Įkraunama...
Įkraunama...

Gal ką nors žinot apie instruktorius "Dorkane"?

QUOTE(Mamasa_ @ 2006 10 09, 17:43)
Kaip kabinėjas?  blink.gif

Na priekabiauja - zodziais, meto visokias nesvankias uzuominas, vaidina Donzuana biggrin.gif O kuo jis tau neitiko, maniau, kad del to g.gif nes sake, kad kaip instruktorius jis ismano savo darba.
Atsakyti
QUOTE(Karkarkar @ 2006 10 10, 09:31)
Na priekabiauja - zodziais, meto visokias nesvankias uzuominas, vaidina Donzuana biggrin.gif  O kuo jis tau neitiko, maniau, kad del to g.gif nes sake, kad kaip instruktorius jis ismano savo darba.

Nu neeee.. Prie manęs sunkiai papriekabiausi biggrin.gif Šiaip nepatiko kaip žmogėnas, nemalonus instruktorius. O dėl darbo išmanymo - negalėčiau jam priskirti nė vienos sąvybės, kurias čia merginos vardija apie gerus instruktorius. smile.gif

Bet anas gi dėdulė mažas, koks dar "Donžuanas" bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mamasa_: 10 spalio 2006 - 11:44
Didelis - mazas, pailgas - kvadratinis, matyt, skonio reikalas wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Karkarkar @ 2006 10 12, 09:59)
Didelis - mazas, pailgas - kvadratinis, matyt, skonio reikalas  wink.gif

Gal ne apie tą patį šnekam, o gal aš nepripratus, kad su manim diedukai flirtuotų blink.gif
Atsakyti
as mokiausi pas toki Vytauta instruktoriu, nezinau ar jis tebedirba ten, nes as lainiau pries tris metus. bet jis puikus instruktorius, kantrus, ne karto nepakele balso ir isvis, labai gerai viska aiskino. zodziu, ismoke mane vairuot nuo a iki z thumbup.gif tikrai rekomenduoju, nes apie ji tik thumbup.gif atsiliepimus girdejus esu mirksiukas.gif
Atsakyti
Mokiausi ir pas Aloyzą ir pas Serapiną smile.gif abu thumbup.gif abu padėjo man savo patarimais. Nes prieš tai turėjau pamokas kitoje vairavimo mokykloje, tai labai sunkiai po tu 10 vairavau. O Dorkane 2 pamokos pas Serapiną, 2 pas Aloyzą ir puiku smile.gif išlaikiau iš pirmo karto ir jau tfu tfu tfu 2,5 metų (kasdien) vairuoju be avarijų ir kitų incidentų smile.gif
Taip kad aš už Dorkaną drinks_cheers.gif biggrin.gif
Atsakyti
O, žiūriu Aloyzas "Dorkane" tebedirba:). Man irgi pasisekė - juokaudavom ištisai vairuodami, jokio streso. 7 kartų užteko pavairuoti, teoriją eksternu išsilaikiau ir summa summarum per 2 sav. jau buvau teises išsilaikius. Tiesa, tai buvo 2000 m.
Bet apie Aloyzą geri atsiliepimai.
Atsakyti
QUOTE(Mamasa_ @ 2006 10 12, 13:04)
Gal ne apie tą patį šnekam, o gal aš nepripratus, kad su manim diedukai flirtuotų  blink.gif

Matyt, apie ta pati, paklausiau drauges, sake neaukstas, trumpais plaukais, kazkiek i Koseju panasus.

Man irgi rekomendavo ta Aloyza (ot, ir vardai tu instruktoriu), bet as noriu didesnio masiniaus (nes dideli laiva vairuosiu), o jis sake dabar su Polo (lygtai) moko g.gif
Atsakyti
Pas Aloyzą turėjau 2 papildomas pamokas, tiesa, neišlaikiau egzamino iš pirmo karto, bet tikrai ne dėl jo kaltės - nervai aikštelėj neišlaikė ant paties paskutinio pratimo, be to, ir snigo žiauriai, slidu, prastas matomumas... Eisiu netrukus vėl rašytis pas jį.
Atsakyti
Vakarijus thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(irmulia @ 2007 01 24, 08:48)
Vakarijus  thumbup.gif


turbut vakaris biggrin.gif , gal galima placiau bigsmile.gif , nes pvz. kai mokiausi Dorkane apie ji ne kokie atsiliepimai unsure.gif
Atsakyti
pas ji mokesi MB sesuo kuri ir rekomendavo ji kaip puiku instruktoriu. Manes nenuvyle, turi gera jumoro jausma ir nesiskundzia apetitu lotuliukas.gif, negrubus, nerekia (kas yra labai svarbu per pirmuosius atsisedimus uz vairo) per praktinio vairavimo pamokas su juo apvazinejau visa Vilniu ir visus Registros egzamino marsrutus pralekem prie egzamina. Rezultatai- teises islaikiau is pirmo karto, taigi ji galiu tik girti. thumbup.gif
Atsakyti