Įkraunama...
Įkraunama...

Elipsiniai treniruokliai

labuka
as minu savaite
paklausiau patarimu ir toki is skelbiu nusipirkau
user posted image
na dzinsai laisvesni nesilaikant dietu po 40 min kasdien minu[svarbiausia kad pulsas butu pagal riebalu deginima
kazkur yra puslapiukas paskaiciuot [pvz man reik kad nutu 135 blush2.gif
dar superinis daigtas vanduo niekad negeriau o daba l. noris sportuojant
tik as tai minu vakare diena laiko ner doh.gif
bet esu turejus begale tokio greito rezultato nesu macius thumbup.gif
Papildyta:
tiesa gal yra zinanciu kodel treniruoklis gaili kalorijas rodyt doh.gif doh.gif
sportuoju su kolege ji per 40 min sudegina 400 mano gi rodo per 40 min 200 kaloriju doh.gif doh.gif
sportavau ir su jos viska vienodu tempu[stengiuos 70 maziau neleist.pas ja 400 ir 4u.gif [tai ir skaiciuoju kad ne 2 o 4 tik noretusi kad ir mano normaliai rodytu


Atsakyti
Šį pranešimą redagavo muti4: 09 balandžio 2014 - 09:25
QUOTE(muti4 @ 2014 04 09, 10:28)
labuka
as minu savaite
paklausiau patarimu ir toki is skelbiu nusipirkau
user posted image
na dzinsai laisvesni nesilaikant dietu po 40 min kasdien minu[svarbiausia kad pulsas butu pagal riebalu deginima
kazkur yra puslapiukas paskaiciuot [pvz man reik kad nutu 135  blush2.gif
dar superinis daigtas vanduo niekad negeriau o daba l. noris sportuojant
tik as tai minu vakare diena laiko ner  doh.gif
bet esu turejus begale tokio greito rezultato nesu macius  thumbup.gif
Papildyta:
tiesa gal yra zinanciu kodel treniruoklis gaili kalorijas rodyt  doh.gif  doh.gif
sportuoju su kolege ji per 40 min sudegina 400 mano gi rodo per 40 min 200 kaloriju doh.gif  doh.gif
sportavau ir su jos viska  vienodu tempu[stengiuos 70 maziau neleist.pas ja 400 ir  4u.gif [tai ir skaiciuoju kad ne 2 o 4 tik noretusi kad ir mano normaliai rodytu


Pas mane ta pati problema, stengiuos laikyt 68/70 o greitis apie 11km/h, bet per 50 min sudeginu tik 305-307...greiciau lekti nepajegiu....nes padustu nors sportuoju ne pirmas menuo...tiesiog nesuku galvos....jauciu ant kuno nes skaiciai vis galvoju ,,meluoja" biggrin.gif

Atsakyti
QUOTE(muti4 @ 2014 04 09, 09:28)
tiesa gal yra zinanciu kodel treniruoklis gaili kalorijas rodyt  doh.gif  doh.gif
sportuoju su kolege ji per 40 min sudegina 400 mano gi rodo per 40 min 200 kaloriju doh.gif  doh.gif
sportavau ir su jos viska  vienodu tempu[stengiuos 70 maziau neleist.pas ja 400 ir  4u.gif [tai ir skaiciuoju kad ne 2 o 4 tik noretusi kad ir mano normaliai rodytu

Yra daug treniruokliu grybaujanciu su kalorijomis. Bet yra ir kitu niuansu - pvz sportuojancio asmens svoris, energijos sudeginimas labai skiriasi pvz tarp 50 kg. myniko ir 100 kg myniko. Jusu drauge i savo treniruokli yra susivedusi savo kuno mase, i savo treniruokli jus bent jau turejote isivesti savo kuno mase, be to drauge gal sportuoja aukstesneje pulso zonoje, negailedama savo sirdutes ar pan. bet greiciausiai grybauja treniruoklio pulso matuoklis ir kompiuteris biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif
Pora savaiciu visai apleidau elipsini. Rimtu problemu atsirado - ne sportas galvoje. Bet noretusi susigriebti vel unsure.gif

