Įkraunama...
Įkraunama...

Didingas amžius (Muhteşem Yüzyıl), Nuo rugsėjo 7 d

QUOTE(Bubbleghost @ 2014 06 12, 20:06)
Kaip fainai,  tikrai ziuresiu jei tik bus bent jau rusu kalba  4u.gif Kaip suprantu tu paciu kureju darbas bus, bandziau info ieskoti, bet viskas turkiskai, tai nesupratau, tik tiek radau, kad Kosem Sultan buvo reali asmenybe  g.gif


As irgi sita radau, ji buvo viena is galingiausiu moteru Osmanu istorijoje (kaip ir Hiurrem) smile.gif As tikiuosi kad atsiras anglu kalba kada nors arba rodys per tv, nes man tokie istoriniai filmai labai patinka rolleyes.gif
Atsakyti
Kosem berods buvo Hiurem anūko žmona, ji dar garsesnė ir žinomesnė nei Hiurem smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Soled: 12 birželio 2014 - 20:02
QUOTE(Soled @ 2014 06 12, 21:02)
Kosem berods buvo Hiurem anūko žmona, ji dar garsesnė ir žinomesnė nei Hiurem smile.gif


Gali buti, nors man atrodo kad galbut greiciau kokio pronukio g.gif smile.gif O siaip manau, kad sis tv serialas turetu susilaukti nemaziau demesio nei Didingasis amzius, nes bent jau mane tai labai sudomino, o jei dar vaidins Meryem Uzerli tai tikrai labai noreciau paziureti thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Soled @ 2014 06 08, 08:45)
Bet jau Hiurem furija... bjaurybė kokia: "arba išsižadėk Tašlidžej, arba tuoj pat jį nužudau" nesveika motina visai doh.gif  doh.gif O man tokia graži Mihrimah ir Mustafos patikėtinio meilė wub.gif

As jos vietoj dar ne taip būčiau rėkus smile.gif ir dar dirzo paėmus... Isivaizduokit tuometinius laikus ir papročius - Sultono dukra su kažkokiu vyru trainiojasi ?! Kas kaltas? Gi Motina Hiurem!!! O norinčių tuo pasinaudoti tai eile susidarytų... Beto man užstrigo kaip Hiurem per Hatidzes vestuves sakė, kad va mano dukra irgi bus verta tokiu iškilmių ir tokios garbes prabangos - juk ji Sultono dukra... Tai manau kad ji nori kad dukra tekėti už Kažko , žinoma pageidautina naudingo jai smile.gif
Atsakyti
O dar, regis, bus sukurtas Didingojo amžias filmas į didžiuosius ekranus, va čia apie tai informuoja RU. Kaip suprantu, abi aktorės vaidins Hiurem. smile.gif
Papildyta:
QUOTE(gabrielia @ 2014 06 12, 19:49)
Ar girdejote ka nors apie nauja seriala (beje labai panasu i Didingasi Amziu) "mahpeyker kösem sultan"  g.gif T


Va čia apie šį projektą RU kalba "Didingas amžius - Kesem".
Atsakyti
QUOTE(Bubbleghost @ 2014 06 12, 19:06)
Kaip fainai,  tikrai ziuresiu jei tik bus bent jau rusu kalba  4u.gif Kaip suprantu tu paciu kureju darbas bus, bandziau info ieskoti, bet viskas turkiskai, tai nesupratau, tik tiek radau, kad Kosem Sultan buvo reali asmenybe  g.gif

FB ir rase apie ta filma 4u.gif manau bus idomus !
Atsakyti
QUOTE(Soled @ 2014 06 12, 21:02)
Kosem berods buvo Hiurem anūko žmona, ji dar garsesnė ir žinomesnė nei Hiurem smile.gif

