Įkraunama...
Įkraunama...

Gręžiniai, šuliniai - III tema

Nedaug tai tipo 60 - 42 ????
1,1 kw sako patemps, bet geriau rezervas - ir 1,5kw.

QUOTE(mantesas @ 2015 05 07, 13:18)
nu jo vandens ne kalnas. kazin kokie pas kaimyna parametrai. Man rodos jums isgreze daugiau nei reikejo na bet jau ka turit ta turit. Su tokiu gyliu nezinau ka pasiulyt bet pagal SQE 5-70 charakteristikas tai jis yra 2.5 kw galingumo tai patemps manau tikrai aisku jis brangus. Teks rinktis ta ka siulo montuotojai ir kas suteiks garantijas. beto SQE 3-70 tai pat turetu patempti is tokio gylio. O vandens turit tikrai nedaug

Atsakyti
QUOTE(arkava @ 2015 05 07, 14:25)
Nedaug tai tipo 60 - 42 ????
1,1 kw  sako patemps, bet geriau rezervas - ir 1,5kw.

na 18 metru nukritimas yra gana nemazas bet uztenkamas eksploatavimui. Man keisciau kad statinis yra 42 m gylyje bet cia gal rajono geologija tokia kad statinis taip zemai. bet jau nieko nepakeisit turesit ka turit geologija kaip sakant nekinta.
Atsakyti
na ziuresim... yra aplink 300m spinduliu ir 110, ir 70m gylio prigrezta


QUOTE(mantesas @ 2015 05 07, 13:38)
na 18 metru nukritimas yra gana nemazas bet uztenkamas eksploatavimui. Man keisciau kad statinis yra 42 m gylyje bet cia gal rajono geologija tokia kad statinis taip zemai. bet jau nieko nepakeisit turesit ka turit geologija kaip sakant nekinta.

Atsakyti
QUOTE(arkava @ 2015 05 07, 10:45)
dar klausimas - kaip tokioj sistemoj padaryt 2-ro namo "uzmaitinima" vandeniu - ar tinka atsišakojimas (koks trisakis) nuo siurblio  i abu namus. Ar jungiama kazkaip kitaip.?

DK kaip isivaizduojam galima instaliuoti ir veliau (jei netenkins sistemos su hidrotalpomis darbas) ????  g.gif



Tai kaip reikaliukai su grezinio pajungimu?
Kokia sistema pasirinkote? g.gif
Atsakyti
Po 10 d. susijusiu su hidro iranga - tapom ne prastesniais specais , nei patys montuotojai smile.gif biggrin.gif
Viskas zinoma, niuansu milijonas. Tame tarpe su DK. ..
Sia savaite turetu sumontuot. Emem italu/vokieciu siurbli.
Grundfos'as palauks lotuliukas.gif

QUOTE(adass @ 2015 05 13, 09:29)
Tai kaip reikaliukai su grezinio pajungimu?
Kokia sistema pasirinkote? g.gif

Atsakyti
Tiek info gauni , kad tikrai specu gali laikyti save ir visus.
Klausimas-kas greziniui gali nutikti, kai jis nera irengtas ir naudojamas, tarkim 1,5metu.??
Kokios darbu apimtys galetu buti?
Atsakyti
Manau nieko. Ispumpuosi surūgusi vandeni ir viskas... smile.gif
Del apimciu - nesupratau klausimo g.gif

QUOTE(adass @ 2015 05 13, 10:01)
Tiek info gauni , kad tikrai specu gali laikyti save ir visus.
Klausimas-kas greziniui gali nutikti, kai jis nera irengtas ir naudojamas, tarkim 1,5metu.??
Kokios darbu apimtys galetu buti?

Atsakyti
QUOTE(arkava @ 2015 05 13, 12:29)
Manau nieko. Ispumpuosi surūgusi vandeni ir viskas... smile.gif
Del apimciu -  nesupratau klausimo  g.gif


Na jeigu tik ispompuoti pasenusi vandieni reiks, tai tik tokios ir darbu apimtys bus! rolleyes.gif Pamaniau,gal kazkas galetu buti blogesnio.

