Įkraunama...
Įkraunama...

Akvariumas

QUOTE(Egyda @ 2014 04 26, 16:04)
Kokia frakcija?smile.gif pas drauga tai papugos tos tai rausia baisiai pas ji niekaip nesuruktu:D o ko pati nesidedi?smile.gif

Buvo pas mane smėlis, bet per smulkus. Tada atsibodo ir dėjau žvyriuką. Dabar vėl norėčiau smėlio biggrin.gif frakcija stambi turi būti

Perdariau mailiaus akvariumą bigsmile.gif
Mailius
Atsakyti
QUOTE(Akela. @ 2014 04 26, 16:47)
Kodel niekas neklausia kaip mano zoliukas?! biggrin.gif

kaip tavo zoliukas? biggrin.gif

nupirkau savo grazuolem saldyto maisto. kazkokio mixo. gavo siandien artemiju. tai is pradziu ne nesuprato ka as ten per dulkes pilu lotuliukas.gif paskui jau matyt paragavo tai greit isnyko viskas kaip patiko lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Egyda @ 2014 04 26, 16:04)
Kokia frakcija?smile.gif

Kokia, kokia... Aisku, kad socialdemokratu! biggrin.gif
---------
Akela, man toks jausmas, kad kazko pamirsau Taves paklaust g.gif Kas cia galetu but? Lyg ir ne bilobili geriau... bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Akela. @ 2014 04 26, 12:19)
As skaitau denaxa kad turi staigiai varyt nusipirkt koki bliuduka ir zuvuka.CIA zinok labai faina tema biggrin.gif

Pradžiai gali pastmasinį. Augaliuką. Ir žuvytes stiklines... Pamakaluosi, atrodys, kad plaukioja. Patiks pas mus - pridovenosim gyvų.

QUOTE(arvydas. @ 2014 04 26, 13:14)
Tik Dilma biski tokia prie suvalko-nago.

blink.gif kudiej tu teip manai? blink.gif Dilma yra žemaitės ir aukštaičio mixas. Tojest, vidutiniokė gaunas bigsmile.gif

QUOTE(Akela. @ 2014 04 26, 16:47)

Kodel niekas neklausia kaip mano zoliukas?! biggrin.gif

Nuuu? bigsmile.gif
Atsakyti
O kokia ta frakcija mazdauk stambi?biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Egyda @ 2014 04 27, 06:43)
O kokia ta frakcija mazdauk stambi?biggrin.gif

Be sasaldemokratu dar koncervu ir Uspaskixo frakcijos apystambes biggrin.gif
O smeliuky tai skaitykim 4 mm jau vidutiniska. Didziausia gal centimetro, tik tokioj jau nekazkas su sakniniu maitinimu augs. Turbut gali buti ir dar stambesne, bet tada jau bus uolos smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Egyda @ 2014 04 27, 06:43)
O kokia ta frakcija mazdauk stambi?biggrin.gif

Nu jau Egyda galima ir pasieškot pačiam biggrin.gif
Kad ir apie 1 mm
Papildyta:
QUOTE(arvydas. @ 2014 04 27, 07:38)
Be sasaldemokratu dar koncervu ir Uspaskixo frakcijos apystambes biggrin.gif
O smeliuky tai skaitykim 4 mm jau vidutiniska. Didziausia gal centimetro, tik tokioj jau nekazkas su sakniniu maitinimu augs. Turbut gali buti ir dar stambesne, bet tada jau bus uolos smile.gif

Nejuokaukit, Arvydai, čia jau gausis žvyras, o ne smėliukas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(11alpina @ 2014 04 27, 08:34)
Nu jau Egyda galima ir pasieškot pačiam  biggrin.gif
Kad ir apie 1 mm
Papildyta:

Nejuokaukit, Arvydai, čia jau gausis žvyras, o ne smėliukas  biggrin.gif

Ai, nu jo, as aplamai apie grunto frakcija atsakiau, o teiravosi apie smeliuka. Tada jo. Tada milimetras jau nemenka frakcija. Asu mates ir vobsce dulkes (turbut tas kvarcinis smelis aba sumaltos porceliano gamybos duzenos). Tik nezinau ar kas nors ilgai dziaugiasi tuki grunta susidejes smile.gif
P.S. Pas manes panasiai 3mm tai smeliuku jau niekaip nepavadinsi schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Dilma @ 2014 04 26, 22:39)
Pradžiai gali pastmasinį. Augaliuką. Ir žuvytes stiklines... Pamakaluosi, atrodys, kad plaukioja. Patiks pas mus - pridovenosim gyvų.
blink.gif kudiej tu teip manai? blink.gif Dilma yra žemaitės ir aukštaičio mixas. Tojest, vidutiniokė gaunas bigsmile.gif
Nuuu? bigsmile.gif

Dilma, Dilma... Regis ir suvalkiete esi (ir siaip as Tave wub.gif ), o taip neteisingai patarineji! Taigis vientisas islaidavimas su tom plasmasionkem ir stikliaskom; jei jau daryt - is karto GERAI!! 2x po du bambalius ir skumbre. Va toks lotuliukas.gif akvariumas gaunasis nestuke.gif O jei norima zalumos, tai tada dar puslitris vodkes ir svogunas i ta pacia talpa cool.gif
Atsakyti
Na dekui reiks dar pasidometi ir apmastyt viska:D
Atsakyti
QUOTE(11alpina @ 2014 04 24, 21:33)
Mainganai yra antroje vietoje po demasonių pagal agresiją. Gal priklauso nuo kaimynų ir akvariumo dydžio.. Nežinau, bet mano akimis yra daug gražesnių malaviečių, kurie kelia mažiau problemų.

pas mane agresyviausias maylandia esterae red patinas,o kiti ne smile.gif
QUOTE(Egyda @ 2014 04 26, 11:14)
Galvojau gal koralini smeli bet kaina isgazdino:/

koralinis tinka tik ciklidiniuose smile.gif
QUOTE(11alpina @ 2014 04 26, 12:19)
Mitas su tuo smėliu. Svarbu dėti normalią frakciją ir niekas ten nerūgsta ir nesidaro. Ciklidai nuolat jį judina, rausia. Man smėlis turbūt pirmoje vietoje pagal grožį, ypač geras ten kažkoks baseinų, kur į filtrus dedasi.

pas mane toks yra,0,8-1,2mm frakcijos,liux,jokių problemų jau 3 metai thumbup.gif
Atsakyti
pas mane toks yra,0,8-1,2mm frakcijos,liux,jokių problemų jau 3 metai thumbup.gif

tipo pas jus kvarcinis?
Atsakyti