Įkraunama...
Įkraunama...

Gręžiniai, šuliniai - III tema

QUOTE(kastyte mazyte @ 2015 10 11, 13:50)
sveiki. gal kas zemaitijoi grezesi gilumini grezini ir galetu pasiulit grezejus. kokios kainos ?


man irgi aktualu...
Atsakyti
QUOTE(mamaSandra @ 2015 10 15, 06:47)
man irgi aktualu...


Jauciu vel man reikes rekomenduoti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mantesas @ 2015 10 15, 09:40)
Jauciu vel man reikes rekomenduoti smile.gif

jei turi ka rekomenduot tai duok duomenis 4u.gif
Atsakyti
sveiki . nejaugi neatsiras kas galetu rekomenduot gerus giluminio grezinio grezejus. g.gif
Atsakyti
Kokius grezejus rekomenduojate Vilniuje? Kviestis "Kauno grezinius"?
Atsakyti
Aš rekomenduoju Arteziją. Labai tvarkingai, greitai ir švariai dirba. Kainos ne mažiausios, bet mums viskas tiko ir patiko.
Atsakyti
QUOTE(Kapabull @ 2015 11 02, 15:01)
Aš rekomenduoju Arteziją. Labai tvarkingai, greitai ir švariai dirba. Kainos ne mažiausios, bet mums viskas tiko ir patiko.

o kokiam jūs mieste? nes matau kad jie Panevėžį unsure.gif jie važiuoja į kitus miestus?
Atsakyti
sedejau ramiai ir tikejausi, kad ziema grezeju kainos nukris, apskambinau kelis, tai jei anksciau kaina buvo 100lt/metras, dabar 32-37eur/metras.
Siaubas kazkoks, kur gaut normalius ir nebrangininkus, reiktu mazdaug 50m gylio...

Atsakyti
QUOTE(mamaSandra @ 2016 01 12, 23:06)
sedejau ramiai ir tikejausi, kad  ziema grezeju kainos nukris, apskambinau kelis, tai jei anksciau kaina buvo 100lt/metras, dabar 32-37eur/metras.
Siaubas kazkoks, kur gaut normalius ir nebrangininkus, reiktu mazdaug 50m gylio...



Nebrangiai ir normaliu klaipedos puseja nera smile.gif O kaina 32-37 yra normali rinkos kaina. pasirinkus pacius pigiausius islenda visokiu negeru dalyku del kuriu cia nesiplesiu.
Atsakyti
QUOTE(mantesas @ 2016 01 13, 10:27)
Nebrangiai ir normaliu klaipedos puseja nera smile.gif  O kaina 32-37 yra normali rinkos kaina. pasirinkus pacius pigiausius islenda visokiu negeru dalyku del kuriu cia nesiplesiu.


O gal kas grezejus aplink kauna gali parekomenduot?
Atsakyti
QUOTE(Gize @ 2016 01 13, 12:32)
O gal kas grezejus aplink kauna gali parekomenduot?


Aš esu nusižiūrėjusi Kauno hidrogeologiją. Rugsėjo mėn draugams gręžė, už metrą po 30€ mokėjo. Manau, kad kaina visur panaši. Pastebėjau, kad kauniečiai dažniausiai šios įmonės paslaugomis ir naudojasi, matyt, neblogai dirba.
Atsakyti
QUOTE(Gize @ 2016 01 13, 10:32)
O gal kas grezejus aplink kauna gali parekomenduot?

Kauno gelmės. Vasarą sode negilų gręžinuką darė, neturiu priekaištų.
Atsakyti