Įkraunama...
Įkraunama...

Akvariumas

QUOTE(arvydas. @ 2014 04 26, 10:59)
NA JAU NE! schmoll.gif  As ant savo "supersta-R" siknos nemalonumu neieskau schmoll.gif  Akvuose tai bent si ta suprantu ir mergicos cia sveikos, fainos (kai kurios net su jumoro jausmu). wub.gif  Dab dar pradesiu su Tavim apie trolikus gincytis tai... Beje, o but Supermamu forume troliu tai cia yra geris ar visiskas pravalas? bigsmile.gif  doh.gif
Ir tas "is praejusio amziaus" uzkabino! Niu, Denaxa, o is kokio gi amziaus Tavo manymu as tureciau but? (Prie Napoleono gis autobusu anei lazu, anei paziku dar nebudavo. (Neisivaizdinu kaip antros lygos futbolo komanda iki Klaipedos be paziko pazaist nujodavo)). Ir is viso sunku tiketis, kad akvu temoj atsiras kas nors is sio amziaus. Gal pedofilijos temulkose tokiu paieskot?? g.gif Kazkodel manau, kad su praeito amziaus damom blevyzgojam. Sitam amziui gimusios... vargu ar jau kuri nors priaugo iki MAMOS biggrin.gif

Nu va...sad.gif Tai as reiskia nesveika ir nefaina, apie akvariumus nusimanau tik tiek,kad juose reikia H2O keisti ir zuvytes serti...sad.gif
O siaip jei ka apie trolikus nenusimanau,mane domina masinos,o ne lygintuvai rolleyes.gif
Del troliu supermamoj-nezinau,man asmeniskai linksmu plauciu troliai patinka wub.gif Pagyvina gyvenima...kai man pasidaro nuobodu-irgi pavirstu i sioki toki troli ir sukeliu sirsyna sioki toki (nes sveikos, fainos ir normalios moterys iprastai retai kada humora supranta ir viska priima uz gryna piniga dazniausiai,o as pasilinksminu biski biggrin.gif )
O siaip tai patikai Tu man kazkodel drinks_cheers.gif
Atsakyti
Mitas su tuo smėliu. Svarbu dėti normalią frakciją ir niekas ten nerūgsta ir nesidaro. Ciklidai nuolat jį judina, rausia. Man smėlis turbūt pirmoje vietoje pagal grožį, ypač geras ten kažkoks baseinų, kur į filtrus dedasi.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo 11alpina: 26 balandžio 2014 - 11:22
As skaitau denaxa kad turi staigiai varyt nusipirkt koki bliuduka ir zuvuka.CIA zinok labai faina tema biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(denaxa @ 2014 04 26, 10:40)
Nu va...sad.gif Tai as reiskia nesveika ir nefaina, apie akvariumus nusimanau tik tiek,kad juose reikia H2O keisti ir zuvytes serti...sad.gif
O siaip jei ka apie trolikus nenusimanau,mane domina masinos,o ne lygintuvai  rolleyes.gif
Del troliu supermamoj-nezinau,man asmeniskai linksmu plauciu troliai patinka wub.gif Pagyvina gyvenima...kai man pasidaro nuobodu-irgi pavirstu i sioki toki troli ir sukeliu sirsyna sioki toki (nes sveikos, fainos ir normalios moterys iprastai retai kada humora supranta ir viska priima uz gryna piniga dazniausiai,o as pasilinksminu biski  biggrin.gif )
O siaip tai patikai Tu man kazkodel  drinks_cheers.gif

Jau beveik pirmaji orgazma pajutau biggrin.gif Va koks esu dailus ir PROTINGAS ax.gif Ma irgi kartais keista, kai forume labai rimtai i viska ziurima. Bet is tokiu net juoktis kazkaip nei sis, nei tas: invalidai ir tiek tos muzikos.
Tu irgi nuotaikos negadini! ACIU uz cyziukus! Ir prie akvu priliptum... Tik viena esmine klaida reik pataisyt; bet koks akvariumu darzelinukas juodu ant balto pasakys, kad "ZUVYCIU SERTI NEREIKIA"!!!! biggrin.gif (Jei netiki gali kur nors kitur pasiklaust). mirksiukas.gif
P.S. H2O tai reikia. Bet dab jau darosis populiariau trasos aba CO2 smile.gif
Atsakyti
QUOTE(arvydas. @ 2014 04 26, 12:20)
Jau beveik pirmaji orgazma pajutau biggrin.gif Va koks esu dailus ir PROTINGAS  ax.gif  Ma irgi kartais keista, kai forume labai rimtai i viska ziurima. Bet is tokiu net juoktis kazkaip nei sis, nei tas: invalidai ir tiek tos muzikos.
Tu irgi nuotaikos negadini! ACIU uz cyziukus! Ir prie akvu priliptum... Tik viena esmine klaida reik pataisyt; bet koks akvariumu darzelinukas juodu ant balto pasakys, kad "ZUVYCIU SERTI NEREIKIA"!!!! biggrin.gif (Jei netiki gali kur nors kitur pasiklaust).  mirksiukas.gif
P.S. H2O tai reikia. Bet dab jau darosis populiariau trasos aba CO2 smile.gif

wub.gif

Vat cia man rimtai labai idomu pasidare-kaip serti nereikia? Jom gi ten kazkas,kiek teko matyti,iberiama,kazkokie trupiniai,ir jos juos valgo? Sventa dvasia juk nebus gyvos? Ar as visai klystu? bigsmile.gif

