Įkraunama...
Įkraunama...

Muzika ceremonijos metu

Mes užsisakėme smuiką, labai norėjome kažką modernesnio, kaip Enya, tačiau kunigas pasakė, kad turi būti sakralinė muzika.. Merginos, kas yra sakralinė muzika ir gal turit pavyzdžių? 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Giulla: 28 birželio 2014 - 15:07
Kunigas turejo galvoje, kad muzika turi buti labiau klasikine, pvz Bachas "Ave Marija" arba "Arija" ir t.t. pasitarkite su smuikininke, ji tikrai turetu tureti repertuare visokiu kuriniu wink.gif

QUOTE(Giulla @ 2014 06 28, 16:06)
Mes užsisakėme smuiką, labai norėjome kažką modernesnio, kaip Enya, tačiau kunigas pasakė, kad turi būti sakralinė muzika.. Merginos, kas yra sakralinė muzika ir gal turit pavyzdžių? 4u.gif

Atsakyti
sveikos, o aš labai labai labai rekomenduoju sesių duetą, jos groja smuiku ir kanklėmis https://www.facebook...367484096723053. Radau jas atsitiktinai ir nors iki vestuvių buvo likusi tik savaitė, man beprotiškai pasisekė, kad jos sutiko pas mane groti wub.gif wub.gif savo programą jos atliko šventės metu, visi svečiai buvo sužavėti, repertuaras buvo įvairus, suspėjom net pašokti smile.gif) bet net neabejoju, jog jos galėtų groti ir ceremonijos metu bažnyčioje, ar po bažnyčios priimant sveikinimus. Youtube ir dar kažkur buvau radus kelis jų kūrinius tarp jų ir Christina Perri 'A Thousand Years' wub.gif wub.gif, tikrai nepatingėkit paieškoti 4u.gif ir be visa to, kad jų muzika tiesiog pakylėja, jos pačios yra labai šiltos ir siunčia aplinkui teigiamą energiją, kas yra labai svarbu per tokias šventes rolleyes.gif žodžiu, Rasa ir Lina, jei kada skaitysit - dar kartą ačiū linkėjimai Jums ir ko geriausios profesinės kloties 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Sveikos planuojančios ir ieškančios smile.gif Aš galiu rekomenduoti smuikininkę Ievą iš Vilniaus. Mačiau dabar ji turi internetinį puslapį ir muzikuoja su kolegomis: www.smuikininkeieva.lt
Labai faina, šilta, jauna mergina. Ji grojo mūsų bažnytinės ceremonijos metu prieš 1,5 metų. Mes tik norėjome, kad svečiams nebūtų nuobodu, kol vyksta pasirašymas knygoje, bet net patys netikėjom, kad gausis taip jaudinančiai gražu thumbup.gif
Be to, ji pati viską susiderino su kunigu ir vargonininke, kada ir kur groti, mes net kūrinį jai leidom pačiai parinkti ir tikrai likome labai patenkinti.
Atsakyti
Pasiūlykit kokį smuikininką ar saksafonistą Klaipėdoje smile.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Man labai keista, kad kunigas pasake, kad muzika turi buti sakraline/klasikine...Esu buvusi vestuviu ceremonijoje, kai smuikininke Ieva (https://www.facebook.com/smuikininkeieva?fref=ts) baznycioje grojo Whitney Houston "I will always love you".
Beje pries pora savaiciu Ieva smuikavo ir per musu ziedu sventinimo ceremonija:D Puiki, talentinga, komunikabili smuikininke! Pati viska suderino su kunigu, mums ir musu sveciams beliko tik megautis:D
Atsakyti
Gal kas gali pagelebti?

Mums reikia saksofonisto Trakuose. Gal turite ka parekomenduot, kokia protinga butu kaina sumoket jam uz max 30 min grojima? 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(LiliLu @ 2014 10 16, 20:40)
Pasiūlykit kokį smuikininką ar saksafonistą Klaipėdoje  smile.gif


Klaipedoje rekomenduociau saksofonista Giedriu Stunzena. Irasus pasiklausyti it kontaktus rasite Google, ar Youtube.
Atsakyti
Sveiki, as girdejau viena naujoviska atlikima ceremonijos metu, uzsieni labai populiaru, nes smuikas jau atgyveno..buvo super!!! Visiems siulyciau, jeigu domina galiu duoti kontaktus, rasykit i az, kiek zinau nebrangiai ima ir turi keleta programu variantu, bet tai originalu ir labai grazu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Idomii @ 2014 10 21, 11:36)
Gal kas gali pagelebti?

Mums reikia saksofonisto Trakuose. Gal turite ka parekomenduot, kokia protinga butu kaina sumoket jam uz max 30 min grojima? 4u.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif


Mums saksofonas kainuos 200 smile.gif už pagrojimą per ceremoniją ir šiek tiek po jos prie bažnyčios.
Atsakyti
Gal turite ką parekomenduoti Kaune iš smuikininkių?smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Svaajokle @ 2014 10 20, 21:35)
Sveikos 4u.gif
Man labai keista, kad kunigas pasake, kad muzika turi buti sakraline/klasikine...

Nieko čia keisto. Tokia yra tvarka. Santuokos sakramentas - liturginės apeigos. O kad kažkas pataikauja ją norintiems ignoruoti kitas klausimas... wink.gif

Net ir ne liturginių apeigų metu veikiančiose bažnyčiose su muzika negalima elgtis "savo nuožiūra". Muzikai vis tie keliamas reikalavimas, kad ji būtų sakralinė arba religinė, o santuokos sakramentas, kaip jau minėjau - apskritai liturginė apeiga, o ne pasaulietinis koncertas ar minėjimas. wink.gif

"Atsimintina, kad bažnyčios nėra socialinio, politinio ar kultūrinio susibūrimo vietos. [...]"

Plačiau apie muziką (šalia liturginių apeigų). Jei keliami atitinkami kriterijai "šalia apeigų", tai per apeigas jų tuo labiau ignoruoti negalima. Tik kai žmogus nesupranta, jam didžiausias kriterijus yra "o aš vis tiek noriu ir man nerūpi dera ar nedera"...
Atsakyti