Įkraunama...
Įkraunama...

Naudojam priemones iki galo!

Lancôme Génifique Eye Light-Pearl Eye-Illuminating Youth Activating serumo/koncentrato miniukas (5 ml.), tai patiko, paakiai tokie atgaivinti, tokį labai malonų jausmą palikdavo, kada nors norėčiau pilnos pakuotės blush2.gif ax.gif
user posted image
Atsakyti
user posted image

Nedaros jis nieko. Nei gero, nei blogo. Geriau nei nieko turbut tik del to, kad laikyt saldytuve patariama, tad nuo tos vesumos kiek gaivesni paakiai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noir couture: 14 balandžio 2014 - 13:49
QUOTE(Noir couture @ 2014 04 14, 15:45)
user posted image

Nedaros jis nieko. Nei gero, nei blogo. Geriau nei nieko turbut tik del to, kad laikyt saldytuve patariama, tad nuo tos vesumos kiek gaivesni paakiai.

Esu ji turejus, pritariu, kad nieko nedaro, juolab nenaikina tamsiu ratilu. Man dar ir i gumuliukus subegdavo, todel nepatogu tepti. Nekartociau smile.gif
Atsakyti
Marmozel natūralus dezodorantas, kartojamas jau ne pirmą kartą, patiko, gerai saugo nuo prakaito kvapo:

user posted image

(nuotrauka skolinta)

papildyta:
Uogauoga ekologiškas kokosų aliejus, ne pirmas indelis, tik pastaruoju metu per mažai drėkino:

user posted image

(nuotrauka skolinta)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Raselepagegiai: 14 balandžio 2014 - 20:43
forever aloe vera deodorant nepatiko man kvapas, o ir poveikis ne stebuklingas doh.gif atidaviau mamai pabandžius biggrin.gif
user posted image
Atsakyti
Priemonė, veikianti per sekundę....
Būtų gal ir nieko, bet jau kai reikia išskalaut..... doh.gif Mano plaukai ilgi, tai turbūt tekdavo visą kubą vandens išleist, kad nustotų putos bėgt doh.gif O šiaip veiksminga, nuima šiaušimą, pūtimą, sušvelnina, bet nekartosiu dėl laiko ir vandens neekonomiškų sąnaudų.
user posted image
Atsakyti
Lirene micelinis vanduo ir veido tonikas. Abi priemonės patiko ir buvo kartojamos. Tiko mano veido odai - valė ir gaivino.
Čistaja linija veido šveitiklis. Aštrus, labai skalsus, neblogo kvapo. Nors man nepalikdavo ilgalaikio švelnumo pojūčio. Atrodo, kad nušveičia tą veidą tik tam kartui g.gif Aišku ir priemonės kaina atitinkama. Jau buvo kartojamas ne kartą, bet ateityje pirkti nebežadu...
Maybelline tušas. Labai patiko šepetėlis, nesulipindavo blakstienų, gražiai pailgindavo, tankindavo. Tik kažkodėl greit išsausėjo jis man. Ateityje manau kartosiu, nes vis grįžtu prie Maybelline tušų.
Decleor naktinis balzamas riebiai odai. Mano produktas nr.1. Ramina, drėkina, maitina odą. Naudoju jau ne pirmą pakuotę, keletą metų iš eilės ir iki pat dabar neatsidžiaugiu.
user posted image

Nivea dušo kremas. Pradžioje labai patiko, po to jau pabodo. Nekartosiu, nes turiu kitų, mylimų dušo priemonių smile.gif
Sante dušo gelis. Nepatiko kvapas, nes toks vos ne bekvapis, o man tokie nepatinka. Bet šiaip neblogai drėkino odą, patiko pakuotė smile.gif
Sante valomasis šampūnas. Labai labai patiko. Ir vėl keistas kvapas, bet mano šviesintiems plaukams labai tiko. Nesuveldavo, kažkaip švariai išplaudavo, bet tuo pačiu ir padrėkinti plaukai būdavo. Tikrai kada kartosiu smile.gif
Garnier purškiamas dezodorantas. Man labiau tinka/patinka rutulinio variantas.
user posted image
Atsakyti
QUOTE(tikpasilik @ 2014 04 14, 08:21)
bioderma sebium mat tinted cream labai laukiau kol pasibaigs  biggrin.gif Kaip kremas, tai visai neblogas, mano riebokai odai drėkinimo užteko, blizgesys pakankamai ilgai neišlįsdavo, na bent jau šaltuoju metų laiku. Bet kaip kremas su spalva, tai man jis labai nepatiko, sunku gražiai užtepti, nes užsitepa kažkaip netolygiai, per daug patepus "nusirutulioja", ir kažkaip išryškina jis problemines vietas - strazdanas, spuogelius. Kartojamas nebus.

