Įkraunama...
Įkraunama...

Svočiučių buveinė. 2014m. 2 tema

Sveikos gyvos 4u.gif
Ačiū už temutę 4u.gif
Dėl taurių kas klausėt. Tai mes jas pirkom Kauno urmo bazėj, sandėlio tiksliai nepasakysiu, bet jis jau visai netoli kur prasideda turgai, promo sandėlis, kur urminiai dalykai, tai vos ne paskutinis prieš juos ten, toliau jau buvo urminė parduotuvė. Tik įeini ir po kaire puse yra toks didelis skyrius visokių puodų, lėkščių, taurių, žvakidžių.... Nu ten daug visko ir buičiai, ir dovanai. Tai ten va palei taką lentynose ir padėtos. Kaina- 54 lt. Yra ir kitokių, ir tik dviem žiedais dekoruotų, ir brangesnių yra. Matėm labai gražią žvakidę, krikštolinė, trijų dagčių, bet aišku ir kaina 300 lt kažkur. Šiaip visokių stiklo gaminukų ten yra. Man kai nugarą skaudėjo, vos vilkausi, tai kažkaip prabėgom, akys užkliuvo už šitų taurių. Vyras pradžiai buvo paėmęs kitokias, ne vestuvines, bet kai pamatėm šitas- nu mums jos tiko ax.gif Šiaip galvoju reiktų vėl nuvažiuoti ten pasižvalgyti taip ramiai, be skubotumo, galima rasti atrasti daug gražių dalykų ir kaina padori. Bet jau tam reikia laiko.
Vakar gavau jaunųjų ir pulko nuotraukytes, prasitariau jaunajai, kad darau laikraštuką, kad paskui nesugalvotų pati ko. Iš keturių penkių pulko porų liko tik trys ko gero. Kiti- negali, kiti- per brangu, kiti- iš viso tyli. Vot tai tau ir pusbroliai ir draugai cool.gif Visada taip, kai ko nors reikia- žino kur gyvena, laiko turi, pinigų turi, bet kai reikia į piršliuspulką eiti prasideda problemos. Kiti net į vestuves turbūt neis kaip supratau, nes liepė iki balandžio pradžios praneštui bus ar nebus, jei dar dvejoja irgi pasakyti, nes va kiti užsienyje, kitiems dar us darbais derintis ir pan. Tačiau kiti kaip suprantu visai tyli. Nu nesvarbu, tik sakiau, jei keisis kas- šaukit. Galiu dabar ramiai laikraštuką pasibaigti, darytis diplomus, galvotis pareigas.
Merginos, priminkit man. Kaip ten tą pulką įvardijo, kažkaip nusikaltėliais padarė g.gif jaunosios sesuo būsima medikė, tai nuotakai pasakiau, jei tavo seserį įvardysiu kaip puikią vyrų širdžių chirurgę, kuri puikiai išmano ekonomikos dėsnius ir taiko nuolaidas: vieną širdį perki antra- nemokamai, tai gal sakau neįsižeis. Nu maža ką. Tai nuotakai labai patiko. Tai va galvoju kažką tokia tema. Bet vis tiek priminkit kaip ten tas pulko pristytymas.
Atsakyti
QUOTE(Misis Vomband @ 2014 04 09, 10:56)
Taip merginos kada, susirenkame bobules nalewka ir cepkeliu trauktines forminti lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

O jau nupirkai? biggrin.gif
Aš tik tuštint galiu padėt, nes neplanuoju ceremonijos. Tai taip sakant, "pasiaukosiu" dėl jūsų lotuliukas.gif

QUOTE(zvirbliss @ 2014 04 09, 11:05)
Na jusu visos suknios tokios puosnios, grazios, o sita man tokia paprastute atrodo.

