Įkraunama...
Įkraunama...

Muzika ceremonijos metu

QUOTE(Memo @ 2014 04 14, 17:39)
Sveiki, keliu į viršų šią temą. Būsimos ir esamos nuotakos, gal galite pasidalinti rekomendacijomis? smile.gif

Būsimos nuotakos - ką pasirinkote?


Labas, Memo,
Panašu, kad pirmauja saksofonas, fleita, smuikas, gitara...
Man asmeniškai, kiek esu girdėjusi ceremonijose, saksofonas nelabai tinka, nes aš pati mėgstu labiau bigbandinį džazą, o vienas saksofonas man kelia visokias asociacijas su triufelių reklamom ir panašiai (žinau, kvailai skamba:)

Bet jei dainos/melodijos suderintos iš anksto, tuomet bet koks instrumentas gali pagroti Jums patinkančias melodijas, o rinktis jau reikėtų pagal savo skonį, koks skambesys labiausiai patinka..

Man labiausiai patinka smuikas smile.gif Esu pati grojusi, turbūt dėl to.. Ir šiaip jau styginiai instrumentai man labiau tinka vestuvėms, o pučiamieji labiau kokiems oficialiems priėmimams ar šiaip vakarui prie vyno smile.gif
Galiu PM rekomenduoti profesionalų ir labai neplešiantį duetą, kurį asmeniškai pažįstu ir galiu garantuoti..
Atsakyti
Sveiki,

labai rekomenduočiau nuostabią smuikininkę, nicu <drugelis.> Ne viena šio forumo narė gali paliudyti, kad jos muzika suvirpina iki sielos gelmių. Ji dirba ir gyvena Kaune, gali pagroti visais gyvenimo atvejais- gimtadienio sveikinimams, staigmenoms, pobūviuose, vestuvių ceremonijose ir visur visur, kur tik reikia. Rekomenduoju, tikrai nepasigailėsit mirksiukas.gif
Mokėsi pas patį žymiausią Lietuvos smuikininką, groja Kauno simfoniniame orkestre, tad jos atliekama muzika kokybiška ir jos paklausyti galite čia: https://m.youtube.co...h?v=1yNWuzTc0cE

Rašykit į mano AŽ arba rašykit narei nicu drugelis.
P.S. nesu jos giminaitė, bet nuoširdžiai rekomenduoju 4u.gif
Atsakyti
Sveikos wink.gif

Laba laukciau rekomendaciju: iskau muzikos ceremonijai ir prie banycios Vilniuje. Tinka ivarus variantai: saksofonas, smuikas ir t.t Turiu tik viena kontakta bet ziauriai daug nori. 350lt uz kelis kurinius.. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo metine: 16 balandžio 2014 - 22:19
Sveikos busimos nuotakos! smile.gif

As esu pati smuikininke, todel man labai sunku buvo issirinkti muzika ceremonijos metu, kazkaip norejosi, kad butu kazkas ypatingo, tauraus, neatsibodusio.... todel issirinkome styginiu kvarteta, vis delto tai tikrai tobula tokiai akimirkai! wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Lina1989 @ 2014 05 01, 12:09)
Sveikos busimos nuotakos! smile.gif

As esu pati smuikininke, todel man labai sunku buvo issirinkti muzika ceremonijos metu, kazkaip norejosi, kad butu kazkas ypatingo, tauraus, neatsibodusio.... todel issirinkome styginiu kvarteta, vis delto tai tikrai tobula tokiai akimirkai!  wub.gif

Sakykit, o kuri kvarteta issirinkote? Ir kaip su kainomis? ax.gif
Atsakyti
Na as pati smuikininke mokausi muzikos akademijoje, tai as konkretaus kvarteto nesirinkau, bet susirinkau ji is atskiru zmoniu, kuriuos pazistu aisku smile.gif kvartetas nepigus malonumas, mes mokesim 500 Lt, bet cia ne brangiausias variantas, kiti praso daugiau smile.gif

QUOTE(creative @ 2014 05 02, 13:42)
Sakykit, o kuri kvarteta issirinkote? Ir kaip su kainomis?  ax.gif

Atsakyti
Mes mokesim 900lt, tai tikrai nepigu, bet manau, kad kaina reali, juk suma dalinam is 4
Atsakyti
Bet Jus gal imsit kvarteta ne tik ceremonijai? Nes tokia suma jau tikrai labai didele jei tik ceremonijai smile.gif


QUOTE(laura_mazoji @ 2014 05 03, 10:20)
Mes mokesim 900lt, tai tikrai nepigu, bet manau, kad kaina reali, juk suma dalinam is 4

Atsakyti
Mums pagros dar kol rinksis sveciai ir siek tiek po ceremonijos, tai cia sakyciau labai pigiai, nes skambinausi ne vienam kontaktui, tai kiti ima 1000lt tik uz ceremonija. Na bet logiskai pamascius, jei vienas smuikas kainuoja 200-250lt, tai padauginkim is 4 ir turim rezultata
Atsakyti
o kokius kurinius renkates? smile.gif
Atsakyti
Savo nuoziura prasiau klasikines ir lyriskos muzikos, tai vis viena manau, kad jie parinks tai, kas tinkama smile.gif
Atsakyti
Aš ieškau saksofonisto 2-3 val. pagroti liepos mėn., kuris galėtų atvažiuoti į Druskininkus. Jei galite kažką rekomenduoti, prašau į až. smile.gif
Atsakyti