drinks_cheers.gif visiškai pritariu. Aš irgi dabar jį baiginėju, tai kažkokia tragedija, o ne kremas. Mano oda mišri, tai man ir per mažai drėkinimo, ypač šaltesniu periodu. Sutinku, kad sunku tolygiai užtepti, kažkaip sugeba išryškinti spuogelius, ir visiškai nemaskuoja doh.gif Visiškai beprasmiškas daiktas. Naudoju tik dėl to, kad mano baltam veidui suteikia bronzinį natūralų atspalvį cool.gif

Pabaigtas Biokosmetikos akademijos levandų hidrolatas
user posted image
Pasipurkšdavau nusiprausus veidą, prieš sportą. Gal ir nieko, bet tuo pačiu jokio poveikio nepastebėjau. Kvapas specifinis, bet kai pripratau, pradėjo patikt. Purškiau ir ant sausų plaukų, tai nuima pasišiaušimą, patiko. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(agnite @ 2014 04 15, 14:35)
Čistaja linija veido šveitiklis. Aštrus, labai skalsus, neblogo kvapo. Nors man nepalikdavo ilgalaikio švelnumo pojūčio. Atrodo, kad nušveičia tą veidą tik tam kartui  g.gif  Aišku ir priemonės kaina atitinkama. Jau buvo kartojamas ne kartą, bet ateityje pirkti nebežadu...

Aš taip pat ką tik jį pabaigiau, jau gal 3 ar 4 pakuotę, bet manau nebekartosiu artimiausiu metu, nes per aštrus kažkoks pasidarė. Tik keli pastebėjimai iš mano pusės, kad man jis nei velnio neskalsus, bet švelnumas jaučiasi visą dieną smile.gif Visiems skirtingai smile.gif

Taip pat baigiau Oyster cosmetics be cool shampoo besiriebaluojantiems plaukams. Patiko, skalsus, švariai išplaudavo, pradžioj naudojimo visą dieną gaivūs ir švarūs plaukai išlikdavo, į pabaigą naudojimo vakarop jau sukrisdavo. Nebekartosiu.
user posted image

Superdrug dead sea purifying clay mask, jau antrą kartą pirkau, pirksiu ir trečią, pakuotės užtenka 2 kartam, šaldo, atgaivina veido odą, ji tampa švaresnė, skaistesnė. Žodžiu man labai patinka thumbup.gif
user posted image

Essence nosies pleistriukai, dėdavau po kokiosnors kaukės, veiksmingesni nei kažkada turėti Rival de loop, gaila, kad pakuotėje tik 3vnt. Kartosiu, jei rasiu smile.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Twiggy @ 2014 04 16, 12:30)
Aš taip pat ką tik jį pabaigiau, jau gal 3 ar 4 pakuotę, bet manau nebekartosiu artimiausiu metu, nes per aštrus kažkoks pasidarė. Tik keli pastebėjimai iš mano pusės, kad man jis nei velnio neskalsus, bet švelnumas jaučiasi visą dieną smile.gif  Visiems skirtingai smile.gif

Tai aš rašydama 'tam kartui' turėjau omeny, kad dieną ar dvi max švelnus veidas. Po to vėl kaip niekur nieko smile.gif
O man jis skalsus dėl to, kad nedaug jo išspausdavau, nes aštresnis toks, tai stengiausi mažą kiekį ant didesnio ploto tept smile.gif
Atsakyti
QUOTE(NORIKA @ 2014 04 15, 10:23)
Priemonė, veikianti per sekundę....
Būtų gal ir nieko, bet jau kai reikia išskalaut..... doh.gif Mano plaukai ilgi, tai turbūt tekdavo visą kubą vandens išleist, kad nustotų putos bėgt  doh.gif  O šiaip veiksminga, nuima šiaušimą, pūtimą, sušvelnina, bet nekartosiu dėl laiko ir vandens neekonomiškų sąnaudų.

Kaip įdomiai, norėjau bandyti Jūsų baigtą, nes mano šita panašaus tipo priemonė jau į pabaigą:
user posted image
Nepastebėjau putojimo, poveikis patiko, greitai suglotnindavo, tiesa ir labai neekonomiška, bet radus su nuolaida tikrai pirkčiau ax.gif
Atsakyti
Laura Mercier Almond Coconut rankų kremas, jau antras baigtas, dar du laukia biggrin.gif Tik kvapus kaitalioju, o pats kremas labai patinka, tik kvapai intensyvūs truputį erzina....
user posted image
Atsakyti