Įkraunama...
Įkraunama...

Naudojam priemones iki galo!

Subaigiau Chanel paakių geliuko mėginuką, Miss Manga tušą ir Taft laką. Viskas patiko smile.gif
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
Patiko, kad pašviesindavo, gražiai ir natūraliai atrodydavo. Kartojamas toks pat jau antras thumbup.gif
user posted image

Labai gerai drėkino, susigerdavo, neblizgėdavo, sunaudojau jau antrą iš eilės. Beeet turi laaabai stiprų ala gaivų spirituotą kvapą, mane tai labai erzino rytais. Kartotinas, bet tik šaltuoju metu, dabar - ne. schmoll.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kristinelez: 16 balandžio 2014 - 19:12
O-d-a aktyvus prausiklis 7 proc. labai patiko, gerai prausė, buvo švaros ir gaivos pojūtis nusiprausus, netraukė odos, kažkiek apramino mano mišrią, besikemšančią ir jautrią odą, kuri turi polinkį į bėrimus, kartosiu būtinai:

user posted image

(nuotrauka skolinta)
Atsakyti
Avene vanduo, naudojau vietoj toniko, visai nieko, kartociau.
I jo vieta ambroozija hamameliu hidrolatas.
Natural for her by herban cowboy blossom deorantas
user posted image
Visai nieko, nors budavo dienu, kai pavesdavo. I jo vieta aubrey organics deorantas.
Foto ne mano, is interneto.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gatinha2: 17 balandžio 2014 - 12:36
Alterna organic repair gloss

Kremukas šukuosenos užbaigimui. Žada, kad turi gydyti pažeistus plaukus, kaži. Aš ji naudodavau po džiovinimo, per visą plaukų ilgį, lengvai, nes sumažina tokį paviršinį plauko pasišiaušimą, lygina kažkiek, tik kartu nuima iš plauko švelnumą, lengvumą, nemanau, kad tiktų šiurkščiam plaukui. Nekartosiu,buvo toks vidutiniškas visgi.
user posted image
Atsakyti
garnier neo soft cotton patiko, skaniai kvepia, gerai ir greitai susigeria, lyg ir netepa rubu, svelni oda po jo, apsaugo nuo kvapo. Tik gal kiek nepatogu isspausti i pabaiga. Kartosiu kito kvapo thumbup.gif
user posted image
Atsakyti
Everyday Minerals 'semi-matte' linijos mineraline pudra, spalva 'fairly light neutral' - tobula wub.gif Kaina gera, platus spalvu ir uzbaigimo efektu pasirinkimas. Si jau kartota buvo ir butinai vel perkama ateity bus, o kolkas laukiu Inika pudros paivairinimui bei turiu kita EM atspalvi.
user posted image

bath & body works 'cinnamon buns' antibakterine zele - nuolat turiu ja rankinej, tik kvapai vis pakaitaliojami
user posted image

kiss my face bekvapis skutimosi kremas - kazkaip neisranki sitam reikalui, tai puikiai suejo.
user posted image

Papildyta:
physicians formula 'va va voom' tusas - labai labai patiko thumbup.gif Sepetelis ir padazymas kaip tu visu lapeliu, nors dazo gal ir trupuciuka riebiau. Siaip didelio skirtumo nepastebejau apart to, kad sis kiek atsparesnis dregmei (bet lapeliu sudetis geresne). Kolkas vel traukiu zalia lapeli, nes butent jis sandeliuke tupi.
user posted image
Atsakyti
Baigės šaltojo sezono dušo priemonės. Patiko. Skalsios, gerai kvepia, nesausina, neriebina kūno odos, o dar prie natūralesnių. Kartosiu, tik kitus kvapus, pavasariui vasarai.
user posted image
Atsakyti
user posted image
"Garnier Ultra Dry" dezodorantas. Visai neblogas, galbūt bus kartojamas ateityje.

user posted image
"Loreal Elvital Nutri-Gloss Crystal" plaukų šampūnas. Labai patiko. Puikiai išplaudavo plaukus, skaniai kvepėjo, gerai putojo.

user posted image
"Loreal Elvital Nutri-Gloss" plaukų kondicionierius. Nežinau ar darydavo ką nors, ar ne, bet naudojau kartu su šampūnu, tai ši kombinacija labai tiko ir patiko mano plaukams.
Atsakyti
QUOTE(agnite @ 2014 04 15, 15:35)

Nivea dušo kremas. Pradžioje labai patiko, po to jau pabodo. Nekartosiu, nes turiu kitų, mylimų dušo priemonių  smile.gif
Sante dušo gelis. Nepatiko kvapas, nes toks vos ne bekvapis, o man tokie nepatinka. Bet šiaip neblogai drėkino odą, patiko pakuotė  smile.gif
Sante valomasis šampūnas. Labai labai patiko. Ir vėl keistas kvapas, bet mano šviesintiems plaukams labai tiko. Nesuveldavo, kažkaip švariai išplaudavo, bet tuo pačiu ir padrėkinti plaukai būdavo. Tikrai kada kartosiu  smile.gif
Garnier purškiamas dezodorantas. Man labiau tinka/patinka rutulinio variantas.
user posted image

Gal galit patikslint Sante šampūno pavadinimą?
Atsakyti
user posted image
Uzbaigiau si Caudalie demes mazinanti seruma. Rezultatas tikrai yra- demes pasviesejo.
Atsakyti
Morocco argan oil kaukė plaukams, labai patiko: skalsi, gerai drėkino ir maitino, plaukai nebuvo apsunkę, kartotinas pirkinukas:
user posted image
(nuotrauka skolinta)
Atsakyti