Įkraunama...
Įkraunama...

Mūsų deriniai

Gaila, Vai2lkos nemačiau, jaučiu būtų patikę smile.gif
Galilea ir stichijos nepatiko. Galileos kojos gražios biggrin.gif
Atsakyti
Čia truputį ne ta tema, bet kalbant apie vyriškas rankines, man labai gražu, nors ir senokos foto
http://nazmiyalantiq...rends-man-bags/
Bet man teko matyti ( ne LT), kad vyrai nešioja tokias, panašias į moteriškas.
Atsakyti
Stichija, apvalumai moteris puosia. wub.gif
Man grazu skinny dzinsai, bet jauciu reikia sportbaciu cia ir Davido renkines biggrin.gif
Labai grazi moteris esat wub.gif
Atsakyti
Maniškis irgi koks pusmetis nešioja tą rankinę, nes jau nuo daiktų visos vidinės striukiu kišenės išsidraskė, tai eme ir nusipirko.
Nu nieko sau mazai daiktu: blink.gif telefonai du, piniginė, vizitiniu deklas, akiniai, raktine su namu ir masinos raktais, darbo raktu rysulys,nu patikekit, susidaro.
O vasarą tai isvis neimanoma nieko niekur susideti, tai isigijo odine tokia nemaza, kaip Pumpicos 1 pav.
Stichija, dzinsai man visai nieko tau , grazu,man tai grazios tos skaros rusiskos. Karoliu tokiu nemegstu, bet tau fainiai 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Margaretta: 24 balandžio 2014 - 09:22
Tos vyriskos rankines apie kurias kalbate turetu buti uzdraustos hihihi.gif kaip ir skusta vyro galva o prie jos treningai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(liomi @ 2014 04 23, 19:47)
blogos zinios... o geros zinios, kad su suknelem ir NB, DAR, nevaiksto  thumbup.gif

slepiat vyrus ar isvezat i kaima vasarai? hihihi.gif man jie nekliuna, as, bendrai, nepastebiu vyru, nebent, labai isskirtinius


Jus vaikstot....

ir i Jurate Skrudupaite jus visai nepanasi
Atsakyti
QUOTE(vanda_zydi @ 2014 04 24, 07:29)
Jus vaikstot....

ir i Jurate Skrudupaite jus visai nepanasi


visiskai sutinku, su abiem Jusu punktais thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(BlueMoggy @ 2014 04 24, 10:23)
Tos vyriskos rankines apie kurias kalbate turetu buti uzdraustos hihihi.gif kaip ir skusta vyro galva o prie jos treningai  biggrin.gif


Kuo prasčiau vyras atrodo, tuo geriau aš šalia jo lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(liomi @ 2014 04 24, 08:46)
Visos, Pumpica  biggrin.gif

o ka jie ten deda, sukas? telefona, vizitines, kreditines korteles i dekla ar pinigine susidedi ir i kisene. Jei keliauji, kuprine, jei sportuot - sporto krepsys, jei biznio/darbo reikalai - odinis dokumentu deklas.

ir dar - kaip juos ikalba tokia nesiotis? mano, niekad neisigytu


nėra nieko baisiau už prigrūstas kišenes blush2.gif jau geriau rankinė..
jei į parduotuves apsipirkt eina, kur dėti telefonus (dažniausiau du turi), stooorą piniginę biggrin.gif , raktus? į kišenes susigrūst? jei apsirengęs marškinėlius ir lengvas kelnes g.gif
Atsakyti
QUOTE(BlueMoggy @ 2014 04 24, 09:23)
Tos vyriskos rankines apie kurias kalbate turetu buti uzdraustos hihihi.gif kaip ir skusta vyro galva o prie jos treningai  biggrin.gif

čia apie tas iš mano pvz? biggrin.gif ar apie tas mažas? biggrin.gif

va va, kai kišenės prigrūstos irgi be ryšio...plius ir pamest greičiau galima.
Visai fainos tos rankines iš Mosso įdėto pvz bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Tylene @ 2014 04 24, 09:41)
nėra nieko baisiau už prigrūstas kišenes  blush2.gif 

drinks_cheers.gif baisiau už išsipūtusią piniginę džinsų kišenėje - nebūna biggrin.gif
o vyriška rankinė rankinei nelygi rolleyes.gif Apie piderastkes aš išvis nekalbu. Jos uždraustos turėtų būt biggrin.gif

Stichija, nepatiko rankinė labai 4u.gif bet atrodot labai jaunatviškai ir gražiai 4u.gif
Atsakyti
Stichija - spalviskai viskas puikiai suderinta, bet man negrazu dzinsai ir aukstakulniai, tai keisciau arba dzinsus arba avalyne ax.gif ir dar tokie rankinukai nepatinka, bet cia tikriausiai tik man nes pas mane visos rankines maisai biggrin.gif

Aciu visom pakomentavusiom mano 4u.gif


Stichija idejo derinuka, o nares toliau diskutuoja apie kitus dalykus. nors diskusija idomi bet labai nemotyvuoja deti derinukus, pamatai kad yra kazkas pasisakes ieini i tema o postas ne apie derini unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Galilea: 24 balandžio 2014 - 09:51