Įkraunama...
Įkraunama...

Čia plepa šaunios pradinukės, 50 tema

QUOTE(naminukė @ 2014 06 15, 21:54)
Sveikos  4u.gif

Kaip tylu čia pas mus   ax.gif

Gal kas patars, ką reikia padaryt, kad įkėlus į Power pointą filmuką iš kompiuterio, jis būtų matomas ir persiuntus tą filmuką į kitą kompiuterį?

tiksliai nezinau, bet speju, kad kartu reikia siusti ir ta filmuka... smile.gif
Papildyta:
atostogauja pradinukes... pagaliau grizo mamos ir zmonos i savo seimas smile.gif
o man dar savaite iki atostogu... mano seimynelei dar teks paluketi... smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo leliuko_mama: 15 birželio 2014 - 22:28
QUOTE(leliuko_mama @ 2014 06 15, 23:28)
tiksliai nezinau, bet speju, kad kartu reikia siusti ir ta filmuka... smile.gif
Papildyta:
atostogauja pradinukes... pagaliau grizo mamos ir zmonos i savo seimas smile.gif
o man dar savaite iki atostogu... mano seimynelei dar teks paluketi... smile.gif

Ir man dar savaitėlė liko mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(naminukė @ 2014 06 15, 21:54)
Sveikos  4u.gif

Kaip tylu čia pas mus  ax.gif

Gal kas patars, ką reikia padaryt, kad įkėlus į Power pointą filmuką iš kompiuterio, jis būtų matomas ir persiuntus tą filmuką į kitą kompiuterį?

man rodos, kad reikia kuriant skaidres sukelti į vieną aplanką viską, ką žadi į skaidres dėt. Tada įsijungs ir filmukas, ir muzika.
Atsakyti
Sveikutės,
aš jau antra savaitė atostogauju, bet su pertraukom. Rytoj posėdis ir ataskaitų diena, tai reiks eiti. Bet jau jaučiuosi pailsėjusi vacation1.gif buvau trumpam ištrūkus iš Lt. mirksiukas.gif Tai pasaulis kitom spalvom šviečia.

Tęsiu mintį apie pratybas. Perkam visas pratybas vien tam, kad nors kiek sutaupyčiau laiko pasiruošimui pamokoms, papildomas užduotis naudoju labai individualiai, pagal poreikį.
Atsakyti
Ačiū už atsakymus, bijau, kad pirkčiau pratybas iš savo kišenėlės.... rolleyes.gif ką čia daryti.... g.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Gal kas dalyvausit Šviesos organizuojamuose IKT mokymuose Kaune, Ožeškienės gatvėje 26 ir 27 dienomis?
MOKYMAI
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuzanele: 16 birželio 2014 - 13:43
QUOTE(meskius_0417 @ 2014 06 16, 11:40)
Ačiū už atsakymus, bijau, kad pirkčiau pratybas iš savo kišenėlės.... rolleyes.gif  ką čia daryti.... g.gif

Jei tokia padėtis, ar mokyklos arba seniūnijos socialinė nesirūpina, kad tėvai užsimokėtų už pratybas? Pas mus su socialiai remtinų šeimų vaikais pasirūpina socialinė darbuotoja. Tik su vienu kitu, kur gauna pinigėlius į rankas būna problemos su atsiskaitymu už pratybas. Tik esant tokiai situacijai, mes negalime pirkti internetu, nes reikalingas čekis, tad esame kaip ir priverstos pirkti iš rajono knygyno.
Atsakyti
turiu ir aš porą mokinukų, kuriems tenka nupirkt pratybas g.gif
Atsakyti
QUOTE(naminukė @ 2014 06 15, 20:54)
Sveikos  4u.gif
Kaip tylu čia pas mus  ax.gif