esu mačiusi apie ją senesnio serialo versiją. neilgas buvo, gal koks 10 serijų. ir tai visai įdomiai žiūrėjosi, nors toks niūrokas, kaip kad seni serialai, be to blizgesio kaip didingas amžius.
ji buvo žymi, kad pati valdė imperiją. Chiurrem daugiau žymi kaip nežemiškos meilės istorija, pirmoji, kuri turėjo realią įtaką istorijoje, kuri pradėjo moterų epochą. nebūtų Chiurrem, gal nebūtų ir vėlesnių galingų moterų Osmanų imperijoje.
Atsakyti
QUOTE(draugė_lija @ 2014 06 12, 22:03)
As jos vietoj dar ne taip būčiau rėkus smile.gif ir dar dirzo paėmus... Isivaizduokit tuometinius laikus ir papročius - Sultono dukra su kažkokiu vyru trainiojasi ?! Kas kaltas?  Gi Motina Hiurem!!! O norinčių tuo pasinaudoti tai eile susidarytų... Beto man užstrigo kaip Hiurem per Hatidzes vestuves sakė, kad va mano dukra irgi bus verta tokiu iškilmių ir tokios garbes prabangos - juk ji Sultono dukra... Tai manau kad ji nori kad dukra tekėti už Kažko , žinoma pageidautina naudingo jai smile.gif

Tuomet užjaučiu jūsų vaikus dėl tokios motinos mirksiukas.gif Kaip ir sakiau Hiurem siuto visai ne dėl Mihrimah "garbės", Tašlidžėj JAI neparankus, todėl taip ir draskėsi. Pirma žiūri savo principų, dzin tie vaikai. Jei žudytis bando dėl Suleimano "nemeilės", tai aišku kaip tie vaikai jai rūpi, kad laisva širdim paliktų visus.
Atsakyti
QUOTE(Soled @ 2014 06 13, 07:27)
Tuomet užjaučiu jūsų vaikus dėl tokios motinos mirksiukas.gif  Kaip ir sakiau Hiurem siuto visai ne dėl Mihrimah "garbės", Tašlidžėj JAI neparankus, todėl taip ir draskėsi. Pirma žiūri savo principų, dzin tie vaikai. Jei žudytis bando dėl Suleimano "nemeilės", tai aišku kaip tie vaikai jai rūpi, kad laisva širdim paliktų visus.

Kiek esu skaiciusi apie istorine asmenybe Hiurem, tai būtent visur pabrėžia, kad ji be proto mylėjo savo vaikus ir dėl jų kovojo kaip liute, ir kad mirė anksti nes ją esą palaužė sūnų netektys.
O cia serialo kūrėjai manau šiek tiek tendencingai Hiurem piešia. Nors gal cia tik man taip atrodo.
Šiuo metu esu padinesusi ant XVI a. Tai Europos didikai- karaliai dukra tokioj delikatnoj situacijoje užklupe ir vienuolynan butų uzdare... Tokie jau laikai buvo, vaikai buvo savotiška preke, juk tuoktis didikai galejo tik su valdovo palaiminimu ir pan
Man savo vaiku irgi gaila... Bet ne visiems gi sekasi smile.gif
Atsakyti
Pastebėjau, kad LNK sutrumpina serijas, karts nuo karto serialą į priekį pažiūriu per Youtube, tai ten pavyzdžiui scena, kai Sultonas praranda sąmonę dėl nuodų ir nukrinta ant žemės yra pačioje serijos pabaigoje, serija tuo baigiasi, bet šiandien per LNK šis epizodas buvo ne gale, o serialo viduryje, ir šiaip pastebėjau, kad yra nelogiškų vietų, tarsi kažkas praleista, nukirsta..kam to reikia, nervina tokie dalykai schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Bubbleghost @ 2014 06 14, 19:42)
Pastebėjau, kad LNK sutrumpina serijas, karts nuo karto serialą į priekį pažiūriu per Youtube, tai ten pavyzdžiui scena, kai Sultonas praranda sąmonę dėl nuodų ir nukrinta ant žemės yra pačioje serijos pabaigoje, serija tuo baigiasi, bet šiandien per LNK šis epizodas buvo ne gale, o serialo viduryje, ir šiaip pastebėjau, kad yra nelogiškų vietų, tarsi kažkas praleista, nukirsta..kam to reikia, nervina tokie dalykai  schmoll.gif


Aš taip pat pastebėjau, kad kai bandžiau ieškoti internete rusų kalba serijų, tai radau dvi skirtingas versijas ir net serijos neatitinka. Tačiau, aš nemanau, kad LNK jas kaip nors sutrumpina. Paprasčiausiai LNK turbūt rodo tą kitą variantą smile.gif
Atsakyti
Jei rodytų "neskaidytas" serijas, tai su reklamom užtruktų 3 valandas biggrin.gif Jaučiu gaila jiems eterio laiko biggrin.gif Realiai tai nieko "neiškandžioja", tik daugiau serijų gausis.
Atsakyti