Įkraunama...
Įkraunama...

Gal ką nors žinot apie instruktorius "Dorkane"?

QUOTE(Shalimar @ 2011 03 28, 23:06)
Gal kas zinote apie Vladimir Mosin arba Vytauta Vozbuta? Visi isgirtieji instruktoriai Antakalnyje, o man taip nepatogu doh.gif Jeruzaleje tik sie du unsure.gif Buvo temoj keli atsiliepimai apie Vytauta, bet kazin ar apie si?

As pas Vytauta V. mokiaus pernai, man jis patiko, nu toks geras dede jis man kad negaliu biggrin.gif sukalbamas, nerekiantis, niekad nevelavo nu man liuks buvo mirksiukas.gif
Apie Vladimira irgi nieko bloga negirdejau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo siaudai: 30 kovo 2011 - 19:30
QUOTE(siaudai @ 2011 03 30, 20:29)
As pas Vytauta V. mokiaus pernai, man jis patiko, nu toks geras dede jis man kad negaliu biggrin.gif sukalbamas, nerekiantis, niekad nevelavo nu man liuks buvo  mirksiukas.gif
Apie Vladimira irgi nieko bloga negirdejau.


Dekui uz atsakyma 4u.gif Man svarbiausia, kad kantrybes turetu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Shalimar @ 2011 03 30, 22:28)
Dekui uz atsakyma 4u.gif Man svarbiausia, kad kantrybes turetu biggrin.gif

Turi turi, as buvau niekad vairo rankose nelaikius, viskas buvo pradeta nuo 0, ir niekad jis nebuvo net balso pakeles blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Shalimar @ 2011 03 30, 22:28)
Dekui uz atsakyma 4u.gif Man svarbiausia, kad kantrybes turetu biggrin.gif

Tikrai ir geras ir ramus,daug draugiu mokinosi,visom patiko thumbup.gif
Papildyta:
SIAUDAI kaip sekasi vairuoti,gal jau turi mašiniuka 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(tapse @ 2011 03 31, 18:45)
Tikrai ir geras ir ramus,daug draugiu mokinosi,visom patiko thumbup.gif
Papildyta:
SIAUDAI kaip sekasi vairuoti,gal jau turi mašiniuka 4u.gif  4u.gif

retas malonumas man vairavimas, kart nuo karto tenka tokia laime, ale savo turbut dar ilgai neturesiu, sunkmetis pas mane biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(siaudai @ 2011 04 01, 21:38)
retas malonumas man vairavimas, kart nuo karto tenka tokia laime, ale savo turbut dar ilgai neturesiu, sunkmetis pas mane  biggrin.gif

Na nieko, doh.gif praeis tas sunkmetis g.gif svarbu nors po biškuti palaikyt forma mirksiukas.gif kad nepasimirštu važiavimas rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Shalimar @ 2011 03 28, 23:06)
Gal kas zinote apie Vladimir Mosin arba Vytauta Vozbuta? Visi isgirtieji instruktoriai Antakalnyje, o man taip nepatogu doh.gif Jeruzaleje tik sie du unsure.gif Buvo temoj keli atsiliepimai apie Vytauta, bet kazin ar apie si?

As vazinejau su Vladimiru Mosin - labai priklauso nuo nuotaikos. Kartais - visai nieko - kartais - neduok Dieve, isterikuoja, draskosi, su alkunemis sklaidosi. Veluoja nuolat, aiksteleje isvis nemoko, o priespaskutini karta pareiske, kad aiksteleje as visiskai nesigaudau ir man dar reikia min 6 pravaziavimu. Kita vertus, su manimi kantrybes tikrai reikejo, nes vairo rankose nebuvau laikiusi, bet pas si instruktoriu 0 pedagoginiu sugebejimu, uzgesino mano entuziazma vairuoti, o galu gale teko eiti pas kita instruktoriu.
Atsakyti
mokiausi Dorkane prieš 10 metų,mokė instruktorius Jurgis Vylis,tai nežinau ar jis ten dirba,bet niekam nerekomenduočiau doh.gif nors viskas sekėsi man gerai,išsilaikiau viską iš pirmo karto,o kabindavosi dėl važiavimo tai ojojoj,matyt norėjo,kad papildomas valandas pamokėčiau jam biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(*Svajone* @ 2011 04 24, 18:58)
mokiausi Dorkane prieš 10 metų,mokė instruktorius Jurgis Vylis,tai nežinau ar jis ten dirba,bet niekam nerekomenduočiau  doh.gif  nors viskas sekėsi man gerai,išsilaikiau viską iš pirmo karto,o kabindavosi dėl važiavimo tai ojojoj,matyt norėjo,kad papildomas valandas pamokėčiau jam  biggrin.gif


Mokiausi pas Jurgi CE praeita vasara,fantastiskas instruktorius ir labai ramus zmogus,visai nerekiantis.Beje,labai rimtas,labai stengiasi viska paaiskinti,pastebi visas klaidas ir aisku jas nurodo,ir reikalauja,kad ju nedarytum-t.y.,puikiai atlieka savo darba,o ne kabinejasi,sakyciau.Del tu "kabinejimusi" greiciausiai ir sekesi gerai,ir islaikei is pirmo karto biggrin.gif Apie ji galiu pasakyti,kad puikus zmogus ir puikus instruktorius thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(denaxa @ 2011 04 24, 20:51)
Mokiausi pas Jurgi CE praeita vasara,fantastiskas instruktorius ir labai ramus zmogus,visai nerekiantis.Beje,labai rimtas,labai stengiasi viska paaiskinti,pastebi visas klaidas ir aisku jas nurodo,ir reikalauja,kad ju nedarytum-t.y.,puikiai atlieka savo darba,o ne kabinejasi,sakyciau.Del tu "kabinejimusi" greiciausiai ir sekesi gerai,ir islaikei is pirmo karto biggrin.gif Apie ji galiu pasakyti,kad puikus zmogus ir puikus instruktorius thumbup.gif

nu va matyt jau geresnis tapo lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Svajone*: 24 balandžio 2011 - 21:06
QUOTE(*Svajone* @ 2011 04 24, 22:06)
nu va matyt jau geresnis tapo  lotuliukas.gif

Jis labai atsakingai i savo darba ziuri,o kad kabinejasi del vaziavimo-tai labai gerai,kuo daugiau "kabinesis"-tuo geriau ismoksi smile.gif
Atsakyti
Shalimar, kaip jums vazineti sekasi? rolleyes.gif
Atsakyti