Įkraunama...
Įkraunama...

Akvariumas

QUOTE(Dovistoma @ 2014 03 23, 22:45)
Pasikeite akvariumo forma---buvo kvadratinis, dabar apvalus...


neveltui kai kuriose šalyse apvalūs akvariumai yra uždrausti. gražinkit atgal į seną akvariumą
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tuomce: 24 kovo 2014 - 10:03
QUOTE(Dovistoma @ 2014 03 23, 21:45)
Atrodo zaizda, nes pastoviai trina nosi I akvariumo sienas.sename akvariumo to nebuvo sad.gif sename akvariume diena miegodavo, o nakti aktyvi buvo, o dabar visa diena juda, abejoju ar nakti miega isvis sad.gif Pasikeite akvariumo forma---buvo kvadratinis, dabar apvalus... temperature apie 26 laipsniai.. I sloika ji netilps  ax.gif  4u.gif nebent stubura susialuzys...gyvena su rykliu, klaunu ir green tigerbarb...

I stikla tai vargu ar susizeis g.gif Nors... Greiciau burbule kokiu nors astriu akmenuku yra. O gal kas nors ikando? bigsmile.gif
Siek tiek turetu padet maudynes jodo vonelej tik dab nezinau kiek to jodo lasint. Bet kai zuvis didele tai galima ir siaip patept, biski palaikyt ir leist atgal i bendra akva. Tik jei ir toliau siautes tai... "nieks kits cia nekalts" biggrin.gif
P.S. O gal ta zuvis naujam bliude nebeturi kur pasislept?
Atsakyti
QUOTE(Tuomce @ 2014 03 24, 10:03)
neveltui kai kuriose šalyse apvalūs akvariumai yra uždrausti.  gražinkit atgal į seną akvariumą

Tuomce teisi: apvalus akvas zuvu auginimui visiskai netinka schmoll.gif
Bet uz tai jis nepamainomas daiktas ridenimui nuo Monblano thumbup.gif
Atsakyti
Laba diena,
Priimkit ir mane į savo būrį 4u.gif
Mano akvariumas yra 126L. Nuo paskutinio restarto praėjo maždaug apie 5mėn. Filtras naudojamas vidinis FAN2 ( bet jis jau eina į pabaigą, todėl savaitės pabaigoje bus keičiamas į naują. Būna veikiantis ištisą parą. Vandens temperatūra palaikoma pastovi - 25C. Vanduo keičiamas vieną kartą į sav. apie 30%. Žuvys maitinamos vieną kartą dienoje. Maždaug dvi val.iki šviesų išsijungimo, kad būtų spėtas maistas surankioti smile.gif. Maistas arba sausas arba šaldytas. Augalai gyvi: Ambulia,Cryptocoryne walkeri (lutea),Echinodorus amazonicus,Egeria densa,Ludwigia ovalis,Vallisneria. Ir dar keli, kurių pavadinimų nežinau blush2.gif (nors ir šiuos interneto dėka įvardijau ax.gif ).Dėl lempų galingumo dabar nepasakysiu (jos dvi yra: 1. philips aquarelle. O kita geltonai šviečianti biggrin.gif. )Veikia 5h per parą. Saulės šviesos nėra. Akvariume du šamukai, 15 neonų. Amžiaus nežinau. Naudojamos trąšos: http://www.vimi.lt/p...ai/accelerator/.
Tai vat, bėda tame, kad :
1. Nyksta Valisnerijos. Ruduo lapeliai. Tampa peršviečiami ir nupūna (sneojoje akvoje nespėdavau genėti). Trąšos nepasikeitė, šviesos kiekis nepasikeitė, vandens keitimas taip pat. Tik gruntas ir pogruntus po restarto. Kame gali problema? Nemėgsta persodinimų? Kiti augalai gauti dovanų prieš kokias dvi sav. Vieni leidžia naujus ugliukus, kitų lapai krenta. Ypač raudonos spalvos. Girdėjau, kad jiems būtinos trąšų tabletės po šaknimis.
2. Dedasi vandens paviršiuje plėvelė. Ar gali taip būti, kad dėl per silpnai dirbančio burbuliatoriaus?
3. Vandenį pilu iš krano. Senąjame akvariume dar keisdama pripildavau osmosinio vandens ( dabar kol kas nepilu). Tai ar gali, kad man augalai anksčiau aukdavo dėl to, kad kaip suprantu osmosinis vanduo suminkštindavo vandenį? Dar parametrų netyriau, nes kol kas nemoku ir tam nepribrendau biggrin.gif. Ačiū už atsakymus, gal į šiek tiek kvailus klausimus smile.gif Forumuose domėjausi, bet labai skirtingos nuomonės.
Atsakyti
Ana (uzdaryta) akvariumu tema kaip tik augalu nykimu pabaigem. Paziek jei dar neistrinta. Mazu ka pritaikysi?
Valisnerijos neitin bijo persodinimu, bet siaip yra nors ir piktzoles, bet su charakteriu. PVZ jos visiskai nepakencia jei i akva papuola gabaliukas vario.
Plevele irgi esam apkalbeje bet jau senokai. Taitai bus laikina (iki akvas uzsistartins) biopusiausvyros problema aba koks nors riebalas papuoles. Drastisko nieko nedarykit. Pradziai pameginkit kiek nors tos pleveles nuimt ant vandens pavirsiaus uztiesus laikrasti.
-------------
Mergicos, kas eisit i parde uzmeskit aki ar atskirai yra pirkt tokiu ciulptuku kurie prie stiklo klijuojas. Kinietiskas filtras stabiliai zemyn nuvaziuoja ir oro i burbuliatoriu nebeprisiurbia sad.gif Kol kas paremsiu su kokia nors pliauska, bet cia nebiznis schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(arvydas. @ 2014 03 24, 13:42)
Ana (uzdaryta) akvariumu tema kaip tik augalu nykimu pabaigem. Paziek jei dar neistrinta. Mazu ka pritaikysi?
Valisnerijos neitin bijo persodinimu, bet siaip yra nors ir piktzoles, bet su charakteriu. PVZ jos visiskai nepakencia jei i akva papuola gabaliukas vario.
Plevele irgi esam apkalbeje bet jau senokai. Taitai bus laikina (iki akvas uzsistartins) biopusiausvyros problema aba koks nors riebalas papuoles. Drastisko nieko nedarykit. Pradziai pameginkit kiek nors tos pleveles nuimt ant vandens pavirsiaus uztiesus laikrasti.

