Įkraunama...
Įkraunama...

Riešinės

QUOTE(mama-gita @ 2014 04 18, 06:43)
pasirodau paskutines , šviesesnės mano neklaužados vilnoniukės (bandžiau pratempt, bet riešui daba per laisvos, teks vėl skalbt  ax.gif ), o tamsesenė medvilninukė

Labai gražios, spalvytė tokia universali abiejų.
O man labai kietos net nesigauna, kad ir kiek bandau įpempt siūlą. Užtat visada renkuosi plonesnius virbalus, nei rekomenduojama prie mezginio.
Atsakyti
Mergaites, nezinau kokia medvilne g.gif , senute ji, be etikeciu.
Siaip tos vilnones nera akmenines, as isvis laisvamezge esu, sunku itempima isgaut.. Tiesiog kazkokioj senoj knygos isskaiciau, kad kuo tvirtesnes riesines, tuo skaitos geresnes ar geriau padarytos, tai va ir pabandziau vienas labiau suverzt.Bet man ir laisviau megztos per delna sunkiai apsimauna arba ant rieso tabaluojas, tai gal cia ir mano fiziologijos problema biggrin.gif
Atsakyti
Kol merginos atostogauja, aš pasiriešiniavau biggrin.gif , raudonos merinukės, bet tiek jų , tiek mėlynų spalvos sumeluotos truputį
user posted image
Atsakyti
Labai gražios mamos-gitos riešinės thumbup.gif
Ir visos - išcentruotos gražiai.
O kaip medvilninių riešinių tamprumas?
Atsakyti
QUOTE(Tekšė @ 2014 05 13, 11:44)
Labai gražios mamos-gitos riešinės thumbup.gif
Ir visos - išcentruotos gražiai.
O kaip medvilninių riešinių tamprumas?

aciu 4u.gif , mokaus, su kiekvienom vis kazka randu smile.gif
o medvilnines dar laukia vasaros, kol kas as su vilna , panesiosiu ,pasidalinsiu ispudziais
Atsakyti
Mano mamos megtos riešinės. Vestuvių proga nuotaka jas dovanos mamai ir anytai (riešinių spalvos parinktos pagal vestuvių spalvas: violetinė ir žaliosios citrinos).

user posted image user posted image
Atsakyti

user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(*Radvileee @ 2014 06 16, 07:41)


Tobulas paprastumas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Tekšė @ 2014 06 16, 13:09)
Tobulas paprastumas thumbup.gif


Ačiū 4u.gif
Atsakyti
sveikos, norejau paklausti ar imanoma isigyti riesines, bet kad jos butu su suns plaukais, man reik siltu...aciu uz atsakyma, jei kas gali tai padaryti vilniuje, rasykir i az smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ikeja @ 2014 06 29, 22:20)
sveikos, norejau paklausti ar imanoma isigyti riesines, bet kad jos butu su suns plaukais, man reik siltu...aciu uz atsakyma, jei kas gali tai padaryti vilniuje, rasykir i az smile.gif



tai ir is kupranugario vilnos siltos gaunasi... juk ne tik suns plaukas laiko siluma. Tik kitas klausimas del karoliuku ir rastu, nes jei su jais daryti, tai plonas siuliukas eina.
Atsakyti
QUOTE(Carollina @ 2014 06 30, 00:24)
tai ir is kupranugario vilnos siltos gaunasi... juk ne tik suns plaukas laiko siluma. Tik kitas klausimas del karoliuku ir rastu, nes jei su jais daryti, tai plonas siuliukas eina.

Carollina, o koks tas plonumas siulo? ir gal turi kokia nuoroda tokiu siuliuku? as tai visai noreciau pabandyt smile.gif
Atsakyti