Paziurejau i vaiku sarasiuka...mano antra dukra,jaunyle,irgi 93m. gimusi bigsmile.gif
Papildyta:
QUOTE(Akela. @ 2014 04 26, 12:19)
As skaitau denaxa kad turi staigiai varyt nusipirkt koki bliuduka ir zuvuka.CIA zinok labai faina tema biggrin.gif


Man labai rimtai pradejo bresti tokia mintis...biggrin.gif Tik nezinau,ar kantrybes tureciau su zuviukais krapstinetis,jie gal ramiems labiau tinka,o as tokia nenuorama vietoj nenustygstanti,ir isvis charakterio dygliuoto doh.gif lotuliukas.gif
O kokiam sloikelyje gyventu tas zuveliokas?
Patiko man cia bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(denaxa @ 2014 04 26, 11:51)
wub.gif

Vat cia man rimtai labai idomu pasidare-kaip serti nereikia? Jom gi ten kazkas,kiek teko matyti,iberiama,kazkokie trupiniai,ir jos juos valgo? Sventa dvasia juk nebus gyvos? Ar as visai klystu? bigsmile.gif

Paziurejau i vaiku sarasiuka...mano antra dukra,jaunyle,irgi 93m. gimusi  bigsmile.gif
Papildyta:
Man labai rimtai pradejo bresti tokia mintis...biggrin.gif Tik nezinau,ar kantrybes tureciau su zuviukais krapstinetis,jie gal ramiems labiau tinka,o as tokia nenuorama vietoj nenustygstanti,ir isvis charakterio dygliuoto doh.gif  lotuliukas.gif
O kokiam sloikelyje gyventu tas zuveliokas?
Patiko man cia  bigsmile.gif

Nieko pirkt nereikes! (Tik sokoladuka pavogt tai teks). Cia tik geras, seksavas ir neskupias mamas priimu. Padovanos. Viiiska sudovanos taip, kad paskum galesi varyt i tema "Perku-parduodu-uzdarbiauju" biggrin.gif Kibirais pridovanos ir dar pacios atves, ir i 19-a auksta . Tik Dilma biski tokia prie suvalko-nago. Bet ir ja galima suprast: visa diena Gariunuose kubietiskus balionus pardavineja tai paskum ir skupelina Cilei (nors irgi lyg ir Lotynu Amerika) savo sena bambali padovanot biggrin.gif
----------------
Papildau. Juk nieks nezinot kokie pirmieji akvariumistu himno zodziai ir kas ant herbo uzrasyta? bigsmile.gif (Tiesa pasakius ta himna tai dar tik kuriu, bet labai klausos neturiu tai gali gautis biski i Cicina panasu) unsure.gif
O ten parasyta,- "ALKANA ZUVIS = SVEIKA ZUVIS" smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo arvydas.: 26 balandžio 2014 - 12:23
Cia ir viso sokolado nebutu gaila,ka cia sokoladuka... biggrin.gif Reiks paskaityti kas pirmam puslapy parasyta ir pagalvoti...man prie charakterio gal visai tiktu kokia piranija uzsiveisti... biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(denaxa @ 2014 04 26, 12:25)
Cia ir viso sokolado nebutu gaila,ka cia sokoladuka... biggrin.gif  Reiks paskaityti kas pirmam puslapy parasyta ir pagalvoti...man prie charakterio gal visai tiktu kokia piranija uzsiveisti... biggrin.gif

Musu akvariumuose net pradinukai nuo rykliu pradeda! Nes mes esam DRASI SALIS LIE-TU-Va! Va, va! ir dar + AI-RI-JA! Armija-krajova, cant! O piranijom musuose tai tik gupiju kudykelius maitina. (I to tik tam, kad turetu kuo paskum pasert Maidano krokodilus) biggrin.gif
P.S. Jeigu liks biski sokolado tai zinau kas paimtu ax.gif
Atsakyti
Puiku,tiesiog nuostabu thumbup.gif Matau,papuoliau i tinkama kompanija,tik legalizuotis betruksta drinks_cheers.gif
Atsakyti
[quote=denaxa,2014 04 26, 14:26]
Puiku,tiesiog nuostabu thumbup.gif Matau,papuoliau i tinkama kompanija,tik legalizuotis betruksta drinks_cheers.gif
[/quote
Furisciu diena tai penkdadienis, bet mes tolerantiski drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
Denaxa akvukas kaip tik tau-antra taisykle-kuo maziau kisi nagus,tuo maziau bedu turi biggrin.gif

Kodel niekas neklausia kaip mano zoliukas?! biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(11alpina @ 2014 04 26, 12:19)
Mitas su tuo smėliu. Svarbu dėti normalią frakciją ir niekas ten nerūgsta ir nesidaro. Ciklidai nuolat jį judina, rausia. Man smėlis turbūt pirmoje vietoje pagal grožį, ypač geras ten kažkoks baseinų, kur į filtrus dedasi.

Kokia frakcija?smile.gif pas drauga tai papugos tos tai rausia baisiai pas ji niekaip nesuruktu:D o ko pati nesidedi?smile.gif
Atsakyti