Įkraunama...
Įkraunama...

Netradiciniai gydymo metodai

QUOTE(Pelargonija @ 2015 07 20, 15:19)
Tada ne ta pati, maniškė "neoficialiai" ateidavo pas pažįstamą į namus ir surinkdavo kompaniją. Bet nesužavėjo ji manęs  biggrin.gif
Kažkas minėjo homepatą lygtai Kaune, kuris padėjo. Man atrodo, šitoj pačioj temoj aukščiau.
O aš ką... bandau keisti gyvenimo būdą, tik negaliu atsikratyti priklausomybės SM  lotuliukas.gif

Kaune tai yra gyd. Valyte ji ginekologe-homeopate, tai zino ir tradicine medicina ir studijavusi nemazai rytu medicinos ir aisku homeopatija. Siuo metu as kaip tik geriu visokius jos skirtus papildus ir homeopatinius vaistus, bet neseniai geriu, tai sunku kazka daugiau pakomentuoti, bet siaip ji man pasirode rimta moteris smile.gif ir jeigu ieskot homeopato, tai manau pas ja verta apsilankyt.
Atsakyti
Gal kas žinote, kur bebro sruoglių gauti? Vyras vieną butelaitį sugėrė, bet norime pratęsti gydymą.
Atsakyti

Kaune tai yra gyd. Valyte ji ginekologe-homeopate, tai zino ir tradicine medicina ir studijavusi nemazai rytu medicinos ir aisku homeopatija. Siuo metu as kaip tik geriu visokius jos skirtus papildus ir homeopatinius vaistus.


O ji nustato priezasti? Nes pagal tradicine medicina pas mane kaip ir gerai... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Muliukas @ 2015 07 21, 11:31)
Kaune tai yra gyd. Valyte ji ginekologe-homeopate, tai zino ir tradicine medicina ir studijavusi nemazai rytu medicinos ir aisku homeopatija. Siuo metu as kaip tik geriu visokius jos skirtus papildus ir homeopatinius vaistus.
O ji nustato priezasti? Nes pagal tradicine medicina pas mane kaip ir gerai... unsure.gif

Netradicine medicina kiek kitaip nustato priezastis, pvz.: mano atveju israse vaistus ir papildus skirtus ginekologinei sferai stiprinti, dar keleta papildu organizmui valyti, nes nustate disbioze, dar endokrininei sistemai stiprinti, nes pas mane su skydliauke yra problemu. Zodziu vienur truputi kazkas negerai, kitur ir gali būti del to nepavyksta pastoti, nors tradicine medicina pas mane irgi kaip ir nieko nerado. Kad su skydliauke blogai pati radau, nes kiek dare tyrimus visiems viskas buvo gerai, kai as privaciai pasidariau tyrimus pasirodo, kad toli grazu cia iki gerai, kai pasikeliau tyrimus anksciau darytus, tai pasirodo ir 2010 ir 2014 daryti skydliaukes tyrimai buvo blogi, bet visi sake, kad viskas gerai, nera jokiu bedu. O LP jums daryta? Nieko nerado? nes man VK irgi jokios priezasties nenustate, mazdaug neaiskios kilmes nevaisingumas, kadangi lytiniu hormonu rodikliai normoj, i skydliaukes tyrimus nelabai kreipta buvo demesys, tiesa E2 pas mane mazas, bet i sita irgi niekas kazkodel nekreipe demesio, pati pasidariau pora kartu, manau tai irgi turi itakos nepastojimui bet kaip suprantu VK nuomone nelabai jis svarbus, nes netgi neskyre jo issitirti prie visu hormonu tyrimu. Zodziu kol kas visas priezastis atradau pati, dabar su visais tyrimais ir savo spejimais meginsiu napro gydyma, nes ten kiekvienas nukrypimas, net ir menkiausias yra labai svarbus, beto ten didelis demesys skiriamas moters tyrinejimui ir tyrimams, jos sveikatos stiprinimui ir pan. kita savaite vaziuosiu pas gydytoja, tai ziuresiu ka ji sakys, nes kol kas tradicines medicinos gydytojai siule IVF , nes priezasciu akivaizdziu kaip ir neranda, todel kazkokio gydymo kaip ir negali pasiulyti, bet manau kad priezasciu tikrai turi būti tiesiog IVF yra pelningiau nei ieskoti priezasciu ir skirti kazkoki gydyma. O napro specifika visai kitokia, jie yra pries IVF ir iesko priezasciu bando ivairius gydymus, todel meginsiu dar si kelia praeiti, tikiuosi, cia pavyks sudelioti visus taskus. Jeigu pas jus neranda priezasciu, pas vyra kaip ir viskas gerai, tai gal jums irgi vertetu pameginti napro gydyma, juolabiau jeigu esate vilniete, tai gydytoja dirba Vilniuje, tiesa reikes dar mokymus eiti, kad ismoktumete stebeti savo gleives ir tinkamai jas aprasyti, pagal kreitono modeli, kiek zinau mokytoja kol kas yra tik Kaune. Taciau pirmam vizitui nebutini mokymai, galima pradziai nuetiti pasikonsultuoti su tyrimais, kuriuos jau turite, jeigu nuspresite eiti toliau tuo keliu, tada jau ir pradesite tuos mokymus.
Beje kiek laiko meginate nestuke.gif ?
Atsakyti
QUOTE(Glamour @ 2015 07 21, 10:26)
Gal kas žinote, kur bebro sruoglių gauti? Vyras vieną butelaitį sugėrė, bet norime pratęsti gydymą.