Aš dar išvis be suknios biggrin.gif

Neduoda jau sąrašo koreguot. Į kitą temą įtrauksiu ar permesiu žvilgsnės sąrašiuką tai, kuri kurs.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lemona`: 09 balandžio 2014 - 10:30
QUOTE(Misis Vomband @ 2014 04 09, 10:56)
zvirbliss , davaj neprisigalvok, tikrai labai daili ir grazi suknele thumbup.gif

agne_vyr , oj sitas indas uz 15 doleriu labai grazus thumbup.gif , tik brangokas verysad.gif

del zaidimu su skrybele ir apelsinais pasikartuoju su noroda http://vimeo.com/3452200

Taip merginos kada, susirenkame bobules nalewka ir cepkeliu trauktines forminti lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
Papildyta:

OOOOOO GAVAU NAUJA PAVARDE PLIURPIENE thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif

inevas , viskas su fejerverkais bus gerai dar marios laiko turi padaryti, o tu avansa koki palikai?

Ne nepalikau, nors norėjau biggrin.gif
Atsakyti
Oi merginos, nu mes ir plepam blush2.gif ACIU uz nauja pastoge wub.gif

inevas, ACIU uz tiek daug graziu zodziu. drinks_cheers.gif

Misis Vomband, thumbup.gif As jau ten nebeissipleciau i gilesnius savo poslumus blush2.gif Ir taip per daug parasiau lotuliukas.gif

agne_vvr, Aciu ir Tau uz pagyrimus. O ismatavimai nedidukai: Ilgis 11cm, plotis 9cm. Ten i vidu pilsiu Klp pajurio smeliuka, ant virsaus uzdesiu smarkiai pradurta precervatyva(kad matytusi, kad jis jau nebegeras) ir susuksiu pinigeliu kupiura i siaudeli. Visa taip kaip nors graziai perrsisiu kaspinuku ir uzdesiu ant smelio. DAbar kyla klausimas kam tas prezervatyvas? Su ideja, kad jau esat seima, jau lauksim ir krikstynu blush2.gif
O suknyte susitvarkysiu tik ant liepos galo. Ar vis dar domins bendras vaizdas? smile.gif

Lemona`, man mano suknyte tobulai grazi, bet nuotakos bus panasi, tik balta ir su atvira nugara. Ji patvirtino, kad jai labai patinka jog as busiu su sita sukne, tik galvoju ar mamos neprades kokiu lia lia, arba mociutes.. Nesakys kad;"va, pasipuose kaip nuotaka" smile.gif Ir AHA, Jus vienbalsiai ja gyret. As ir pati ja pirkau, nes ji vienintele man patiko. Menesi nepirkau, nes dvejojau, bet nieko kito neradau, ka pamacius pasakyciau: "Va, SITOS AS NORIU!!!" smile.gif

zvirbliss, grazi suknyte, tik mano akimis spalvos noretusi jai ryskesnes. Istikro as labai nemegstu rudos spalvos.. Tik nesuprantu kaip tada man manoji ruda sitaip patiko g.gif lotuliukas.gif


Papildyta:
QUOTE(žvilgsnė @ 2014 04 09, 10:54)
Top pliurpenės Svočiutės
1.Misis Vomband 81
2.inevas 73
3.agne_vvr 55
4.Monikiuxas 48
5.Filutka 45
6.Lemona` 36
7.DEM 29
8.Arti654 23
9.Geltonazuvis 21
10.karolux321 19

AČIŪ BESIDALINANČIOM IDĖJOMIS IR MINTIMIS!

Kaip visada, ilgas, pagalastas liezuvis pas mane doh.gif Merginos, tai cia pagrinde mes taip greit ir dabaigiam temutes drinks_cheers.gif lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Lemona` @ 2014 04 09, 11:29)
O jau nupirkai?  biggrin.gif
Aš tik tuštint galiu padėt, nes neplanuoju ceremonijos. Tai taip sakant, "pasiaukosiu" dėl jūsų  lotuliukas.gif

thumbup.gif O as Lemonai paantrinsiu, irgi padesiu Jums pakelt taureles. lotuliukas.gif lotuliukas.gif Nu dar uzkandos galiu padaryt, kad visai basa nepasirodydziau partyje blush2.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
oi merginos nespeju as su jumis lotuliukas.gif

