Įkraunama...
Įkraunama...

Akvariumas

QUOTE(Tuomce @ 2014 03 24, 14:42)
naudojant tik micro gali trukti makro trasu.  pagal http://www.akvamanai...kumai-augaluose esancius pozymius patikrinkite ar is augalu kondicijos nepanasu kad truktu kokio nors elemento.

o siaip idėkit akvariumo nuotrauka turint aprasyma ir vaizda lengviau kazka patart

Po darbo grįžusi prieš vandens keitimą nufotkinsiu.
Atsakyti
QUOTE(arvydas. @ 2014 03 24, 12:42)
Ana (uzdaryta) akvariumu tema kaip tik augalu nykimu pabaigem. Paziek jei dar neistrinta. Mazu ka pritaikysi?
Valisnerijos neitin bijo persodinimu, bet siaip yra nors ir piktzoles, bet su charakteriu. PVZ jos visiskai nepakencia jei i akva papuola gabaliukas vario.
Plevele irgi esam apkalbeje bet jau senokai. Taitai bus laikina (iki akvas uzsistartins) biopusiausvyros problema aba koks nors riebalas papuoles. Drastisko nieko nedarykit. Pradziai pameginkit kiek nors tos pleveles nuimt ant vandens pavirsiaus uztiesus laikrasti.
-------------
Mergicos, kas eisit i parde uzmeskit aki ar atskirai yra pirkt tokiu ciulptuku kurie prie stiklo klijuojas. Kinietiskas filtras stabiliai zemyn nuvaziuoja ir oro i burbuliatoriu nebeprisiurbia sad.gif Kol kas paremsiu su kokia nors pliauska, bet cia nebiznis  schmoll.gif


Bazėj 12sandely įvairių dydžių čiulptukų yra smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Adrutė @ 2014 03 24, 15:10)
Bazėj 12sandely įvairių dydžių čiulptukų yra smile.gif

ACIU visoms 4u.gif
Tas 12-as sandelys ko gero ir yra pati geriausia parde smile.gif
Maciau reklama, kad netrukus bazej bus sendaikciu turgus. Prisiderinsiu, kad 2 zuikius vienu kartu nusauciau. Bo man su dvirka nuo Zoologijos sodo iki bazes yra ka pamint rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Tuomce @ 2014 03 24, 14:42)
o siaip idėkit akvariumo nuotrauka turint aprasyma ir vaizda lengviau kazka patart

Nufotografau. Net gėda rodytis. Pažiūrėjus, man pačiai, net graudu nuo tokio vaizdelio pasidarė ( kai žinau, kaip anksčiau man jis klestėjo iki restarto) sad.gif . Atsiprašau už kokybę, fotikas sugedo, tai teko su tel.fotkinti. Augalai visai neaugo. Dideli, nes tokius gavau. Vienintelis augalas, kuris ugliu leidžia, tai dešiniame kampe tas augalas. Ir akva laukia šiandien plovimo. doh.gifMy Webpage
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Hekata88: 24 kovo 2014 - 20:53
SKELBIMAS
Uz natura keiciu fotoaparato batareikas rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(arvydas. @ 2014 03 24, 21:47)
SKELBIMAS
Uz natura keiciu fotoaparato batareikas rolleyes.gif

Turiu kaip tik rusyje daug bulvių. Tiks? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(*Hekata88 @ 2014 03 24, 20:52)
Turiu kaip tik rusyje daug bulvių. Tiks? bigsmile.gif

Arvydas,alu mėgsta.smile.gif
Atsakyti
QUOTE(auris22 @ 2014 03 24, 22:19)
Arvydas,alu mėgsta.smile.gif

Deja, jis pas mus namuose turi tendenciją išgaruoti biggrin.gif Teks apsiriboti bulvėmis biggrin.gif
Papildyta:
Dar įdedu kelias akvariumo fotkes. Kas per dumbliai ant augalų, kurie tikrai nepuošia? Ir ko gali trūkti, kad taip lapai eina velniop. Pūna nuo pat šaknų. Tai čia gali būti kalio trūkumas? http://images51.fotk...4_185201-vi.jpg
http://images42.fotk...4_185336-vi.jpg
http://images107.fot...4_185343-vi.jpg
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Hekata88: 24 kovo 2014 - 21:37
QUOTE(*Hekata88 @ 2014 03 24, 22:34)

puola rudadumblis ir vadinama barzda. apie dumblius pasiskaityti galima čia
Šiaip siūlyčiau pasodinti kuo daugiau augalų- tu lengvai augančių- taip greičiau ciklas įsivažiuos. Taip pat labai mažas grunto sluoksnis, normalaus šaknyno augalai nesuformuos. grunto bent jau 4-5cm turi būti

gerai nesuprantu, bet panašu, kad anubio stiebas užkastas- negalima jis pradės nykti. akmenukuose gali būti tik pačios šaknys.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tuomce: 24 kovo 2014 - 21:55
QUOTE(Tuomce @ 2014 03 24, 22:53)
puola rudadumblis ir vadinama barzda.  apie dumblius pasiskaityti galima čia
Šiaip siūlyčiau pasodinti kuo daugiau augalų- tu lengvai augančių- taip greičiau ciklas įsivažiuos. Taip pat labai mažas grunto sluoksnis, normalaus šaknyno augalai nesuformuos. grunto bent jau 4-5cm turi būti

gerai nesuprantu, bet panašu, kad anubio stiebas užkastas- negalima jis pradės nykti. akmenukuose gali būti tik pačios šaknys.

Dėl grunto kiekio tai tiek ir yra. Prie galinės sienelės apie 8-10cm. Matavau kai pyliau. Tiesiog priekyje ta juoda juosta uždengia apie 2cm stiklo. Toks palikimas smile.gif Grunto ir pogrunčio tikrai sočiai. Tas anubis buvo kartu su kokoso žieve. Pabijojau išimti. Kadangi jo šaknys trumpos ir kila jis man į viršų, tai į žievę užpyliau šiek tiek akmenukų. O kiek dabar perskaičiau apie dumblius, tai daugiau nei puse tinka man.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Hekata88: 24 kovo 2014 - 22:34
QUOTE(*Hekata88 @ 2014 03 24, 23:24)
Dėl grunto kiekio tai tiek ir yra. Prie galinės sienelės apie 8-10cm.  Matavau kai pyliau. Tiesiog priekyje ta juoda juosta uždengia apie 2cm stiklo. Toks palikimas smile.gif Grunto ir pogrunčio tikrai sočiai. Tas anubis buvo kartu su kokoso žieve. Pabijojau išimti. Kadangi jo šaknys trumpos ir kila jis man į viršų, tai į žievę užpyliau šiek tiek akmenukų. O kiek dabar perskaičiau apie dumblius, tai daugiau nei puse tinka man.

na pagal šią foto tikrai nepanašu , kad prieky yra 4cm, o gale 8cm auksčio
user posted image
Atsakyti
[quote=*Hekata88,2014 03 24, 20:52]
Turiu kaip tik rusyje daug bulvių. Tiks? bigsmile.gif
[/quote
Rusy?? blink.gif Ex, kur mano neprazuvo: tegul bus rusy mirksiukas.gif
P.S. Tik bulves ismeskit ir susitarsim lotuliukas.gif
Atsakyti