Įkraunama...
Įkraunama...

Poilsis Lietuvos pajūry, bet ne mieste

QUOTE(dovesa @ 2006 06 30, 20:38)
AUSYTE DU O KAIP TEN SU MAITINIMU- AR NEBANDETE- JUK YRA MAITINIMAS NET TRYS KARTUS PER DIENA?

Keliskart valgem pusrycius ir pietus-nelabai patiko.Patys jie ten maisto negamina,veza is kazkur kitur.Nelabai patogu,nes reikia is anksto uzsisakyti,ir valgyti visuomet tuo paciu metu,nes paskui valgykla uzdaro.Yra ir kavinuke,ten buna saslyku,cepelinu ir t.t.Bet viska sildo mikrobangej.Mes tai dazniausiai pavaziuodavom iki paciu Giruliu,arba Klaipedos maximoj ka nors nusipirkdavom essen.gif O pora kartu kepem kepsnius prie pat juros-ten lauzavietes yra tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(ausyte2 @ 2006 07 01, 01:05)
Keliskart valgem pusrycius ir pietus-nelabai patiko.Patys jie ten maisto negamina,veza is kazkur kitur.Nelabai patogu,nes reikia is anksto uzsisakyti,ir valgyti visuomet tuo paciu metu,nes paskui valgykla uzdaro.Yra ir kavinuke,ten buna saslyku,cepelinu ir t.t.Bet viska sildo mikrobangej.Mes tai dazniausiai pavaziuodavom iki paciu Giruliu,arba Klaipedos maximoj ka nors nusipirkdavom essen.gif O pora kartu kepem kepsnius prie pat juros-ten lauzavietes yra tongue.gif



Mes lyg gundomes uzsisakyti maitinima ir ramiai laiku eiti valgyti, nes mant tas ruosimas, vaziavimas kazkur ikaitusioje masinoje su dviem kleckais nelabai patinka- beto mes neisrankus biggrin.gif
Atsakyti
Buvau čia balandžio pabaigoj ax.gif Labai viskas patiko, tik jei iš ryto nori nusipraust karštu vandeniu, reik paskubėt, nes jis greit baigiasi biggrin.gif Na, ir iki jūros ten apie kilometrą iš tikrųjų, bet vieta labai rami ir graži 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Olita @ 2006 07 01, 16:17)
Buvau čia balandžio pabaigoj  ax.gif  Labai viskas patiko, tik jei iš ryto nori nusipraust karštu vandeniu, reik paskubėt, nes jis greit baigiasi  biggrin.gif Na, ir iki jūros ten apie kilometrą iš tikrųjų, bet vieta labai rami ir graži  4u.gif


O reklamoj parasyta 350 metru biggrin.gif

Ir kiek uz kambari mokejot?
Atsakyti
QUOTE(dovesa @ 2006 07 01, 21:19)
O reklamoj parasyta 350  metru  biggrin.gif 

Ir kiek uz kambari mokejot?

Na, jo, o atvažiavus pasakė, kad 500 m, bet realiai tai daugiau biggrin.gif bet ten toks ramus takelis per laukus-miškus.
Jei gerai pamenu, mokėjom už keturvietį (kuriame keturiese ir gyvenom, bet tilptų ir penktas - ten yra dvi didelės lovos sustumtos, tai kitam kambary merginos 3 ant jų miegojo, ir išskleidžiama tokia dvigulė lova) 100 Lt už naktį - čia balandį. Ir tai, patalynę vežėm savo ir mūsų buvo iš viso 25 žmonės - užėmėm visą namuką - už tai tipo nuolaidą padarė, dabar tikrai bus brangiau. Jei pinigėlių netrūksta, tai visai smagu ten nuvažiuot - labai tvarkinga, indų tikrai kiekvienam kambariui visokiausių yra, šaldytuvėliai atskiri (tik visi bendroj virtuvėj stovi)...
Atsakyti
Na mes papoilsiavome jau "Zuvedroje"

