Įkraunama...
Įkraunama...

Gal ką nors žinot apie instruktorius "Dorkane"?

Laba diena,

norėčiau pasidalinti įspūdžiais apie kelis "Dorkano" instruktorius (Antakalnio filialas). Gal kam pravers ax.gif Tikrai nerekomenduočiau instruktoriaus p. Gintaro. Prisidedu prie nekokių atsiliepimų apie šį instruktorių. Nusprendžiau pakeisti jį po kelių pamokų. p. Vakarijus - nepakartojamas drinks_cheers.gif Tik su juo pajutau, kad galiu išmokti vairuoti smile.gif Į detales apie p. Gintarą leistis nenorėčiau. Galiu pasakyti tik tiek, kad užsidegimo darbu ir noro išmokyti žmogų vairuoti iš p. Gintaro nepastebėjau. "Atidirba" savo valandas ir tiek... Priešingai nei p. Vakarijus - dirba ne tam, kad "atbūti" vairavimo pamokai skirtą laiką. Per vieną pamoką su p. Vakarijumi išmokau daugiau nei per kelias pamokas su p. Gintaru.
Atsakyti
QUOTE(Rainy day @ 2010 09 06, 14:26)
Laba diena,

norėčiau pasidalinti įspūdžiais apie kelis "Dorkano" instruktorius (Antakalnio filialas). Gal kam pravers  ax.gif Tikrai nerekomenduočiau instruktoriaus p. Gintaro. Prisidedu prie nekokių atsiliepimų apie šį instruktorių. Nusprendžiau pakeisti jį po kelių pamokų. p. Vakarijus - nepakartojamas  drinks_cheers.gif Tik su juo pajutau, kad galiu išmokti vairuoti  smile.gif Į detales apie p. Gintarą leistis nenorėčiau. Galiu pasakyti tik tiek, kad užsidegimo darbu ir noro išmokyti žmogų vairuoti iš p. Gintaro nepastebėjau. "Atidirba" savo valandas ir tiek... Priešingai nei p. Vakarijus - dirba ne tam, kad "atbūti" vairavimo pamokai skirtą laiką. Per vieną pamoką su p. Vakarijumi išmokau daugiau nei per kelias pamokas su p. Gintaru.

Galiu ir aš savo nuomone pasidalinti apie šią mokyklą.
Iš kart pasirinkau instruktorių Vakarijų, nes rekomendavo jau kelios mano pažystamos smile.gif
Nors iš pažiūros, ir pirmą pamoką man jis pasirodė griežtokas, bet taip tikrai nėra g.gif
Ne tas žodis, kaip jis atidirba. Kartą pasiėmiau dvi pasmokas, vieną po kitos. Tai po dviejų valandų jam jau pasakiau, kad pavargau ir baigiu pamoką. Daugiau nebenoriu važiuoti schmoll.gif Tai net į kalbas nesileido į šiuos mano norus ir paklausė ko čia atėjai g.gif g.gif . Kitas būtų manau mielu noru sutikęs bigsmile.gif bigsmile.gif
Šiaip vairavimo pamokas pas jį prisimenu su malonumu, jokio streso, baimės.
Egzaminą išlaikiau be jokio streso ir iš kart. mirksiukas.gif mirksiukas.gif
Sėkmės visoms besimokančioms 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
O sakykite, kokiu automobiliu Golf'u ar Astra moko instruktorius Vakarijus?
Atsakyti
QUOTE(Glorija888 @ 2010 09 12, 08:54)
O sakykite, kokiu automobiliu Golf'u ar Astra moko instruktorius Vakarijus?

Su opel astra ax.gif
Atsakyti
QUOTE(aisvyde @ 2010 09 01, 20:50)
O ką negero girdėjote apie Jokūbą? Nes ir aš galiu parašyti, kad apie IvetąJ nelabai ką gero girdėjau. Ne, apie Jokūbą nieko negaliu pasakyti, nes nei aš, nei draugai pas jį nesimokėme, bet jei jau rašote, kad blogas instruktorius, tai reikėtų parašyti, kodėl doh.gif

