Įkraunama...
Įkraunama...

Poilsis Lietuvos pajūry, bet ne mieste

As praeita savaite sau po sunkaus darbo pasidovanojau karaliska kompleksa, thumbup.gif likau viskuo patenkinta ir tikrai noreciau pakartoti, thumbup.gif grizau lyg pora metu pametus ir tikrai gerai pailsejus. personalas malonus,paslaugus . del kambariu nieko negaliu pasakyti.
Atsakyti
QUOTE(sviesiaplauke_as @ 2007 01 23, 23:34)
o kokia kainele?  4u.gif

200lt 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(r8t8l18k3 @ 2007 01 28, 21:38)
Tai kaip ten masažuotojos? Švelniai dirba? Malonios? Ar vonios ten plačios? Ar pati aplinka maloni? Ar kai daro masažą prietamsis yra?
Kaip kavinė? Kaip ten aplinka? Jauku?

prietmsio masaza darant nera, groja relax muzikyte. relaksacinis masazas svelnus.
aplinka man maloni ir jauki, visur svaru.
kavine po remonto, tad irgi visai jauki.
geriausia nuvaziuot ir ivertinti savo akimis. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(gaga99 @ 2007 01 29, 17:34)
200lt  4u.gif
Papildyta:

prietmsio masaza darant nera, groja relax muzikyte. relaksacinis masazas svelnus.
aplinka man maloni ir jauki, visur svaru.
kavine po remonto, tad irgi visai jauki.
geriausia nuvaziuot ir ivertinti savo akimis.  4u.gif



O pačios masažuotojos malonios? Nežiūri kaip kreivai į žmogų? Šiaip tai aš dovanosiu SPA malonumus, taigi pati negalėsiu savo akim įvertinti aplinkos ir procedūrų. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(r8t8l18k3 @ 2007 01 30, 18:20)
Tikiuosi masažuotojos neraižo nagais nugaros?

Tikrai nagais nebraizo ir malonu zodi pasako ir geros dienos palinki ir viska paaiskina, kaip ir ka daryti, kad btu nauda! 4u.gif
Atsakyti
gal kas zinot kokia sodyba netoli juros?
norim keletas mamu su vaikais prie juros vasara paatostogaut, ieshkom kokios viecikes, kad butu rami, nei mes netrukdytume su savo zirzaliukais, nei kad kokios baliavojancios chebrytes shalia bujotu.
girdejau yra kazkokie sodai butingei, gal ka nors kad ir ne ten zinot.
mums tereikia kad butu kur valgyt ishsivirt ir vanduo kad butu, kazkokiu dideliu patogumu kaip ir neprashom. ir noretusi, kad iki juros su vezimu butu galima nuvaziuot, nors jei ir 10km- jauciu tiktu, jei kaina nesikandziotu, galima ir i masina vaikus susmest smile.gif
aciu
Atsakyti
buvom praeita vasara "pajuryje". na spa paslaugomis nesinaudojau, tai nieko negaliu pasakyt, bet kambari kad gavom....siaubas kazkoks. smirda, kilimas toks jausmas, kad apvemtas, demeta...baisu, daugiau ten nevaziuosim. o dar kaina tokia didele - 190lt dvidietis, mes londone geresniam kambarelyje gyvenom ir mokejom maziau..
Atsakyti
QUOTE(kristij @ 2007 04 22, 16:31)
buvom praeita vasara "pajuryje". na spa paslaugomis nesinaudojau, tai nieko negaliu pasakyt, bet kambari kad gavom....siaubas kazkoks. smirda, kilimas toks jausmas, kad apvemtas, demeta...baisu, daugiau ten nevaziuosim. o dar kaina tokia didele - 190lt dvidietis, mes londone geresniam kambarelyje gyvenom ir mokejom maziau..

Bet užtai SPA centras ten thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Keliu temą į viršų, gal kas turi naujienų ? Noriu su 2 pypliais į pajūrį, kad mums ant galvos neliptų ir mes galėtumėme plyšauti iki valios, ir dar pigiai wink.gif
Atsakyti
sveikos mamytės ir tėveliai, jei tokių čia užklys tongue.gif

noriu jūsų paprašyti pagalbos blush2.gif labai ieškau vietos apsistoti netoli jūros wub.gif nusibodo miesto šurmulys, dulkės ir išmetamųjų dulkių skonis burnoj doh.gif kadangi šiuo metu esu nestuke.gif , tai būtų neprošal pailsėti nuo viso šito, kur nors atokiau didmiesčio ax.gif nenorėčiau visokių triukšmingų trali vali, todėl pačioj Palangoj, Šventojoj man netinka schmoll.gif noriu tiesiog ramaus poilsio su šeima... būtų neblogai, jei ne 2 su vyru, bet ir brolis su šeima bei mama tilptų smile.gif niu ir kad milijonų nekainuotų blush2.gif
Atsakyti
Man atrodo, kad geriausias pabegimas yra i kokia Preila, Pervalka.... 4u.gif
Atsakyti
man netinka Preila ar Pervalka schmoll.gif beveik kas vasarą į tą galą važiuojame, o dabar norisi į kitą pusę tongue.gif be to, esu nestuke.gif, tai man labai į temą būtų gera medicininė priežiūra, jei netyčia prireiktų unsure.gif (tfu tfu tfu, žinoma), o ir šiaip visokius tyrimukus ir visa kita reik atlikt mirksiukas.gif
Atsakyti
Yra tokia vietele uz Palangos apie 5 km, (cia link Šventosios vaziuojant) Vadinasi Guboja. Na man tai ten labai jau liuks. Vis vaziuojam i toki viesbutuka DU GANDRAI. Jis nedidukas ir niekuomet surmulio nebuna. Be to ir kainos geros. Turiu tel nr.jei ka domintu.
Atsakyti