multi4 ir ofiso mergaite, jusu pulsa treniruoklis rodo 68/70?? Taip supratau? Jeigu taip, tada gryba pjauna pulso matuoklis, o kartu ir kalorijas neteisingas rodo. Skaiciuokit pulsa kaklo srityje. Mano elipsinis visai paprastas. Kazkada nusipirkau a lia paziureti ar patiks, po to dulkejo kampe n metu. Ir va prie 3,5m vel uzlipau ant jo. Tai maniskiame nera net kur savo svorio suvesti, amziaus, tai irgi gryba rodo apie kalorijas. Sitam reikalui as laikrodi turiu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(*Hazell @ 2014 04 10, 00:19)
Sveikos smile.gif
Pora savaiciu visai apleidau elipsini. Rimtu problemu atsirado - ne sportas galvoje. Bet noretusi susigriebti vel unsure.gif

multi4 ir ofiso mergaite, jusu pulsa treniruoklis rodo 68/70?? Taip supratau? Jeigu taip, tada gryba pjauna pulso matuoklis, o kartu ir kalorijas neteisingas rodo. Skaiciuokit pulsa kaklo srityje. Mano elipsinis visai paprastas. Kazkada nusipirkau a lia paziureti ar patiks, po to dulkejo kampe n metu. Ir va prie 3,5m vel uzlipau ant jo. Tai maniskiame nera net kur savo svorio suvesti, amziaus, tai irgi gryba rodo apie kalorijas. Sitam reikalui as laikrodi turiu thumbup.gif








ten ne pulsas....o keicias gal RPN kazkoks ir greitis....o pulsas tai irgi neaiskus...bandziau pagal formule skaiciuot koks turi but kad degtu riebalai, tai rodo pulsa 90..tada 140..tempa palaikau ta pati tampa 170..vel 110...tai minutuo paciu tempu ir nesuku galvos.,..gal tiksliai rodyti tas dirzas kur prie krutines segas ir skaiciuoja impulsus, bet apseisiu manau ir be jo biggrin.gif
Atsakyti
Paskutiniu metu nesidedu as monitoriaus. Buvau skaicius fat burning zone yra kuomet sportuojant gali sneketi, neuzdusti kalbedama, bet dainuoti jau neiseitu tokiu tempu. Kelias savaites pasekiau pulsa fat burning zone ir pastebejau ta teorija. Ir teorija pasitvirtino thumbup.gif Ir apskritai pagal save pradejau jausti kada fat burning zone, kad jau i cardio zone pereinu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*Hazell @ 2014 04 11, 17:33)
Paskutiniu metu nesidedu as monitoriaus. Buvau skaicius fat burning zone yra kuomet sportuojant gali sneketi, neuzdusti kalbedama, bet dainuoti jau neiseitu tokiu tempu. Kelias savaites pasekiau pulsa fat burning zone ir pastebejau ta teorija. Ir teorija pasitvirtino thumbup.gif Ir apskritai pagal save pradejau jausti kada fat burning zone, kad jau i cardio zone pereinu smile.gif


As irgi pastebejau, kad geriausiai ir man sekas kai tempas toks yra, kad galiu sneketi..nes budavo pasakau zodi ir ant tempo uzdustu :DDDDD tai tada pagalvojau, kad cia jau cardio smile.gif nes kaip sakoma, norint deginti riebalus reikia letai ir ilgai begti, o didint istverme greitai ir trumpom distancijom smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ofiso mergaite @ 2014 04 15, 12:47)
As irgi pastebejau, kad geriausiai ir man sekas kai tempas toks yra, kad galiu sneketi..nes budavo pasakau zodi ir ant tempo uzdustu :DDDDD tai tada pagalvojau, kad cia jau cardio smile.gif nes kaip sakoma, norint deginti riebalus reikia letai ir ilgai begti, o didint istverme greitai ir trumpom distancijom smile.gif

laba :}
as ir l. dziaugiuos rezultatais
tik noriu nesutikti su paskutiniu sakiniu g.gif
norint degint riebaliukus reik kad pulsas atitinkamai pasiektu skaicius kitaip bus neveiksminga doh.gif mano atveju reik 135 kad butu tai reik nepaleist greicio 70 blush2.gif as dar sauna belt dirza uzdedu kad butu efektyviau [beje dabar jis 15 lt kainuoja masinis lt bigsmile.gif
viena pasakysiu turejau l. daug ivairiu treniruokliu sis superiniausias thumbup.gif
Papildyta:
ir dar puse valandos syla raumenis o kitu laiku tirpsta riebaliukai
as jau 3 lygi sportuoju bet ilgiau 40 min neiseina
po sporto net plaukai slapi prakaitas nuo veido upeliais varva ax.gif ax.gif ax.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(muti4 @ 2014 04 15, 19:52)
laba :}
as ir l. dziaugiuos rezultatais
tik noriu nesutikti su paskutiniu sakiniu  g.gif
norint degint riebaliukus reik kad pulsas atitinkamai pasiektu skaicius kitaip bus neveiksminga  doh.gif  mano atveju reik 135 kad butu tai reik nepaleist greicio 70  blush2.gif as dar sauna belt dirza uzdedu kad butu efektyviau [beje dabar jis 15 lt kainuoja masinis lt  bigsmile.gif
viena pasakysiu turejau l. daug ivairiu treniruokliu sis superiniausias  thumbup.gif
Papildyta:
ir dar puse valandos syla raumenis o kitu laiku tirpsta riebaliukai
as jau 3 lygi sportuoju bet ilgiau 40 min neiseina
po sporto net plaukai slapi prakaitas nuo veido upeliais varva  ax.gif  ax.gif  ax.gif  ax.gif



Pagal kuria formule jus skaiciavote??nes as irgi bandziau...bet mano pulsas sokineja ir nesigauna man tiksliai sportuoti .O tas greitis pas mane svyruoja 68-70 irgi....
Atsakyti
QUOTE(ofiso mergaite @ 2014 04 16, 08:56)
Pagal kuria formule jus skaiciavote??nes as irgi bandziau...bet mano pulsas sokineja ir nesigauna man tiksliai sportuoti .O tas greitis pas mane svyruoja 68-70 irgi....

kolege parode puslapiuka nepamenu doh.gif tik zinau kad jei nebus kardio nieko nesigaus verysad.gif
jei neturit dirzo sauna maistine plevele apsivyniokit kad greiciau riebaliukai degtu ir BUTINAI REIK NORS 35 MIN nes tik po 30 efektas 4u.gif
as 40 daugiau nepajegiu bet pries savaite buvo sunku 1 lygis siandien 3 lengvai minu 4u.gif
laikykit virs 70 geiti ir bus gerai 4u.gif
Atsakyti


QUOTE(muti4 @ 2014 04 16, 19:57)
kolege parode puslapiuka nepamenu  doh.gif  tik zinau kad jei nebus kardio nieko nesigaus  verysad.gif
jei neturit dirzo sauna maistine plevele apsivyniokit kad greiciau riebaliukai degtu ir BUTINAI REIK NORS 35 MIN nes tik po 30 efektas  4u.gif
as 40 daugiau nepajegiu bet pries savaite buvo sunku 1 lygis siandien 3 lengvai minu  4u.gif
laikykit virs 70 geiti ir bus gerai  4u.gif

70 tai čia kokiais matavimo vientetais? nes aš vidutiniškai pėdinu 15 km/h
Atsakyti
Labas visoms, jungiuosi ir aš prie "slidininkių" smile.gif Savajį elipsinį nusipirkau per skelbiu. Bandysiu po švenčių susiimti ir aktyviai pradėt naudotis naujuoju pirkiniu smile.gif
Atsakyti