Įkraunama...
Įkraunama...

Gal ką nors žinot apie instruktorius "Dorkane"?

o ka galite pasakyti apie Laimuti ?
Atsakyti
QUOTE(alias @ 2006 10 12, 19:03)
as mokiausi pas toki Vytauta instruktoriu, nezinau ar jis tebedirba ten, nes as lainiau pries tris metus. bet jis puikus instruktorius, kantrus, ne karto nepakele balso ir isvis, labai gerai viska aiskino. zodziu, ismoke mane vairuot nuo a iki z thumbup.gif  tikrai rekomenduoju, nes apie ji tik  thumbup.gif  atsiliepimus girdejus esu mirksiukas.gif

man siulo ,kai išlaikysiu teoriją regitroj šį instruktorių tai gal ir imsiu jei apie jį geri atsiliepimai rolleyes.gif
Atsakyti
Zinokit, laikiausi teises pries 4 metus, tai mano instruktorius buvo Serapinas. Visad liepdavo man ilgiau vairuoti, negu priklausancias 1,5 val, nuolat drasindavo ir niekad niekad nebuvo blso pakeles. thumbup.gif zinokit!!!!! Kai laikiau ta vadinamaji mokyklini egzamina, mano egzamino uzduotis buvo is antakalnio i regitra nuvaryt. as ten nuvairavau, o jis nuejo ir susitare, kad galeciau iskart vairavima regitroj laikyt (teorija jau issilaikiusi buvau), pats palauke manes, islaikiau iskart ir paskui dar atgal i antakalni pati parvairavau, zodziu tikrai superinis instruktorius, visa kelia man bevairuojant jis bajeruodavo ir linksmindavo mane, tad ir to vairavimo streso tikrai nejutau. Taip kad, mergickos, jei galit rinktis, rinkites Serapina thumbup.gif
Atsakyti
Aš irgi prieš 4 metus ,,Dorkane" lankiau vairavimo kursus. Mokė vairuoti Serapinas. Puikus mokytojas-instruktorius. Nė karto jis nesupyko. O apie rėkimą nėra net kalbos. Stulbinančiai stabilus. Va iš jo pirmojo tada išgirdau, kad gerai vairuoju ir turiu gerą reakciją.
Kai registravausi į kursus labai bijojau vairavimo. Nes buvau visko prisiklausiusi apie instruktorius. Po pirmo važiavimo su Serapinu pati sau pradėjau pavydėti. Super geras instruktorius thumbup.gif
Atsakyti
Aš tai prieš 5 metus laikiau Drkane, bet neatsimenu savo instruktoriaus nei vardo, nei pavardės... gal kas mokėsi pas jį: važinėjau su mazda 323, mažyte, mėlyna. jo žmona dirbo (gal dar dirba) oro uoste rolleyes.gif dažnai ten važiuodavom blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Silke2000 @ 2006 08 02, 21:34)
Chmmm, aš irgi mokiausi Dorkane. Na tiksliau stengiausi adaptuotis po ilgos (6 metų) nevažinėjimo pertraukos ir dar ne vilnietė ...  stupid.gif buvau pas Jurgį. nežinau ar čia Vylis ar ne, bet buvo puikus mokytojas, davė nemažai gerų patarimų vairuojant Vilniaus miestelyje. Zinau dabar tokiuuuuu keliuku, kad jei galiu kamstyje nestoveti, tai ir nestoviu  tongue.gif  clap.gif Ačiū Juozui....  clap_1.gif


Mano draugė taip pat norėtų jau turėdama teises po pertraukos pasimokyti mašiną parkuoti ir važinėti po Vilnių. Ką tokiu atveju reikia daryti? Nueiti į mokyklą ir pasakyti, ko nori? Ar asmeniškai su instruktoriumi tartis? Ir kiek tas kainuoja? (Gal praeis noras lotuliukas.gif )
Atsakyti
Mokiausi pas Vakarijų thumbup.gif toks diiiidelis dėdė mirksiukas.gif
Atsakyti
As tai galiu pasakyt tik tiek, kai tik stabdis, taip "Dorkanas"...
Ko jie ten moko, jei i kalna ziema ant 30 kyla? Taip ir susutot ir nebepakilt gali...
Reik pratint greiciau vazinet, ba "regitroj" yra toks dalykas, kaip kad jei vaziuoji 15 km.h leciau, nei galima, musa klaidas. taip kad nepagirciau Dorkano del sito dalykelio...
Atsakyti
is Dorkano mokiaus pas Aloyza ir Jokuba.... Aloyzas tai super, o vat pas Jokuba nesiulyciau...
Atsakyti
QUOTE(Verbgo @ 2007 03 14, 12:04)
Aš irgi prieš 4 metus ,,Dorkane" lankiau vairavimo kursus. Mokė vairuoti Serapinas. Puikus mokytojas-instruktorius. Nė karto jis nesupyko. O apie rėkimą nėra net kalbos. Stulbinančiai stabilus. Va iš jo pirmojo tada išgirdau, kad gerai vairuoju ir turiu gerą reakciją.
Kai registravausi į kursus labai bijojau vairavimo. Nes buvau visko prisiklausiusi apie instruktorius. Po pirmo važiavimo su Serapinu pati sau pradėjau pavydėti. Super geras instruktorius  thumbup.gif

ir mane mokino Serapinas thumbup.gif tikrai vertas pagyrų šis instruktorius rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rituxx: 23 gegužės 2007 - 18:03
QUOTE(Amry @ 2007 05 18, 14:32)
As tai galiu pasakyt tik tiek, kai tik stabdis, taip "Dorkanas"...
Ko jie ten moko, jei i kalna ziema ant 30 kyla? Taip ir susutot ir nebepakilt gali...
Reik pratint greiciau vazinet, ba "regitroj" yra toks dalykas, kaip kad jei vaziuoji 15 km.h leciau, nei galima, musa klaidas. taip kad nepagirciau Dorkano del sito dalykelio...


Yra ten toks instruktorius (vardo tik nežinau), kuris neleidžia daugiau kaip 30-40 km/val. važiuoti biggrin.gif Gal tas ir buvo. Ir nereikia sakyti, kad visa mokykla tokia. Aš pvz. su super geru instruktorium Vytautu 70 km kur galima važiuodavau bigsmile.gif Rekomenduoju šį instruktorių thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Amry @ 2007 05 18, 14:32)
As tai galiu pasakyt tik tiek, kai tik stabdis, taip "Dorkanas"...
Ko jie ten moko, jei i kalna ziema ant 30 kyla? Taip ir susutot ir nebepakilt gali...
Reik pratint greiciau vazinet, ba "regitroj" yra toks dalykas, kaip kad jei vaziuoji 15 km.h leciau, nei galima, musa klaidas. taip kad nepagirciau Dorkano del sito dalykelio...



Nepritarčiau šiai nuomonei , matyt sutapimas schmoll.gif
Atsakyti