Įkraunama...
Įkraunama...

Elipsiniai treniruokliai

QUOTE(Salomeja @ 2014 04 17, 09:03)
70 tai čia kokiais matavimo vientetais? nes aš vidutiniškai pėdinu 15 km/h

labuka reiktu 25 kad riebaliukai degt pradetu bent jau 23 blush2.gif blush2.gif blush2.gif blush2.gif
Atsakyti

QUOTE(muti4 @ 2014 04 18, 09:11)
labuka reiktu 25 kad riebaliukai degt pradetu bent jau 23  blush2.gif  blush2.gif  blush2.gif  blush2.gif

O tai ne pulsas svarbiausia? Aš su 15km/h pasiekiu tą fat burning. 25 man čia gautųsi toks tempas, kad 40 minučių vargiai ar galėčiau patempt, gi per dvi valandas daugiau nei maratonas gautųsi nubėgtas. O ką jau kalbėt apie "kalbėjimo tempą. Bet aš dar labai žalia sportuotoja, dar tik domiuosi tuo kas svarbiausia - pulsas, treniruotės ilgumas ar kas...
Atsakyti
Pulsas ir treniruotes ilgumas, jei deginat riebala wink.gif O tas greitis tai individualu ir pagal zmogaus pajegumus, o ir skirtingo modelio treniruokliai skirtingai dirba ir skaiciuoja ta greiti cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Salomeja @ 2014 04 17, 09:03)
70 tai čia kokiais matavimo vientetais? nes aš vidutiniškai pėdinu 15 km/h


Tai pedini labai gerai...arba visu treniruokliu vaizdavimas skirias ir israiskos....nes mano greitis lekiant tempu geroku max 11,1 smile.gif)))
Atsakyti
QUOTE(ofiso mergaite @ 2014 04 18, 13:01)
Tai pedini labai gerai...arba visu treniruokliu vaizdavimas skirias ir israiskos....nes mano greitis  lekiant tempu geroku max 11,1 smile.gif)))

Manau, kad kažkokios paklaidos yra, bet realiai gi turbūt panašiu principu skaičiuoja greitį ir atstumą, va su kalorijomis daugiau pievų, nes ten jau turi būt visokie koeficentai pagal žmogų, pagal sunkumą, pagal intensyvumą. Aš atseit per 35 min arti 400kcal sudeginu, tai nelabai tikiu ir nežiūriu, labiau laiku ir pulsu domiuosi smile.gif
Atsakyti
Skiriasi, imkim kaip pvz, koki sulankstoma dviratuka nedideliais 24 coliu ratais ir hibridini dvirati plonais 8 coliu ratais, su kokiu dviraciu bus lengviau vaziuoti jei stengsimes islaikyti vienoda greiti? ir kurie ratai apsisuks daugiau kartu per ta pati atstuma? .. Va taip ir su treniruokliais, skiriasi tie parodymai, nes skiriasi smagracio mase, gabaritai, zingsnio ilgis ir kt.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gitulia: 18 balandžio 2014 - 21:57
O aš priėjau išvados, kad be dietos vien sportu svorio nenumesi. Nuo vasario mėnesio minu elipsinį treniruoklį, kartais jį pakeičiu bėgimo takeliu, truputėlį pasimankštinu. Sportuoju apie 45-50 min. Jei pavyksta, būna ir valandą. Tačiau svoris nepasikeitė. Apimtys - taip pat. Sportuoju kasdien, išskyrus savaitgalius. Išvada: reikia mažinti miltinius patiekalus ir suvalgomo maisto kiekį.
Atsakyti
QUOTE(dia.dia @ 2014 04 30, 13:16)
O aš priėjau išvados, kad be dietos vien sportu svorio nenumesi. Nuo vasario mėnesio minu elipsinį treniruoklį, kartais jį pakeičiu bėgimo takeliu, truputėlį pasimankštinu. Sportuoju apie 45-50 min. Jei pavyksta, būna ir valandą. Tačiau svoris nepasikeitė. Apimtys - taip pat. Sportuoju kasdien, išskyrus savaitgalius. Išvada: reikia mažinti miltinius patiekalus ir suvalgomo maisto kiekį.

