Įkraunama...
Įkraunama...

Mūsų deriniai

QUOTE(pumpica @ 2014 04 24, 09:49)


va va, kai kišenės prigrūstos irgi be ryšio...plius ir pamest greičiau galima.
Visai fainos tos rankines iš Mosso įdėto pvz  bigsmile.gif


maniškis nešioja tokią, kaio tavo įdėti pavyzdžiai smile.gif o tokios kaip iš Mosso įdėtos-tai niekaip neįkalbėčiau jo schmoll.gif nors man labai gražu, kažkada rodžiau jam vyriškį su tokia, tai sakė, kad tikriausiai anas gėjus biggrin.gif
Atsakyti
turbut geriausia tokios rankines, kur Pumpica idejo.
i kisenes viskas netelpa, nes dabar gi dauguma vyru laptopus, plansetes nesiojasi.
rankines su trumpa rankena man nelabai, per daug moteriskai atrodo...
Atsakyti
QUOTE(Galilea @ 2014 04 24, 09:50)

Stichija idejo derinuka, o nares toliau diskutuoja apie kitus dalykus. nors diskusija idomi bet labai nemotyvuoja deti derinukus, pamatai kad yra kazkas pasisakes ieini i tema o postas ne apie derini  unsure.gif


na gi yra komentarų ir apie derinį smile.gif
Atsakyti
issiputusi vyro pinigine - visada privalumas biggrin.gif

mano turi viena telefona, jei nevairuoja, auto raktus nusisega, darbo raktai lieka ofise, atsiskatineja kortelemis - niekas kiseniu nedrasko, as patvarkyciau tokia beda laugh.gif
Atsakyti
QUOTE(besteller @ 2014 04 24, 08:51)
Kalbant apie retro stiliu, tai ziuriu, kad musu tarpe (sikart specialiai nerasau Lietuvoj biggrin.gif ) visiskai nepopuliarus slip on sportbaciai g.gif


Nežinojau, kad šie bačiukai madoj g.gif blush2.gif aš tokius turiu jau kuris laikas, bet su jais tik į gamtą traukiu... nors gal ne visai tokie... lyg padas plonesnis, reiks pažiūrėt g.gif

pumpica, tokio tipo tašę mano sūnus į mokyklą vietoj kurpinės nešioja smile.gif
Ir kiek mačiau jo klasiokų, dauguma taip... Kurpinės nebelabai populiarios.

Stichijja, man gražiai atrodai ir kuo čia apvalios formos kaltos? g.gif Dailios tos formos, megztukas, skara thumbup.gif Man tik rankinė visiškai ne.
O džinsai čiut platėjantys būtų tikrai gražu. Arba batukai stambesniu kulnu (ar platformos).

Atsakyti
Stichija, jus savo stovesena primenate savimi pasitikincia ponia, bet savo kalba tam priestaraujate... taigi sunku suprasti kaip yra is tikruju...
derinukas ne mano skonio, bet pakeitus rankine , butu geresnis
Atsakyti
QUOTE(Tylene @ 2014 04 24, 10:52)
maniškis nešioja tokią, kaio tavo įdėti pavyzdžiai smile.gif o tokios kaip iš Mosso įdėtos-tai niekaip neįkalbėčiau jo schmoll.gif  nors man labai gražu, kažkada rodžiau jam vyriškį su tokia, tai sakė, kad tikriausiai anas gėjus  biggrin.gif


Maniškis irgi taip sakė biggrin.gif
Jis daug nesinešioja, viskas paprastai darbe arba namie guli. Piniginę ir raktus dedasi į vidinę palto kišenes arba rankose, nes ėjimas paprastai nuo durų iki auto ir atvirkščiai.
Va, kai laisvalaikis arba kelionė kokia, tada ima kuprinę g.gif
Atsakyti
QUOTE(Tylene @ 2014 04 24, 10:41)
nėra nieko baisiau už prigrūstas kišenes  blush2.gif  jau geriau rankinė..
jei į parduotuves apsipirkt eina, kur dėti telefonus (dažniausiau du turi), stooorą piniginę biggrin.gif , raktus? į kišenes susigrūst? jei apsirengęs marškinėlius ir lengvas kelnes  g.gif

liuks bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(liomi @ 2014 04 24, 10:03)
issiputusi vyro pinigine - visada privalumas  biggrin.gif

mano turi viena telefona, jei nevairuoja, auto raktus nusisega, darbo raktai lieka ofise, atsiskatineja kortelemis - niekas kiseniu nedrasko, as patvarkyciau tokia beda laugh.gif


mano turi du smile.gif nebūna, kad nevairuoja, todėl auto raktai su juo. Darbo raktų negali palikti ofise, nes kaip tada įeis į ofisą?? biggrin.gif korteles pas mus kaime, t.y.Lietuvoj, ne visur priima, todėl grynų turėti būtina, o ir jei atsiskaitinėji kortelėmis, tai greit VMI pradeda skaičiuoti kur kiek išleidi, ir ar tikrai gali tiek išleisti biggrin.gif taip kad, nelabai išeina patvarkyt tokią bėdą. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Tylene @ 2014 04 24, 11:22)
mano turi du smile.gif nebūna, kad nevairuoja, todėl auto raktai su juo. Darbo raktų negali palikti ofise, nes kaip tada įeis į ofisą??  biggrin.gif  korteles pas mus kaime, t.y.Lietuvoj, ne visur priima, todėl grynų turėti būtina, o ir jei atsiskaitinėji kortelėmis, tai greit VMI pradeda skaičiuoti kur kiek išleidi, ir ar tikrai gali tiek išleisti  biggrin.gif taip kad, nelabai išeina patvarkyt tokią bėdą.  mirksiukas.gif

liomi patvarkytu ta beda kiek kitaip, itariu bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Margaretta @ 2014 04 24, 08:40)
Kuo prasčiau vyras atrodo, tuo geriau aš šalia jo lotuliukas.gif

He he he, visiskai teisi! biggrin.gif 4u.gif

QUOTE(pumpica @ 2014 04 24, 08:49)
čia apie tas iš mano pvz?  biggrin.gif ar apie tas mažas?  biggrin.gif

va va, kai kišenės prigrūstos irgi be ryšio...plius ir pamest greičiau galima.
Visai fainos tos rankines iš Mosso įdėto pvz  bigsmile.gif

As apie tas kur daugumai nepatinka, Nesu tikra kaip jos vadinas biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
Kartais pasitaiko vyrai, turintys dar ir savo nuomonę ir neleidžiantys reguliuoti, kaip jie trurėtų rengtis ir kur daiktus nešiotis rolleyes.gif
Pumpicos rankinės visai normalios.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Margaretta: 24 balandžio 2014 - 10:33