Įkraunama...
Įkraunama...

Netradiciniai gydymo metodai

QUOTE(Pelargonija @ 2015 06 09, 20:12)
Tik gal geriau savarankiškai neeksperimentuok... šitie vaistai pagal kažkokią schemą skiriami, kada leistis kada ne. Ir gaunami tik su ypatinguoju raštu.

As irgi pritariu Palergonijai, as irgi leidaus pagal schema. Kaune šiuos vaistus skiria homeopate- ginekologe A. Valyte.
Atsakyti
QUOTE(Ingbri @ 2015 06 09, 21:02)
As irgi pritariu Palergonijai, as irgi leidaus pagal schema. Kaune šiuos vaistus skiria homeopate- ginekologe A. Valyte.

Dekui merginos, manau dar viena cikla pameginsiu stebeti savo cikla ir jeigu niekas nesikeis, tai reikes nueiti pasikonsultuoti su A. Valyte, paziuresiu ka ji patars smile.gif
Atsakyti
Labai domina, ar vyrui geriant bebro sruoglius pavyko pastoti, jei taip po kiek laiko vartojimo?Gal kas gydetes dielemis?
Atsakyti
Nuo bebro sruoglių MB labai pagerėjo grikiai. Labai rolleyes.gif
Atsakyti
O neteko niekam lankytis čia pas osteopata:
http://lakstauskas.l...opatija-/36/51/ ?
Atsakyti
Kažkas labai įdomaus. Bet reiktų pasidomėti plačiau, rasti atsiliepimų. Paskaičiau ir ausim pakarpiau rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(dovmoo @ 2015 06 18, 10:09)
O neteko niekam lankytis čia pas osteopata:
http://lakstauskas.l...opatija-/36/51/ ?

Zinau dvi merginas kurios lankosi. Vienai pavyko pastoti o kitai ne na bet bent sveikatos klausymais padejo.
Papildyta:
QUOTE(dovmoo @ 2015 06 18, 10:09)
O neteko niekam lankytis čia pas osteopata:
http://lakstauskas.l...opatija-/36/51/ ?

Zinau dvi merginas kurios lankosi. Vienai pavyko pastoti o kitai ne na bet bent sveikatos klausymais padejo.
Atsakyti
Hm nu reiks daugiau dar pasidometi, kazkaip labai mazai komentaru apie osteopatija ir nevaisinguma.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dovmoo: 19 birželio 2015 - 07:32
Sveikos,

ar kas buvo pas homeopate zirmunuose del nevaisingumo? ar padejo kam?
beveik viska issityriau, viskas normoje. jau benezinau ka tirtis ir pas ka kreiptis.. g.gif
Atsakyti
O Žirmūnuose tai kur? Aš pas vieną lankiausi, mečiau po pusmečio. Pasitikslinkim, ar ne ta pati.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pelargonija: 20 liepos 2015 - 11:01
O Žirmūnuose tai kur? Aš pas vieną lankiausi, mečiau po pusmečio. Pasitikslinkim, ar ne ta pati.


Nezinau, uab gyduole, pagal telefona, Žirmūnų g. 60. Pusbrolis pas ja vaiksto jau 10m. jam patinka. bet kaip su vaisingumu?? ar verta mesti pinigus, nes pakankamai brangu pas ja.
pasidariau dar CD4-CD19 tyrimus, tai pagal normas supratau, kad viskas gerai...
dariau dabar stimuliacija si menesi, bet nieko... uzaugo vienas maziukas, jokio kibimo.. verysad.gif
kaip tau sekasi? rolleyes.gif
Atsakyti
Tada ne ta pati, maniškė "neoficialiai" ateidavo pas pažįstamą į namus ir surinkdavo kompaniją. Bet nesužavėjo ji manęs biggrin.gif
Kažkas minėjo homepatą lygtai Kaune, kuris padėjo. Man atrodo, šitoj pačioj temoj aukščiau.
O aš ką... bandau keisti gyvenimo būdą, tik negaliu atsikratyti priklausomybės SM lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pelargonija: 20 liepos 2015 - 14:21