Pati klausiau apie Jokuba, dabar jau ir as galeciau prisideti prie tu kurios nieko gero negali apie ji pasakyti. Teko man su juo viena karta pavaziuoti, kaip instruktorius gal ir nieko ir paaiskina kaip sakoma puse velnio, bet atsakomybes pas si zmogu 0. jei susitarei tai dar nereiskia kad taip ir bus, as pvz. buvau susitarusi dvigubai pamokai, o kai isedau i masina suzinojau, kad jis nusprende kad uzteks man ir vienos pamokos, po to nesugebejo paskirti laiko pazadejo paskambyti , bet pusantros savaites skambucio nesulaukiau, kai paskambinau pasiteirauti, jis pareiske kad masina buvo sugedusi, vel pazadejo paskambyti, bet..... nepaskambino.Todel dabar vel turiu keisti instruktoriu. Nenusiseke man sitoj mokykloj del instruktoriu.... verysad.gif jau net nora mokytis vairuoti praradau, buvau susiruosusi mesti isvis si reikala, bet kazkaip vyras dar sustabde , nu gal trecias kartas pavyks...... Kolkas sios mokyklos praktiniam vairavimui geru zodziu nerandu, bet.... gal ne visoms taip .
Atsakyti
QUOTE(saide @ 2010 09 21, 09:14)
Pati klausiau apie Jokuba, dabar jau ir as galeciau prisideti prie tu kurios nieko gero negali apie ji pasakyti. Teko man su juo viena karta pavaziuoti, kaip instruktorius gal ir nieko ir paaiskina kaip sakoma puse velnio, bet atsakomybes pas si zmogu 0. jei susitarei tai dar nereiskia kad taip ir bus, as pvz. buvau susitarusi dvigubai pamokai, o kai isedau i masina suzinojau, kad jis nusprende kad uzteks man ir vienos pamokos, po to nesugebejo paskirti laiko pazadejo paskambyti , bet pusantros savaites skambucio nesulaukiau, kai paskambinau pasiteirauti, jis pareiske kad masina buvo sugedusi, vel pazadejo paskambyti, bet..... nepaskambino.Todel dabar vel turiu keisti instruktoriu. Nenusiseke man sitoj mokykloj del instruktoriu.... verysad.gif jau net nora mokytis vairuoti praradau, buvau susiruosusi mesti isvis si reikala, bet kazkaip vyras dar sustabde , nu gal trecias kartas pavyks...... Kolkas sios mokyklos praktiniam vairavimui geru zodziu nerandu, bet.... gal ne visoms taip .

Bandykit pas Varijų. Šioje mokykloje jis dirba. Labai gerai paruošia. Aš pas jį lankiau ir tikrai nenusivylkiau, nei laikydama egzaminą nei dabar vairuodama mirksiukas.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(IvetaJ @ 2010 09 21, 17:46)
Bandykit pas Varijų. Šioje mokykloje jis dirba. Labai gerai paruošia. Aš pas jį lankiau ir tikrai nenusivylkiau, nei laikydama egzaminą nei dabar vairuodama mirksiukas.gif  mirksiukas.gif

Vakarijus dirba antakalnio filijale o as lankau Karoliniskiu, taip kad nelabai iseina, na po visu savo nesekmiu ir skundu sioje mokykloje dabar gavau instruktoriu Vytauta. Apie ji visai geri atsiliepimai kiek teko skaityti, ne tik siame forume, ir administratore sake kad tai geriausias ka turime.na tikekimes trecias kartas nemeluos
Atsakyti
QUOTE(saide @ 2010 09 22, 07:41)
Vakarijus dirba antakalnio filijale o as lankau Karoliniskiu, taip kad nelabai iseina, na po visu savo nesekmiu ir skundu sioje mokykloje dabar gavau instruktoriu Vytauta. Apie ji visai geri atsiliepimai kiek teko skaityti, ne tik siame forume, ir administratore sake kad tai geriausias ka turime.na tikekimes trecias kartas nemeluos

Puiku 4u.gif
Skmės mirksiukas.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(saide @ 2010 09 22, 08:41)
Vakarijus dirba antakalnio filijale o as lankau Karoliniskiu, taip kad nelabai iseina, na po visu savo nesekmiu ir skundu sioje mokykloje dabar gavau instruktoriu Vytauta. Apie ji visai geri atsiliepimai kiek teko skaityti, ne tik siame forume, ir administratore sake kad tai geriausias ka turime.na tikekimes trecias kartas nemeluos

Mano bendradarbe pas ji mokesi, bigsmile.gif tik savanoriuose,tai tik geri atsiliepimai mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(IvetaJ @ 2010 09 21, 16:46)
Bandykit pas Vakarijų. Šioje mokykloje jis dirba. Labai gerai paruošia. Aš pas jį lankiau ir tikrai nenusivylkiau, nei laikydama egzaminą nei dabar vairuodama mirksiukas.gif  mirksiukas.gif


Gal kas žinote, ar yra galimybė papildomai mokytis vairuoti pas Vakarijų šeštadieniais?
Atsakyti
Sakykit o tas stebuklingas instruktorius Vytautas dirba tik Jeruzales filiale? smile.gif Beje,kas pas ji moketes ir labai ji isgyret gal galetumet parasyt man i AZ jo pavarde,kad nesumaisyciau su kitu kokiu Vytautu? smile.gif Busiu laabai dekinga 4u.gif
Atsakyti
Manau turit derinti su pačiu instruktoriumi g.gif
Kiek žinau, pas jį kolegės imdavo pamokas savaitgaliais, net manęs buvo klausęs, ar galėčiau savaitgaliais, bet man neprisireikė.
Šaunus instruktorius mirksiukas.gif
Sėkmės mokantis 4u.gif


QUOTE(Glorija888 @ 2010 10 01, 09:28)
Gal kas žinote, ar yra galimybė papildomai mokytis vairuoti pas Vakarijų šeštadieniais?

Atsakyti