Įkraunama...
Įkraunama...

Cvergšnauceriai

QUOTE(ely @ 2014 07 28, 14:53)
nesvarbu, kad ir "elementinę dukrytę" biggrin.gif

man rods tie "alimentiniai" suneliai ar ne geriausi/vieni geriausiu is vados buna rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(cile @ 2014 07 28, 17:15)
man rods tie "alimentiniai" suneliai ar ne geriausi/vieni geriausiu is vados buna  rolleyes.gif

Gal ir alimentine blush2.gif lotuliukas.gif , o viska parodys laikas smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo liuka**: 28 liepos 2014 - 15:26
jau nuotrauku grozis, NORIU !!!
Atsakyti
Vistiek nesupratau apie tuos alimentinius blush2.gif Čia kai mama vieno veisėjo, o tėtis kito? O ne visad taip būna? Aš supratau, kad reikia keisti tuos tėčius nuolat, tada geresni šuniukai būna? rolleyes.gif

Taip, Scholastika, šiam grožiui tikrai nelengva atsispirti wub.gif

Atsakyti
QUOTE(ely @ 2014 07 28, 21:20)
Vistiek nesupratau apie tuos alimentinius blush2.gif Čia kai mama vieno veisėjo, o tėtis kito? O ne visad taip būna?

Alimentinis šuniukas yra toks, kurį šuniuko tėčio savininkai gauna kaip atlygį už kergimą su šuniuko mamyte.
Atsakyti
QUOTE(ely @ 2014 07 28, 21:20)
Vistiek nesupratau apie tuos alimentinius blush2.gif Čia kai mama vieno veisėjo, o tėtis kito? O ne visad taip būna? Aš supratau, kad reikia keisti tuos tėčius nuolat, tada geresni šuniukai būna?  rolleyes.gif

Taip, Scholastika, šiam grožiui tikrai nelengva atsispirti wub.gif

Agnyte paaiskino apie alimentini suniuka.Dazniausiai tikimybe kad bus perspektyvus.Renkiesi is vados pirmas,jei nepasilieka pats seimininkas.Cia susitarimo reikalas su kales ir patino seimininkais.O kas uzzaugs jau dievo valia.
Geras veisejas paremka patina pagal kraujus,pagal ju palikuonis.Ziuri ar gerai gula tevai.Jei matai kad kazka nori pagerinti suniukuose,renkiesi kas tau reikalinga/Pvz.noretum savo kalei geresnio kaulingumo.Jau nebekergsi patino su panasiu kaulingumu,imsi stambesni,reikia ugio-imsi aukstesni.I prieki susidelioji kas bus,kokie suniukai.Norisi visada tik geriausio rezultato.Cia genetika.Net charakteris,psichika daug reiskia kergime.Turejau kale Baltijos cempione,bet bailoka,suniukams irgi tai perdave.Teko atsisveikinti su kergimais,nes jau nesinorejo kad jos palikuoniai su tokiu charakteriu butu.As net tris kale pirkau,zinodama su kuom kergsiu.TTT,dvi rezultatu neapvyle.Veisejas visada ziuri keliais zingsniais i prieki/Kartais vaziuoja tukstancius km del sukergimo.O yra ir tokiu,kuriems vienodai kas bus. bigsmile.gif
Atsakyti
Ačiū labai už paaiškinimą wub.gif Panašiai ir galvojau, tik aš rinkaus iš dviejų mergyčių, pirmąją pasiliko šeimininkai sau. Bet manau, kad ir iš trijų būčiau šią išsirinkus, nes ji tokia, kuriai neįmanoma atsispirti, o dar kai mane pabučiavo... wub.gif doh.gif nuginklavo iškart biggrin.gif
O tai jei negalvočiau veisti, tai geriau sterilizuoti iškart (kažkaip gaila) ar tada lieka akylai saugoti rujos metu?
Atsakyti
QUOTE(ely @ 2014 07 29, 14:02)
O tai jei negalvočiau veisti, tai geriau sterilizuoti iškart (kažkaip gaila) ar tada lieka akylai saugoti rujos metu?

Palaukit, kol kalytė paaugs smile.gif paskui matysit.
Atsakyti
QUOTE(ely @ 2014 07 29, 15:02)

O tai jei negalvočiau veisti, tai geriau sterilizuoti iškart (kažkaip gaila) ar tada lieka akylai saugoti rujos metu?

Tai tikrai nera sunku, vaiksciosit su pavadeliu ir tiek, jei i Jusu kiema gali ieti pasalinis suo, tai tada teks vaiksciot kartu su Ziede smile.gif Ruja ne tiek jau ilgai trunka mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveiki

jungiamės į jūsų būrį 4u.gif

Daug klausimų,bet bandau skaityti temą smile.gif


user posted image


Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti