Įkraunama...
Įkraunama...

Riešinės

Aš mezgiau kojines iš šuns vilnos, atrodo švelnus siūlas, bet pasimoviau ant rankos siūlgaliams paslėpt, ojej kaip kanda blink.gif , bet aš jautri esu. Tai buvau turėjus mintį riešines daryt, bet atsisakiau jos biggrin.gif . Kur gaut, nežinau , gavau dovanų .

nu o prie to pačio, pasirodau

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(mama-gita @ 2014 06 30, 12:00)


nu o prie to pačio, pasirodau


Labai gražus biseriukas wub.gif Čia - guterman?
Ir, žinoma, riešinės gražios.
Atsakyti
kad ne , preciosa, kitų dar nebandžius kol kas, nepakeliui nusipirkt blush2.gif
Ačiū
Atsakyti
Nors ir nesezonas riešinių, bet smagiai jos man mezgasi biggrin.gif

user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(*Radvileee @ 2014 07 08, 19:57)
Nors ir nesezonas riešinių, bet smagiai jos man mezgasi  biggrin.gif

grazios smile.gif
pradejau ir as, bet man per karsta, palauksiu kol siek tiek praves orai smile.gif bent ne plius 27 bus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*Radvileee @ 2014 07 08, 18:57)

Giriu raštą. Paprastume grožis, man labai patinka thumbup.gif

Sezonas, ne sezonas man irgi mezgasi. Šiuo metu neturiu pradėjusi, bet praeitą savaitę vienas baigiau mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(*Radvileee @ 2014 07 08, 19:57)
Nors ir nesezonas riešinių, bet smagiai jos man mezgasi  biggrin.gif


Dailu 4u.gif

o kaip nesiojasi kai karoliukai ant delnu, nenusitrina greit ? Dar neisbandziau tokiu
Atsakyti
ingauk, dirty_kiss, ačiū už pagyrimus smile.gif 4u.gif 4u.gif

mama-gita, dar nei vienų riešinių karoliukai nenusitrynė nuo delnų schmoll.gif

Dar vienos ką tik baigtos:
user posted image

user posted image
Atsakyti
user posted image
Atsakyti
Sakykit, tiksliau išduokit paslaptį, nes jau baigiu susipykti su skaičiavimais ir virbalais. Kaip jūs apskaičiuojate, kiek lygiai raportų reikės riešinei? Nes riešinės apimtis jau man gera, o raportas dar nesibaigia, ir jei sujungsiu, susiūsiu tai atrodys nekaip. Bet iš kitos dalies, susiuvimas pasislepia į apačia rankos, kai riešinę užsidedi. Tai kaip paskaičiuoti teisingai, kad raportas eitų vienodai, ir sujungus riėšinę, raštas tolygiai ir toliau nueitų.
doh.gif

P.S. jei damegsiu dar keletą eilių, riešinė jau gaunasi man per plati. g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo agneciuke: 21 liepos 2014 - 16:22
Agneciuke, aš mėgstanti tikslumą skaičiuoju kiek eilių sueina į 1cm ir pagal apimtį skaičių kiek viso bus eilių ir taip derinu raštą. Skirtingiems siūlams skirtinga išeiga.
Atsakyti
Hi 4u.gif

dėl riešinės pločio tai daugmaž žinau kiek eilių reikia iš kiekvienos rūšies siūlo tai prieš mezgant pasiskaičiuoju raštą ir raportus, kad nesugautų taip kaip Agneciuke mirksiukas.gif
Atsakyti