Atsakyti
Turim bėda su grežiniu.

stovi dažnio keitiklis kazkoks tai kinietiskas, berhof, lygtais. Ir kartais uzmiega ir neatsibunda, ko pasekoje nebepripumpuoja i sistema vandens ir reikia eiti prie grezinio ji ijungineti.
Pardavejai tikina, kad su juo viskas tvarkoje, jie ji patikrina, suprogramuoja ir grazina, o pastacius atgal i vieta, jis po kiek laiko elgiasi taip pat.

Gal kas esat susidure su tokia problema kaip ja sprersti? Ar gali buti problema ne paciame keitiklyje o sistemoje (slegio davikli pakeiteme i nauja). Jeigu problema keitiklyje, kaip priversti pardaveja remontuoti, ar pakeisti keitikli?

Atsakyti
Sveiki, prieš porą savaičių nusipirkome kotedžą (dvibutis namas) su daline apdaila. Į namą jau yra įvestas vanduo. Atvažiavusį mano vyrą pasitiko mūsų kaimynas iš kotedžo, ir kitas kaimynas kurio sklype yra gręžinys. Gręžinio savininkas pradėjo mano vyrui aiškinti, kad mes jam esame skolingi 6000Lt, esą už prisijungimą prie gręžinio (kartoju, name vanduo jau yra, jau esame prijungti prie gręžinio ). g.gif Paskambinus pardavėjui paaiškėjo, kad žmogus, iš kurio jis prieš tai pirko sklypą tvarkėsi tuos dokumentus, viskas ten buvo tvarkoj.Įvadas į gręžinį yra bendras visam dvibučiui namui. Juk teoriškai sumokami pinigai, tada esi prijungiamas prie gręžinio savininko sutikimu. Juolab, kad jau praėjo ~3-4 metai kai tas kotedžas priklausė mūsų pardavėjui. Kas keista, visame pinigų reikalavime aktyviai dalyvavo mūsų naujasis kotedžo kaimynas... g.gif Mūsų pirkimo-pardavimo sutartyje yra nurodyta, jog turi būti atsiskaityta už visas paslaugas susijusias su kotedžo naudojimu. Ar tik nenori mūsų naujieji kaimynai pasipelnyti iš mūsų ? g.gif Patarkite prašau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Nikollette @ 2015 06 01, 23:36)
Sveiki, prieš porą savaičių nusipirkome kotedžą (dvibutis namas) su daline apdaila. Į namą jau yra įvestas vanduo. Atvažiavusį mano vyrą pasitiko mūsų kaimynas iš kotedžo, ir kitas kaimynas kurio sklype yra gręžinys. Gręžinio savininkas pradėjo mano vyrui aiškinti, kad mes jam esame skolingi 6000Lt, esą už prisijungimą prie gręžinio (kartoju, name vanduo jau yra, jau esame prijungti prie gręžinio ). g.gif  Paskambinus pardavėjui paaiškėjo, kad žmogus, iš kurio jis prieš tai pirko sklypą tvarkėsi tuos dokumentus, viskas ten buvo tvarkoj.Įvadas į gręžinį yra bendras visam dvibučiui namui. Juk teoriškai sumokami pinigai, tada esi prijungiamas prie gręžinio savininko sutikimu. Juolab, kad jau praėjo ~3-4 metai kai tas kotedžas priklausė mūsų pardavėjui. Kas keista, visame pinigų reikalavime aktyviai dalyvavo mūsų naujasis kotedžo kaimynas...  g.gif  Mūsų pirkimo-pardavimo sutartyje yra nurodyta, jog turi būti atsiskaityta už visas paslaugas susijusias su kotedžo naudojimu. Ar tik nenori mūsų naujieji kaimynai pasipelnyti iš mūsų ? g.gif  Patarkite prašau  4u.gif

Jei gerai supratau situacija-jus patys paklausete ir patys sau atsakete .
Atsakyti
QUOTE(mantesas @ 2015 05 07, 08:05)
manau LT panasios kainos metras grezinio plius minus 35 EU skaiciuokites. Cia tik vamzdzio be siurbliu ir kitu navarotu

Kokia kaina būtų siurblio ir kitų navarotų ( plius-minus)?
Papildyta:
Ir dar man blond merginai iškilo klausimas. Ar galima daryti gręžinį sode, kai vanduo bus naudojamas tik vasarą?
Atsakyti