Ačiū už ats. Dėl laikraščio paekspermentuosiu. Riebalas nelabai galėjo papulti g.gif Nes tada ta plėvelė tūrėtų būti tokia gražiai spalvota, o pas mane tokia lyg ir matinė. Drumzlina. Tada klausimas, kiek laiko reikia, kad akva normaliai įsivažiuotų? Dėl praeitos temos paskaitysiu būtinai.
Atsakyti
QUOTE(arvydas. @ 2014 03 24, 12:42)
Mergicos, kas eisit i parde uzmeskit aki ar atskirai yra pirkt tokiu ciulptuku kurie prie stiklo klijuojas. Kinietiskas filtras stabiliai zemyn nuvaziuoja ir oro i burbuliatoriu nebeprisiurbia sad.gif Kol kas paremsiu su kokia nors pliauska, bet cia nebiznis  schmoll.gif

http://www.zoocentra...-22_66_192.html

Paziurek, gal ka rasi.

Man FAN-as irgi nebesilaiko, tai nuejus i kika uzklausiau del tu ciulptuku gal turi atsarginiu - sake parduot neturi, bet rado po stalu is kazkur uzsilikusiu, tai padovanojos biggrin.gif Mano filtrui per didel, bet kadangi "arklys" dovanotas, tai apipjausciau, laikinai beda issprendziau.
Atsakyti
QUOTE(arvydas. @ 2014 03 24, 12:42)
-------------
Mergicos, kas eisit i parde uzmeskit aki ar atskirai yra pirkt tokiu ciulptuku kurie prie stiklo klijuojas. Kinietiskas filtras stabiliai zemyn nuvaziuoja ir oro i burbuliatoriu nebeprisiurbia sad.gif Kol kas paremsiu su kokia nors pliauska, bet cia nebiznis  schmoll.gif

Būna. Pirkau kažkada 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*Hekata88 @ 2014 03 24, 12:47)
Ačiū už ats. Dėl laikraščio paekspermentuosiu. Riebalas nelabai galėjo papulti g.gif Nes tada ta plėvelė tūrėtų būti tokia gražiai spalvota, o pas mane tokia lyg ir matinė. Drumzlina. Tada klausimas, kiek laiko reikia, kad akva normaliai įsivažiuotų? Dėl praeitos temos paskaitysiu būtinai.

Sunku pasakyt kada uzsistartins. Labai nuo daug ko priklauso. Ukiskai - pusmetis.
Atsakyti
QUOTE(*Hekata88 @ 2014 03 24, 13:02)

accelerator- tai ne trasos, o skysta anglis. su ja skatinat augalu augima, bet neduodat maistiniu medziagu (trasu). trasos yra vimi mikro arba all in one
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tuomce: 24 kovo 2014 - 13:21
QUOTE(Tuomce @ 2014 03 24, 14:18)
accelerator- tai ne trasos, o skysta anglis. su ja skatinat augalu augima, bet neduodat maistiniu medziagu (trasu). trasos yra vimi mikro arba all in one

Oj. Atsiprašau. Suklaidinau. Pas mane VIMI micro. All in one man betinka,nes jos berots naudojamos kai papildomai stovi Co2 balionas.
Atsakyti
QUOTE(*Hekata88 @ 2014 03 24, 14:28)
Oj. Atsiprašau. Suklaidinau. Pas mane VIMI micro. All in one man betinka,nes jos berots naudojamos kai papildomai stovi Co2 balionas.

naudojant tik micro gali trukti makro trasu. pagal http://www.akvamanai...kumai-augaluose esancius pozymius patikrinkite ar is augalu kondicijos nepanasu kad truktu kokio nors elemento.

o siaip idėkit akvariumo nuotrauka turint aprasyma ir vaizda lengviau kazka patart
Atsakyti