavz @ 2006 09 12, 15:14)
Pele, nerealios tavo vestuviu nuotraukos! thumbup.gif  thumbup.gif Jau tikrai seniai bebuvau tokias maciusi bigsmile.gif O kas tai per fotografas buvo?Kazkas is savu ar samdete??Gal negaila butu jo duomenu? ax.gif  4u.gif Nors aisku, viska daro ir tai, kad jeunieji labai grazus... thumbup.gif


Aciu blush2.gif Labai ax.gif
Musu fotografas buvo Faustas Augustinas is Alytaus 869836098 thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Viktorijavz @ 2006 09 13, 11:26)
Mergaites, o gal galit man papasakot, kaip ten is viso su ta muzika baznycioje buna, kada ji groja?Ieinant, iseinant, tarp kalbos ar dar kada??? g.gif Net negaliu isivaizduot savo ceremonijos.

Manau muzikyte groja kai jaunasis eina su svita prie altoriaus ir kai tetis veda dukra prie altoriaus. Tada groja Ave Marija, kuomet sakoma priesaika ir deda ziedus..cia labai sujaudina sita vieta....o poto manau kai jau iseina vyras ir zmona is baznycios iseinant groja.
Mazdaug taip issivaizduoju:), sestadieni eisiu i vienas vestuves pasveikint tai reikes viska nuziuret.smile.gif
Atsakyti
QUOTE(dendule @ 2006 09 13, 18:25)
Manau muzikyte groja kai jaunasis eina su svita prie altoriaus ir kai tetis veda dukra prie altoriaus. Tada groja Ave Marija, kuomet sakoma priesaika ir deda ziedus..cia labai sujaudina sita vieta....o poto manau kai jau iseina vyras ir zmona is baznycios iseinant groja.
Mazdaug taip issivaizduoju:), sestadieni eisiu i vienas vestuves pasveikint tai reikes viska nuziuret.smile.gif

Kad matai, ir as ne vienose vestuvese buvau, bet vis nusivilt tekdavo, nes baznycioj nieko panasaus, apie ka kalbat nebudavo.Gal koks vargonas uzgrodavo, kad net nepastebedavau, o apie susigraudinima - ne kalbos schmoll.gif Manau, kad tingedavo zmones kazka grazaus sukurt, todel pati noriu visiskai skirtingos ceremonijos 4u.gif
Atsakyti
Kiek mazdaug mokama uz muzika ceremonijos metu? Mums gros vargonais, giedos, o nesako kiek. Tai koks 100 lt? Visai nebezinau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(dendule @ 2006 09 13, 18:25)
Manau muzikyte groja kai jaunasis eina su svita prie altoriaus ir kai tetis veda dukra prie altoriaus. Tada groja Ave Marija, kuomet sakoma priesaika ir deda ziedus..cia labai sujaudina sita vieta....o poto manau kai jau iseina vyras ir zmona is baznycios iseinant groja.
Mazdaug taip issivaizduoju:), sestadieni eisiu i vienas vestuves pasveikint tai reikes viska nuziuret.smile.gif


Istikruju ceremonijos scenarijus dar labai priklauso nuo kunigo, kuris veda. Va mes pries savo vestuves irgi ejom ceremoniju pasiziuret i ta pacia baznycia (kada eit, kur ir su kuo, nuo ko viskas prasideda, kada atsiklaupt, atsistot doh.gif , kaip ziedlius maut). Tai viskas buvo kitaip nei per musu ceremonija, nes pasikeite kunigas blink.gif
Bet nieko tokio kunigo "padejejas" viska reguliavo: "atidenk nuometa, persizegnokit, atsiklaupkit, pabuciuok ja... ":lotuliukas:
Atsakyti
mums nereikes vargonu, nes turiu pazistama muzikante. ji groja smuiku ir gitara. ir ji dar nezino, ko as is jos noriu biggrin.gif na, bet tikiuos sutiks. ieinant ir iseinant is baznycios noreciau, kad grieztu smuikas, o vietoj to, kai kunigas skaito Himna meilei, ji grotu gitara ir ta Himna meile pati giedotu, nes su tais zodziais turi parasiusi giesme, ir as ja girdejau, tai skamba jegiskai thumbup.gif
Atsakyti