QUOTE(DEM @ 2014 04 08, 15:16)
Oho, iš kur tokią nuotaką parovei blink.gif Sava nesava aš jai pasakyčiau, kad į svočios pareigas tai nėįeina. Mašinų puošimas, kambario bei salės puošyba yra jaunimo reikalas, t.y. pulko. Kaip žmonės nepagalvoja, kad viskam reikia laiko ir pinigų, nieks nieko neduoda veltui.
Dėl kambario. Tiesą sakant dažnai jį papuošia sodybų šeimininkai.


na reiks bandyt su sodybos seimininkais sneketis kad papuostu, papuosciau as ta kambari, nesunku gi, bet laiko visiskai ner tam , nebent pries jaunuosius islydint miegot poras pasisaukt ir nulekt papuost visems kartu uztruksi kokias 15 min kai visi kartu ir grizus varyt miegot jaunuosius biggrin.gif kol kambarys neuzsidege lotuliukas.gif nuo zvakiu

QUOTE(Arti654 @ 2014 04 08, 15:24)
Per mano vestuves buvo papuoštas kambarys, bet tai buvo staigmena, aš net nesupratau, kada suspėjo smile.gif bet reikalauti, tai nei šis nei tas. Sakyčiau tegu kas kitas rūpinasi. Per daug tamstos jaunoji iš vienos tavęs prašo. Tegul kiti jos artimieji prisideda, sesės, broliai, draugės...
thumbup.gif  puikiai!


na jo kai pati reikalauji tai staigmena nekokia tada lotuliukas.gif ji vienturte tai ner ko reikalaut o draugiu pepazistu , net tevu nemacius esu doh.gif

QUOTE(inevas @ 2014 04 08, 15:48)
Nu sakyčiau nuo tokios jaunosio bėk neatsisukes doh.gif , ji išvis žino žodi sažinė g.gif . Maniškė tai žino kad aš ruošiu staigmenu, tai prašo kad nieko nesaryčiau, kad pinigėliu nemėtyčiau ax.gif , o čia tuoj ant galvos užlips. Kantrybės ur stiprybės jums mirksiukas.gif


ji nori VESTUVIU tobulos sventes , visa kita nesvarbu,
kazkaip kai pati tekejau man buvo aktualu tik tai kad as siandien isteku uz mylimo zmogaus, ir vien del to buvau labai laiminga wub.gif visa kita manes nedomino, kad namie remonto reik ax.gif ar pievute kieme ruda vietoj zalios biggrin.gif nes pries savaites rundapsu nupurske ir visa sudegino lotuliukas.gif ir kai ziuriu dvd ar foto
prisimenu ta busena, jausmus , o i tas nedazytas sienas ar ruda pievute tai pasiziuri ir pasijuoki , deja mano jaunoji labai nervinasi kad vel reik remonto, ir pievele negrazi ar saligatvis patrupejo doh.gif
Papildyta:
QUOTE(Geltonazuvis @ 2014 04 08, 15:51)
Tai jei daugiau nieko neturi, tai jus turėtų ant rankų nešioti, o ne savo pageidavimus reikšti mirksiukas.gif Šiaip, jei tai jums nepriimtina, tada mandagiai atsisakykit. Arba pasakykit, kad tai jau viršija jūsų finansines galimybes. Man kažkaip keista. Aš pamenu, kai mes tuokėmės, iš savo liudininkų nieko neprašėm (nors žiūrint iš finansinės pusės, jie būtų galėję apmokėti visas mūsų vestuves ir to net nepajautę). Vienintelė jų užduotis buvo pasirūpinti jaunimu gamtoje, kol mes fotografavome. Aišku, gavome daugiau nei prašėme, be to, turėjome labai šaunius muzikantus, kurie labai prisidėjo prie vakaro vedimo  smile.gif


tai va ir reikalauja kai daugiau nieko ner lotuliukas.gif bandysiu sneketis su ja asmeniskai ziuresim gal ka issideresiu lotuliukas.gif


QUOTE(DEM @ 2014 04 08, 15:57)
Bet vat bėda ji- gi giminaitė, svainio būsima žmona. Tik aš manau, kad pasikalbėti vis tiek reiktų. Tiesiog žmonės turėtų suprasti, kad ir be jų vestuvių turi ir savo gyvenimą: namai, vaikai nedidukai, o jei dar darbas, savo ir šeimos poreikiai doh.gif


tai tas ir baisiausia as kai bandau isivaizduoti kaim mano mazge lipa ant manes o man reik rengini vest doh.gif ji uzsispyrus yra, noriu mamos ir taskas, o dar be pietu miego doh.gif raganaite patampa nuo 7 vakaro doh.gif