zuvedra

`Na pliusu labai daug bet ir minusu netruksta, bet mes patenkinti atostogomis
Atsakyti
QUOTE(dovesa @ 2006 07 31, 20:33)
Na mes papoilsiavome jau "Zuvedroje"

zuvedra

`Na pliusu labai daug bet ir minusu netruksta, bet mes patenkinti atostogomis


o kokie tie pliusai, minusai? Papasakokit. Beje, kaip kaina?
Atsakyti
Kazkas cia minejo Karklyne. Labai jau apleista ji pastaruoju metu unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Olita @ 2006 07 01, 16:17)
Buvau čia balandžio pabaigoj  ax.gif  Labai viskas patiko, tik jei iš ryto nori nusipraust karštu vandeniu, reik paskubėt, nes jis greit baigiasi  biggrin.gif Na, ir iki jūros ten apie kilometrą iš tikrųjų, bet vieta labai rami ir graži  4u.gif

o šalia šios poilsiavietės yra kiti poilsio namai "provincija" (www.provincija.lt) ax.gif man tai ten laabai patiko,tik kad iki jūros toloka unsure.gif bet paplūdymys tai tuuuščias,kai tuo tarpu ties palanga nebuvo kur kojos padėt doh.gif o jau šeimininkai kokie nuostabūs thumbup.gif ir pirtele kada tik nori iškūrena(mums pora kartų už simblinę kainą,ir dar draugus buvom pasikvietę doh.gif ),tvenkiny vaikai galėjo parodyt savo "žvejybinius sugebėjimus" kambariuose wc ir dušai,o viertuvėlė bendra(ir šaldytuvas cool.gif ).taigis verta dėmesio rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(karobke @ 2006 08 05, 07:33)
Kazkas cia minejo Karklyne. Labai jau apleista ji pastaruoju metu unsure.gif


Ar ten nesenei lankėtes ir galite palyginti su tuo, kas buvo anksčiau? Aš praeitą savaitę ten atostogavau - neturiu priekaištų bigsmile.gif
Atsakyti
Laba diena/vakarą/naktį/rytą

Taigi iškepiau dar vieną temą.Noriu paklausti jūsų nuomonės. Taigi. Gal esate buvusios viešbutyje "Pajūris''? Mane labai domina atsiliepimai apie jį. Norėčiau sužinoti apie ten esantį SPA centrą, kaip Jūs jį vertinate? Taip pat apie ten esančią kavinukę,ar skanus ten maistas? Dar norėčiau sužinoti apie kambarius.
Ruošiu dovaną tėvams,taigi noriu, kad jiems ten patiktų, todėl labai svarbūs man jūsų atsiliepimai.
Jeigu esate ten buvusios parašykite,prašau smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo r8t8l18k3: 10 sausio 2007 - 20:37
QUOTE(r8t8l18k3 @ 2007 01 10, 20:37)
Laba diena/vakarą/naktį/rytą

Taigi iškepiau dar vieną temą.Noriu paklausti jūsų nuomonės. Taigi. Gal esate buvusios viešbutyje "Pajūris''? Mane labai domina atsiliepimai apie jį. Norėčiau sužinoti apie ten esantį SPA centrą, kaip Jūs jį vertinate? Taip pat apie ten esančią kavinukę,ar skanus ten maistas? Dar norėčiau sužinoti apie kambarius.
  Ruošiu dovaną tėvams,taigi noriu, kad jiems ten patiktų, todėl labai svarbūs man jūsų atsiliepimai.
  Jeigu esate ten buvusios parašykite,prašau  smile.gif

Gavau Kalėdom Dovanų čekį į SPA.Pasirinkau "Karališką '' krepšelį ir likau l.patenkinta.Su garu vonia l. atsargiai reikia, nes jei aukštas spaudimas,tai tikrai negalima.Pas mane mažas ir tai po jos galva sukosi.Salotos su krevetėmis l.skanios kavinukėje ir maitina gerai kiek girdėjau.Mama yra buvusi sanatorijoje,tai kiek pamenu kambariai buvo tvarkingi.Šiaip reikia iš anksto užsirašyti,nes ne visada yra vietų kada nori.
Atsakyti