Žinai, jau viena koja kaip ir atostogaujam, o kita - vis dar link mokyklos veda.
Aš bandysiu žiūrėti, gal pigiau pirkti yra užsakant papildomų užd. sąsiuviniu internetu. Ar taip darote?
Atsakyti
Dar vienas klausimėlis man neduoda ramybės, ateinu į klasę, kuri ganėtinai senoviško klasės interjero vaizdo ( kaip čia gražiau parašyti 4u.gif ). Ketinu remontą darytis daug maž iš savo pinigėlių, padės dar mokyklos vadovas. Bet kai paskaičiuoju kaštus, tai ujujui, kaip ne kažką gaunasi... unsure.gif Tada staiga nusileidi ant žemės smile.gif
Kaip Jūs pasidarę savo klasėse remontus, gal galėtumėte papasakoti arba pasidalinti klasės foto? 4u.gif
Kur laikote daiktus su pirmokėliais, ar jie nešiojasi, ar palieka klasėje? blush2.gif Man tiek klausimų kyla... blush2.gif Mat pirmą kartą pati turėsiu klasę, viskas nauja, įdėjų pilna galva, bet kaip ir visur ir visada skaičiukai nuleidžia ant žemės.
Atsakyti
QUOTE(meskius_0417 @ 2014 06 17, 14:43)
Dar vienas klausimėlis man neduoda ramybės, ateinu į klasę, kuri ganėtinai senoviško klasės interjero vaizdo ( kaip čia gražiau parašyti  4u.gif ). Ketinu remontą darytis daug maž iš savo pinigėlių, padės dar mokyklos vadovas. Bet kai paskaičiuoju kaštus, tai ujujui, kaip ne kažką gaunasi... unsure.gif  Tada staiga nusileidi ant žemės smile.gif
Kaip Jūs pasidarę savo klasėse remontus, gal galėtumėte papasakoti arba pasidalinti klasės foto? 4u.gif
Kur laikote daiktus su pirmokėliais, ar jie nešiojasi, ar palieka klasėje?  blush2.gif Man tiek klausimų kyla... blush2.gif  Mat pirmą kartą pati turėsiu klasę, viskas nauja, įdėjų pilna galva, bet kaip ir visur ir visada skaičiukai nuleidžia ant žemės.


Gal galėtum bandyti pakalbinti tėvelius prisidėti. Mūsų mokyklėlėj irgi striuka su pinigais, tai pagelbėjo tėveliai ir pinigėliais ir darbu. Aišku, kad būtų šiuolaikiška, reikia daug pinigų, bet kad šiek tiek jaukiau būtų vaikams ir tėvams į susirinkimus atėjus, ir mokytojai galima padaryti.
Atsakyti
QUOTE(meskius_0417 @ 2014 06 17, 15:43)
Dar vienas klausimėlis man neduoda ramybės, ateinu į klasę, kuri ganėtinai senoviško klasės interjero vaizdo ( kaip čia gražiau parašyti  4u.gif ). Ketinu remontą darytis daug maž iš savo pinigėlių, padės dar mokyklos vadovas. Bet kai paskaičiuoju kaštus, tai ujujui, kaip ne kažką gaunasi... unsure.gif  Tada staiga nusileidi ant žemės smile.gif
Kaip Jūs pasidarę savo klasėse remontus, gal galėtumėte papasakoti arba pasidalinti klasės foto? 4u.gif
Kur laikote daiktus su pirmokėliais, ar jie nešiojasi, ar palieka klasėje?  blush2.gif Man tiek klausimų kyla... blush2.gif  Mat pirmą kartą pati turėsiu klasę, viskas nauja, įdėjų pilna galva, bet kaip ir visur ir visada skaičiukai nuleidžia ant žemės.

Remontas+baldai - tėvų pinigai ax.gif Pas mus oficialiai įteisinta tėvų parama mokyklai ir klasei.
Atsakyti

Dirbu jau beveik 30 metų ir visada sulaukiu tėvelių palaikymo mirksiukas.gif Jie ir remontus darė ir žaliuzes pirko. Šiais metais pirmokėlių tėveliai davė pinigėlių roletams, nes žaliuzės jau tarnavo apie 18 metų, susiklaipę buvo, o mūsų klasė tiesiai prieš saulę... Tiesa, buvo viena šeima, kuri nedavė... Ne patys vargingiausi schmoll.gif ką padarysi, pati skyriau iš savo kišenės dvigubai...
Kreipkis į tėvelius, tikrai atsiras palaikančių. Tėveliai - jėga!
Atsakyti