QUOTE(Misis Vomband @ 2014 04 08, 16:33)
Taip mergaites, atejau, cia uztoti , Padange. Na ko mes cia sedime, kad musu jaunuju butugrazesnrsvente, na viena iesko prabangumo, kita, kad nebrangiai bet butu tobulos vestuves, ir kiekviena kalbejo su savo jaunaisiais,jie teike pageidavimu vieni susietu su pinigais, kiti norejo KOZKO TAI TOKIO.......... Bet pradesime puosti padanges jaunuju kambari papigiai bet su skoniu.

Puosdami kambari pasirenkame dvi spalvas tai radona ir balta, tai prade dame

LOva puosiame is spalvoto popieriau iskarpitom iv dydziu sirdutem, galima su ziedlapiais suzaisti yra ir dirbtinu ( is ju vidury lovos galima sirdi padaryti), visa kambari apstatyti zvakemis tabletemis, taip pat paimti is vestuviu sampo ir bokalus saumpui, ant bokalu kojeliu uzristi po raudona bantuka, na va lig ir truputeli papuosta, merginos nu davai dalinames mintimis, reikia padeti Padangei


aciu uz palaikyma,
visa esme laikas , viskas taip sudeliota kad ner kada istrukt papuost kambario doh.gif
na jei niekas nepapuos reiks suktis

QUOTE(Monikiuxas @ 2014 04 08, 21:02)
Nu gerai pasiknisus tinklalapio atminty, radau as ta savo suknele biggrin.gif http://www.ebay.co.u...984.m1497.l2649





labai garzi suknute wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Padangė: 09 balandžio 2014 - 11:31
Monikiuxas, o kaip kokybė sunknutės?

Mąstau, gal ir man ebay pasižvalgyt.. g.gif
Atsakyti


zvirblis , labai grazi suknute thumbup.gif net baik tu galvoti kitaip mirksiukas.gif

Dem, poras prstato alia pirsliai ten 1pora, 2 pora ir t.t., bet kaip tu pristatinesi tai isvis liuks thumbup.gif
Lemona , nea dar nenupirkau, dar renku kompanija butelio tustinimui mirksiukas.gif

inevas , gaila, kad avansoniera, bet manau turi padaryti fejerverka tik laika tampis doh.gif

Monikiuxas , ot kas apkalbes tai visada atsiras, mano anyta isvis pasake, alia jai zmones sake, kad mano vestuvine suknele negrazi, o vat jos dukros (kuri pas mane su tortine suknia buvo) tai pati graziausia lotuliukas.gif , na ir kas ji tik viena su savo zmonemis taip mano, mano zmones kitaip galvoja lotuliukas.gif lotuliukas.gif


Atsakyti
Monikiuxas, tavo suknel4 be galo elegantiška. Aš irgi vis labiau linkstu dėl pirkimo per ebay, bet be galo bijau dėl kokybės. Kiek pamenu, rašei kažkada patarimus, į ką atkreiti dėmesį. Tai jei ką išsirinksiu, įmesiu linką ir klausiu tavo nuomonės ax.gif

Žvirbli, tavo suknelė labai romantiška ir mano stiliaus


QUOTE(Lemona` @ 2014 04 09, 10:29)
Aš tik tuštint galiu padėt, nes neplanuoju ceremonijos. Tai taip sakant, "pasiaukosiu" dėl jūsų  lotuliukas.gif

O aš dėl kompanijos prisijungčiau (dar maitinu, tai negeriu) blush2.gif Pažadu atsinešti keksiukių lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Misis Vomband @ 2014 04 09, 13:01)

Dem, poras prstato alia pirsliai ten 1pora, 2 pora ir t.t., bet kaip tu pristatinesi tai isvis liuks thumbup.gif

