Įkraunama...
Įkraunama...

Čia plepa šaunios pradinukės, 50 tema

Pas mus tik grindis mokykla kasmet perdažo. Kai pakeitė plastikiniais langais, tai iš 2% nupirko žaliuzes. Iš tėvų paramos nesitikiu, nes visi gauna socialines pašalpas... :-(
Atsakyti
QUOTE(b.s @ 2014 06 17, 07:37)
Žinai, jau viena koja kaip ir atostogaujam, o kita - vis dar link mokyklos veda.
Aš bandysiu žiūrėti, gal pigiau pirkti yra užsakant papildomų užd. sąsiuviniu internetu. Ar taip darote?

Mes pratybas užsisakom iš Pegaso knygyno. Prieš rugsėjį patys atveža, o pinigus sumokam iki rugsėjo 10. Partastai tiek neužtrunka. Suneša greičiau.
Atiduodu pratybas vaikams, kai atneša pinigus. Jei iki 10 d. neatneša - pratybų negauna. Grąžinu į knygyną. Tada visas užduotis, kurios yra pratybose turi atlikti į sąsiuvinį arba patys susirast ir nusipirkt pratybas. Man pasiteisina.

QUOTE(meskius_0417 @ 2014 06 17, 13:43)
Kaip Jūs pasidarę savo klasėse remontus, gal galėtumėte papasakoti arba pasidalinti klasės foto? 4u.gif 

Kur laikote daiktus su pirmokėliais, ar jie nešiojasi, ar palieka klasėje?  blush2.gif Man tiek klausimų kyla... blush2.gif  Mat pirmą kartą pati turėsiu klasę, viskas nauja, įdėjų pilna galva, bet kaip ir visur ir visada skaičiukai nuleidžia ant žemės.

Yra kas gali prisidėti pinigėliais, yra kas gali prisidėti darbais. Vieni duoda pinigų dažams, kita ateina dažyti.
Šitą laidą turėjau labai gerą, tai ir spinteles vaikams nupirko. Galėjo daiktus laikyti spintelėse.

Atsakyti
Naujų tėvelių nelabai pažįstu, bet bus nemažai, kam striuka su pinigais, tad apie remontą iš tėvelių kišenės net nesvajoju. O iš kitos pusės pagalvojus, ar tėveliams reikia remt mokyklą? Turėtų pati mokykla pasirūpint remontu, tėvams ir taip sunku vaikus suruošt į mokyklą....
Atsakyti
Sveikos, ar jau parsisiuntėte pažymą webinaro?
„2014 m. gegužės 20 d. Ramunė Želionienė "Grupinis darbas klasėje"[SIZE=7]
Atsakyti
QUOTE(b.s @ 2014 06 18, 08:23)
Sveikos, ar jau parsisiuntėte pažymą webinaro?
„2014 m. gegužės 20 d. Ramunė Želionienė "Grupinis darbas klasėje"[SIZE=7]



Sveikute, parsisiunčiau. Galiu pasidalinti.
Atsakyti
Sveikos bendramintes, sian pirma diena oficialiu atostogu, tai skubu ir kitas sveikint sulaukus vasaros. Nors oras sunkiai vasara pajausi, susalau kaip ziema.

Turiu klausima, gal ka patarsit. Siulo kitamet matematikos bureli maziukams, gal kuri est turejusi?
Atsakyti
QUOTE(Jaša @ 2014 06 18, 20:24)
Sveikos bendramintes, sian pirma diena oficialiu atostogu, tai skubu ir kitas sveikint sulaukus vasaros. Nors oras sunkiai vasara pajausi, susalau kaip ziema.

Turiu klausima, gal ka patarsit. Siulo kitamet matematikos bureli maziukams, gal kuri est turejusi?

Man atrodo as turejau doh.gif pamirsau, jau atostogauju antra savaite, galva issivedino lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Iruciukass @ 2014 06 18, 12:43)
Sveikute, parsisiunčiau. Galiu pasidalinti.

Labai labai reikia. Tikras draugas Iruciukass
Atsakyti
QUOTE(Bites Rites @ 2014 06 18, 06:11)
Naujų tėvelių nelabai pažįstu, bet bus nemažai, kam striuka su pinigais, tad apie remontą iš tėvelių kišenės net nesvajoju. O iš kitos pusės pagalvojus, ar tėveliams reikia remt mokyklą? Turėtų pati mokykla pasirūpint remontu, tėvams ir taip sunku vaikus suruošt į mokyklą....

Aš irgi dar nepažįstu. Ir paprastai neskubu su naujais tėvais. Prasidės mokslo metai, tada pamatysit, kas kaip.
Teisinga pažiūra, kad mokykla turi remt, o ne tėvai. Bet priklauso, kokie tėvai ateina. Kai kurie patys imasi iniciatyvos, kad klasė būtų tvarkoma, remontuojama, kad vaikamas būtų smagu. O kitiems atrodo kitaip.
Aš paprastai nespaudžiu. Jei patys užsimena - tada sutinku. O per pirmą susirinkimą duodu užsipildyti anketas, kur susirenku reikiamas žinias apie vaiką, šeimą..... Vienas iš klausimų būna: kokią pagalbą galėsite pasiūlyti?
Atsakyti
QUOTE(b.s @ 2014 06 18, 22:21)
Labai labai reikia. Tikras draugas Iruciukass



Laba diena, jau siunčiu. Tikrinkit paštą.
Papildyta:
QUOTE(Iruciukass @ 2014 06 19, 13:15)
Laba diena, jau siunčiu. Tikrinkit paštą.


Išsiunčiau į paštą su ženkliuku 2.
Atsakyti
QUOTE(Iruciukass @ 2014 06 19, 12:27)
Laba diena, jau siunčiu. Tikrinkit paštą.

Ačiū 4u.gif 4u.gif 4u.gif clap.gif
Atsakyti
Sveikos,

sveikinu visas su pagaliau atėjusia išsvajota ramybe thumbup.gif

Turiu tokį galvos skausmą - nuo kitų metų gaunu kitą kabinetą, kuris yra vienas karščiausių bent jau iš pradinukų kabinetų tai tikrai. Kabinetas trečiame aukšte pietinėje pusėje. Kaista ir pro langus ir nuo stogo. Gal kas esat atradę racionalių sprendimų kuo dengti langus, kad gelbėtų ir nuo kaitros ir nuo šviesos (kad būtų įmanoma matyti kas ekrane rodoma)?
Ar yra kažkokios higienos normos, kurios reglamentuotų langų uždengimą (užtamsinimą)?
Ačiū jei kuri pagelbėsit 4u.gif
Atsakyti