Pas Adelę Karaliūnaitę. Rugpjūčio 15-16 Nidoj bus mugė, tikrai ji bus, galėčiau nupirkti. Jeigu turėsi kantrybės :-) Arba per šitą puslapį gal galima nupirkti:
http://shop.adele.lt/bebro_barskutis
Atsakyti
QUOTE(Glamour @ 2015 07 21, 11:26)
Gal kas žinote, kur bebro sruoglių gauti? Vyras vieną butelaitį sugėrė, bet norime pratęsti gydymą.

Kaip angliskai? Gal CIA butu.
Atsakyti
Merginos, o galima gerti tam tikras zoleliu arbatas, kai tuo paciu metu geriami vaistai pvz., duphastonas, bromocriptinas ir pan.?
Ar yra bandanciu derinti vaistus su zolelemis? g.gif
Atsakyti
QUOTE(SmtmsCrazy @ 2015 08 11, 17:16)
Merginos, o galima gerti tam tikras zoleliu arbatas, kai tuo paciu metu geriami vaistai pvz., duphastonas, bromocriptinas ir pan.?
Ar yra bandanciu derinti vaistus su zolelemis?  g.gif

Del duphastono ir bromocriptino nezinau, bet as geriu tiroksina ir geriu ivairius homeopatinius bei zolelinius papildus ir manau tikrai vienas kitam nemaiso smile.gif aisku padauginti turbut nereiketu ir zoleliu, bet jei kokia arbata isgersite tai nemanau, kad tai pakenks.
Atsakyti
QUOTE(Roberta-Benedikta @ 2015 08 12, 12:24)
Del duphastono ir bromocriptino nezinau, bet as geriu tiroksina ir geriu ivairius homeopatinius bei zolelinius papildus ir manau tikrai vienas kitam nemaiso smile.gif aisku padauginti turbut nereiketu ir zoleliu, bet jei kokia arbata isgersite tai nemanau, kad tai pakenks.

O kokiu laiku ir kaip geriat tiroksina ir homeopatinius vaistus? rolleyes.gif Ar darot tam tikrus tarpus dienos begyje derinant vaistus tarpusavyje?
Kalbant apie zoleles, zinau, kad reikia jas gert bent jau valanda pries arba valanda po vaistu vartojimo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(SmtmsCrazy @ 2015 09 06, 22:18)
O kokiu laiku ir kaip geriat tiroksina ir homeopatinius vaistus?  rolleyes.gif  Ar darot tam tikrus tarpus dienos begyje derinant vaistus tarpusavyje?
Kalbant apie zoleles, zinau, kad reikia jas gert bent jau valanda pries arba valanda po vaistu vartojimo smile.gif

Tiroksina as geriu is karto tik pabudusi, praejus maziausiai pusvalandziui jau geriu kitus vaistus (kartais buna, kad ir daugiau laiko praeina), kurie reikalingi gerti pries valgi. Siaip jau jeigu kazkokie papildai geriami po valgio tai dvieju rusiu papildus geriu kartu is karto po valgio, daugiau stengiuosi nemaisyti. Jeigu nesvarbu ar po valgio ar pries tai mazdaug geriu valanda ar dvi po pusryciu, kai jau kiti vaistai gerti po valgio greiciausiai bus isisavinti, taip pat jeigu geriu kazkokias zoleliu arbatas, tai dazniausiai stengiuosi valanda pries ir valanda po ju nevartosi jokiu vaistu.
Atsakyti
QUOTE(Roberta-Benedikta @ 2015 09 07, 14:57)
Tiroksina as geriu is karto tik pabudusi, praejus maziausiai pusvalandziui jau geriu kitus vaistus (kartais buna, kad ir daugiau laiko praeina), kurie reikalingi gerti pries valgi. Siaip jau jeigu kazkokie papildai geriami po valgio tai dvieju rusiu papildus geriu kartu is karto po valgio, daugiau stengiuosi nemaisyti. Jeigu nesvarbu ar po valgio ar pries tai mazdaug geriu valanda ar dvi po pusryciu, kai jau kiti vaistai gerti po valgio greiciausiai bus isisavinti, taip pat jeigu geriu kazkokias zoleliu arbatas, tai dazniausiai stengiuosi valanda pries ir valanda po ju nevartosi jokiu vaistu.

Kiek ir kokių papildų geri?
Atsakyti
QUOTE(siaures meskute @ 2015 09 07, 14:58)
Kiek ir kokių papildų geri?

Pries tai tai labai daug visokiausiu homeopatiniu geriau papildu, dabar jau gerokau maziau: tiroksina, agurkliu ir nakvisu aliejaus kapsules, inofolika, cinka, zoleliu papildas damiano lapai, naltreksonas.
Atsakyti