Tai kai poras pristatinėsi tuo užsiims jaunieji. Aš noriu į laikraštuką įdėti jų fotkes vaikiškuose rėmeliuose( vaikinams parinkau makvyną, merginom- lokys ir maša tematika, mažu nesupyks g.gif ) ir noriu gale laikraščio juos pristatyti kaip jaunus nusikaltėlius, jų pomėgius pritaikyti, darbą, studijas ir pan. pateikti jumoro forma. Tik va kaip kažkuri taip iš temos merginų pristatė, tik niekaip nerandu kaip doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Misis Vomband @ 2014 04 09, 14:01)
Lemona , nea dar nenupirkau, dar renku kompanija butelio tustinimui mirksiukas.gif

ot kas apkalbes tai visada atsiras

Kažkaip tu ne nuo to galo pradedi biggrin.gif

Visiškai teisingai drinks_cheers.gif
Per mano vestuves irgi visiem viskas ok buvo. O kai šiemet užėjo kalba apie sesė vestuves, tai ilšindo, kad pas mane ir tas, ir anas negerai.. Ir suknelė mano iš šampaninės į rudą pavirto lotuliukas.gif Ir už ką ten tiek mokėt buvo.. O į akis nei vienas nieko nesakė biggrin.gif

QUOTE(Geltonazuvis @ 2014 04 09, 14:11)
O aš dėl kompanijos prisijungčiau  (dar maitinu, tai negeriu) blush2.gif Pažadu atsinešti keksiukių  lotuliukas.gif

Aš tai pažadu padėti ne tik gėrimus, bet ir maistą naikinti lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Kokia aš gera, klausykit cool.gif lotuliukas.gif
Tik po to ar neteks verkt, kad į suknias netelpu biggrin.gif
Atsakyti
sveikutes svociutes jungiuosi ir as i jusu bureli,ar priimsite mane cia kartu papliurpti,tokia viena bendra musu temele.noreciau ir pastuko slaptazodzio.musu pasireiskimas liepos 5 diena
Atsakyti
QUOTE(DEM @ 2014 04 09, 14:38)
Tai kai poras pristatinėsi tuo užsiims jaunieji. Aš noriu į laikraštuką įdėti jų fotkes vaikiškuose rėmeliuose( vaikinams parinkau makvyną, merginom- lokys ir maša tematika, mažu nesupyks  g.gif ) ir noriu gale laikraščio juos pristatyti kaip jaunus nusikaltėlius, jų pomėgius pritaikyti, darbą, studijas ir pan. pateikti jumoro forma. Tik va kaip kažkuri taip iš temos merginų pristatė, tik niekaip nerandu kaip doh.gif

OHO, kaip tu cia suastei, ne super su makvinais ir su masa r lokys ideja thumbup.gif

QUOTE(Lemona` @ 2014 04 09, 14:41)
Kažkaip tu ne nuo to galo pradedi  biggrin.gif

Visiškai teisingai  drinks_cheers.gif
Per mano vestuves irgi visiem viskas ok buvo. O kai šiemet užėjo kalba apie sesė vestuves, tai ilšindo, kad pas mane ir tas, ir anas negerai.. Ir suknelė mano iš šampaninės į rudą pavirto  lotuliukas.gif Ir už ką ten tiek mokėt buvo.. O į akis nei vienas nieko nesakė  biggrin.gif
Aš tai pažadu padėti ne tik gėrimus, bet ir maistą naikinti  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
Kokia aš gera, klausykit  cool.gif  lotuliukas.gif
Tik po to ar neteks verkt, kad į suknias netelpu  biggrin.gif


Mano irgi, ne kaip nuotakos, ne sampanine, o GELTONA virto, ot man jei anyta sako blogai taireiskia LIUKS, ji specialiai man tap sako, kad paerzinti, bet ir as tada sugalvuoju, ALIA ZMONES PASAKE lotuliukas.gif lotuliukas.gif
QUOTE(Zawutee @ 2014 04 09, 14:43)
sveikutes svociutes jungiuosi ir as i jusu bureli,ar priimsite mane cia kartu papliurpti,tokia viena bendra musu temele.noreciau ir pastuko slaptazodzio.musu pasireiskimas liepos 5 diena

Junkis prie musu drinks_cheers.gif
Atsakyti