Įkraunama...
Įkraunama...

Nagų Priauginimas

QUOTE(DaRiJuSa @ 2016 02 18, 15:20)
Ta prasme-ir paprastais-ne geliniais?Aciu uz atsakyma  4u.gif

zinoma
Atsakyti
Sveiki, kreipiuosi i visas dirbančias meistrės . Susidūriau su problema ir nežinau ka daryti smile.gif
Dariau klientei gelini priauginima, po to ir korekcija . Naudoju technika , jog reikia su pincetu gelį įspausti , kad išsilentu nagas . Po vieno paspaudimo vienas nagas atšoko nuo nago guolio . Ne visiskai , bet nemažai . Daugiu jai nebedariau lenkimo, tiesiog dariau paprasta korekcija, galvojau atsistatys . Vėliau dar atšoko kitas , bet mažiau . O dabar atėjo , su 3 nagais atsokusiais nuo guolio . Ji būtent juos su durelėmis pritrenkė , kita dar kažkur susitrenke. Gal esate susidūre su tuo ? Ka tokiu atveju daryti ? Aciu uz atsakymą smile.gif)
Atsakyti
QUOTE(Freadarja @ 2016 02 27, 23:51)
Sveiki, kreipiuosi i visas dirbančias meistrės . Susidūriau su problema ir nežinau ka daryti smile.gif
Dariau klientei gelini priauginima, po to ir korekcija . Naudoju technika , jog reikia su pincetu gelį įspausti , kad išsilentu nagas . Po vieno paspaudimo vienas nagas atšoko nuo nago guolio . Ne visiskai , bet nemažai . Daugiu jai nebedariau lenkimo, tiesiog dariau paprasta korekcija, galvojau atsistatys . Vėliau dar atšoko kitas , bet mažiau . O dabar atėjo , su 3 nagais atsokusiais nuo guolio . Ji būtent juos su durelėmis pritrenkė , kita dar kažkur susitrenke. Gal esate susidūre su tuo ? Ka tokiu atveju daryti ? Aciu uz atsakymą smile.gif)

Turbut ne nagas atsoko nuo guolio, o gelis biggrin.gif Reikejo nuimt viska ir daryt is naujo, nes taip nutinka, kai per anksti spaudziate. Buvo taip ir man, kai kitos firmos gelius papirkau ir nezinojau kada tiksliai traukt klientes ranka is lampos.
Atsakyti
QUOTE(andorinha @ 2016 02 29, 12:54)
Turbut ne nagas atsoko nuo guolio, o gelis biggrin.gif Reikejo nuimt viska ir daryt is naujo, nes taip nutinka, kai per anksti spaudziate. Buvo taip ir man, kai kitos firmos gelius papirkau ir nezinojau kada tiksliai  traukt klientes ranka is lampos.



Ne , žinokit nagas nuo guolio smile.gif kaip gelis atsoksta žinau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Freadarja @ 2016 02 29, 14:27)
Ne , žinokit nagas nuo guolio smile.gif kaip gelis atsoksta žinau biggrin.gif

omg blink.gif dar neturejau tokio atvejo, ir nenoreciau turet.
Atsakyti
Sveikos meistres smile.gif noreciau Jusu patarimo. Uz poros dienu pas mane ateis mergaite nuimti akrilinius nagus ir po to prisiauginti gelinius. Tai pas mane klausimas- kaip reikia nuimti akrilinius nagus? Kiek skaiciau, tai juos nuiminejant nedildo, kaip geliniu. Aciu uz atsakymus smile.gif
Atsakyti
Sveikos. As su tokiu klausimu-ar "Ba ha" baze-top for gel polish tinka geliniu nagu priauginimui?Is anksto dekoju uz atsakyma.
Atsakyti
Akriliniai nagai tirpsta acetone.
Atsakyti
QUOTE(Canary* @ 2016 03 01, 22:46)
Akriliniai nagai tirpsta acetone.

Aciu labai uz atsakyma smile.gif Taip kaip suprantu , juos reikia nuimineti kaip ir gelini lakavima , tik ilgiau laikyti folijoje?
Atsakyti
nudildint topą,gali ir daugiau dildint, mažiau mirkt reiks acetone, nukirpt ilgį, aptept aplink nagą oodą pirštų vazelinu ir merkt į acetoną, laikyt nemažai ir tada su pusheriu nuimt, nuvalyt viską nuo nago.
Šiaip man nelabai patinka mirkint nagus acetone, tai su elektrine dilde greičiau eina nudildint 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Canary*: 02 kovo 2016 - 22:01
QUOTE(Canary* @ 2016 03 02, 23:00)
nudildint topą,gali ir daugiau dildint, mažiau mirkt reiks acetone, nukirpt ilgį, aptept aplink nagą oodą pirštų vazelinu ir merkt į acetoną, laikyt nemažai ir tada su pusheriu nuimt, nuvalyt viską nuo nago.
Šiaip man nelabai patinka mirkint nagus acetone, tai su elektrine dilde greičiau eina nudildint 4u.gif

Didelis aciu Jums 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Norejau jusu patarimo del nagu priauginimo su tipsais. Nelabai aisku koki geli tepti. Gal galite pasakyti koks cia gelis eina pagal si punkta . As pradedancioji , nepykit. Ar cia paprastas gelis , nes ju ten yra statybiniu, kamufleziniu ir dar visokiu, ar galite man patarti koki nusipirkti , siuo metu tik lakuoju geliniu lakavimu, bet sudominu ir priauginimas ir kokius rekomenduotumet gerus tipsus ir ju klijus. Is anksto aciu uz atsakymus. 4u.gif

15. Užtepame pirmą ploną gelio sluoksnį, tepame geli švelniais sukamais judesiais, pradedame nuo natūralaus nago ir tokiais judesiais judam prie tipso galo trumpais potėpiais nubraukdami gelį į priekį
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo alfaa: 10 kovo 2016 - 21:26