laba mergaites
as sportuodama dar slim dirza deduosi kad greiciau tirptu riebaliukai
po 15 minuciu minimo slapia bunu bet manau rezultatai ir yra todel kad SVARBIAUSIA GREITIS nes as labai jauciu bet begu l greit blush2.gif [per 40 min stengiuos 600 kaloriju sudegint tai l. retai pasitaiko bet 500 butinai
Atsakyti
sveikos, aš deja elipsiuką apleidau - valia sušlubavo. blush2.gif Turbūt kaltas kintantis darbo grafikas biggrin.gif bet žadu susiimti ir vėl pradėti. o rezultatai minant tikrai matosi: kojų ir liemens apimtys sumažėja ir savijauta superinė, energijos tiek, rodos kalnus nuverstum biggrin.gif

Beje, jeigu vakarais ištinka alkio priepuoliai, kuo malšinate apart kefyro?
Atsakyti
Sveikos sportuojančios mamytės, ir ne tik! Gal kas sportuojate namuose šiuo treniruokliu: "Nordic Walker"? Jis ne elipsinis, o einasi kaip su slidėmis, tad ir pastangų reikia mažiau. Norėčiau paklausti kiek kartų per savaitę reikėtų sportuoti? Keik kartų suminti ir kiek min. per dieną, kad būtų efektas? Žinoma neužmirštant ir sveikos mitybos. smile.gif Pasidalinkime mintimis, būčiau labai dėkinga.
Papildyta:
Radau nuorodą: https://www.youtube....h?v=EA4GJ3Rkis4
Atsakyti
QUOTE(Deina73 @ 2014 05 10, 18:07)
Sveikos sportuojančios mamytės, ir ne tik! Gal kas sportuojate namuose šiuo treniruokliu: "Nordic Walker"? Jis ne elipsinis, o einasi kaip su slidėmis, tad ir pastangų reikia mažiau.  Norėčiau paklausti kiek kartų per savaitę reikėtų sportuoti? Keik kartų suminti ir kiek min. per dieną, kad būtų efektas? Žinoma neužmirštant ir sveikos mitybos.  smile.gif  Pasidalinkime mintimis, būčiau labai dėkinga.
Papildyta:
Radau nuorodą: https://www.youtube....h?v=EA4GJ3Rkis4

Labas. Nordic Walker veikimo principu visiskai nepanasus i elipsini. O si temute skirta elipsiniams mirksiukas.gif Tad nemanau jog kuri nors ka nors zino apie si treniruokli ar su juo sportuoja...

O atsakant i klausima "kiek kartu per savaite, kiek laiko sportuoti su juo", tai bendrai snekant sportuoti reiketu minimum 3-4 kartus per svaite kad islaikyti esama svori ir 5-6k per savaite kad kristu svoris. Sportuoti bent jau 30min, o jei 45-60min tai visai gerai thumbup.gif Riebaliukai dega kai sportuojant pulsas buna apie 60-70% maximalaus pulso (formule kaip pasiskaiciuoti yra keliais puslapiais atgal) smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Deina73 @ 2014 05 10, 20:07)
Sveikos sportuojančios mamytės, ir ne tik! Gal kas sportuojate namuose šiuo treniruokliu: "Nordic Walker"? Jis ne elipsinis, o einasi kaip su slidėmis, tad ir pastangų reikia mažiau.  Norėčiau paklausti kiek kartų per savaitę reikėtų sportuoti? Keik kartų suminti ir kiek min. per dieną, kad būtų efektas? Žinoma neužmirštant ir sveikos mitybos.  smile.gif  Pasidalinkime mintimis, būčiau labai dėkinga.
Papildyta:
Radau nuorodą: https://www.youtube....h?v=EA4GJ3Rkis4

as turejau slides bet pardaviau nes norimo rezultato nepasiekiau
o cia tai stebuklas man tik kazko aptingau doh.gif doh.gif doh.gif
tiesiog pagerejo biskuti formos ir nebesinori lipt blush2.gif
Atsakyti