Įkraunama...
Įkraunama...

Svočiučių buveinė. 2014m. 2 tema

QUOTE(Zawutee @ 2014 04 09, 14:43)
sveikutes svociutes jungiuosi ir as i jusu bureli,ar priimsite mane cia kartu papliurpti

Žinoma priimsim drinks_cheers.gif
Atsakyti
aciu labai....tai jungiuosi su visom savo paieskom ir pasiulymais ka turesiu pasidalinsiu,tik ar butu galima pastuko slaptazodi kad kuri pasidalintumete?
Atsakyti
QUOTE(Zawutee @ 2014 04 09, 14:02)
aciu labai....tai jungiuosi su visom savo paieskom ir pasiulymais ka turesiu pasidalinsiu,tik ar butu galima pastuko slaptazodi kad kuri pasidalintumete?

Sveika,

O kam tas slapukas? Gi labai daug info pačioj pirmoj žinutėj sudėta...

Mes ir reikšimės liepos 5 d. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Misis Vomband @ 2014 04 09, 14:01)
zvirblis , labai grazi suknute thumbup.gif net baik tu galvoti kitaip mirksiukas.gif



Aciu 4u.gif

QUOTE(Zawutee @ 2014 04 09, 14:43)
sveikutes svociutes jungiuosi ir as i jusu bureli,ar priimsite mane cia kartu papliurpti,tokia viena bendra musu temele.noreciau ir pastuko slaptazodzio.musu pasireiskimas liepos 5 diena


Sveika prisijungusi 4u.gif
Atsakyti
vaziuodama i miesta ziuriu prie kelio stovi masina o i zvyro kruva ilindus moteriske biggrin.gif is kart toptelejo mintis - busima svocia iesko akmenuku lotuliukas.gif

Zawutee junkis, junkis mirksiukas.gif Slapuka reik uzsidirbt mirksiukas.gif
kaip ir minejo Geltonazuvis beveik visa info is pastuko sudeta i pirma psl tiesiog reik sedet ir atsirinkti ko reik ir tiek mirksiukas.gif

Monikiuxas man seip idomu kaip atrodo toks grozys ant paprasto zmogau o ne ant aukstu menekeniu kurios dar pafotoshopintos mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(agne_vvr @ 2014 04 09, 15:46)
vaziuodama i miesta ziuriu prie kelio stovi masina o i zvyro kruva ilindus moteriske  biggrin.gif  is kart toptelejo mintis - busima svocia iesko akmenuku  lotuliukas.gif


AAAAAAAAAAA lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif , a nu svocios kas siandien akmenukus rinko thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Misis Vomband @ 2014 04 09, 15:53)
AAAAAAAAAAA lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif , a nu svocios kas siandien akmenukus rinko thumbup.gif  thumbup.gif

aga, kas g.gif mazum kokia kaimynka biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(agne_vvr @ 2014 04 09, 14:46)
Monikiuxas man seip idomu kaip atrodo  toks grozys  ant paprasto zmogau o ne ant aukstu menekeniu kurios dar pafotoshopintos mirksiukas.gif

Man irgi įdomu. drinks_cheers.gif
O aš tai neapsisprendžiu, ar noriu ilgos, ar trumpos. Šiaip ilga norėčiau pasipuošti, retai tokia proga būna. Bet pati esu žema, 160 cm, vidutinio kūno sudėjimo, tai vis bijau, kad netiks man ilga g.gif

QUOTE(Misis Vomband @ 2014 04 09, 14:53)
AAAAAAAAAAA lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif , a nu svocios kas siandien akmenukus rinko thumbup.gif  thumbup.gif

Aš rinkau, bet šiandien ne ant žvyro krūvos lotuliukas.gif Vėl stumdžiau vežimą ir pakelėse ieškojau. Tai visai fainų, plokščių radau ax.gif Kai tupėjau prie akmenukų viena moteriškė net užklausė, kokio lobio ieškau lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Geltonazuvis: 09 balandžio 2014 - 15:12
QUOTE(Lemona` @ 2014 04 09, 13:02)
Monikiuxas, o kaip kokybė sunknutės?

Is EBAY as jau antra progine suknele perku. Tikrai abieju kokybe gera. Sitos ypatingai gera. Ji tokia sunki, bet kartu ir tokia lengva smile.gif Jos uodega sunki, bet ji pati patogi. Na tikrai, del kokybes prie EBAY del nieko negaliu kabinetis.. Zinoma, jei pirksit suknute su bidais, tada ji gali buti padeveta. Tai cia kai aukciono budu perki. Bet kai perki realiai, gali ir grazint per kuri tai laika jei kas netinka. ax.gif
Papildyta:
QUOTE(Geltonazuvis @ 2014 04 09, 14:11)
Monikiuxas, tavo suknel4 be galo elegantiška. Aš irgi vis labiau linkstu dėl pirkimo per ebay, bet be galo bijau dėl kokybės. Kiek pamenu, rašei kažkada patarimus, į ką atkreiti dėmesį. Tai jei ką išsirinksiu, įmesiu linką ir klausiu tavo nuomonės  ax.gif

Na as galiu ir suklysti, juk mano nuomone su kazkurios paneles susipyne. Bet jei tik reik pagalbos, visada galiu padeti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Geltonazuvis @ 2014 04 09, 16:11)

O aš tai neapsisprendžiu, ar noriu ilgos, ar trumpos. Šiaip ilga norėčiau pasipuošti, retai tokia proga būna. Bet pati esu žema, 160 cm, vidutinio kūno sudėjimo, tai vis bijau, kad netiks man ilga  g.gif


na ilga tikrai tiktu suknute dar jei aukstakulnius apsiautum tai net optiskai praiilgintu tavo ugi mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Lemona` @ 2014 04 09, 14:41)
Tik po to ar neteks verkt, kad į suknias netelpu  biggrin.gif

Tai mes busim Tavo naujos drauges, atleksim i sukne Tave italpinti tongue.gif Drauga nelaimej pazinsi lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(agne_vvr @ 2014 04 09, 15:46)
vaziuodama i miesta ziuriu prie kelio stovi masina o i zvyro kruva ilindus moteriske  biggrin.gif  is kart toptelejo mintis - busima svocia iesko akmenuku  lotuliukas.gif

Monikiuxas man seip idomu kaip atrodo  toks grozys  ant paprasto zmogau o ne ant aukstu menekeniu kurios dar pafotoshopintos mirksiukas.gif

thumbup.gif Oi gerai cia su tuo zvyru thumbup.gif lotuliukas.gif Taip skaniai prisijuokiu su Jumis cia wub.gif

Ok, as galiu ir dabar nusifotkint, tik kad nesimatys tikslus vaizdas. Nu surasiu as i kuria tase ja imeciau ir papozuosiu biggrin.gif O dabar ikeliu ja tiesiog taip nufotografuota. http://www.part.lt/p...a7894a42457.jpg
http://www.part.lt/p...eac84b5a856.jpg
Va smile.gif

O va sita buvau pirkus is EBAY krikstynoms. Nuotraukoj paciam EBAY ji atrode ispudingai, o realiai ne tokia grazi, bet kokybe labai gera.http://www.part.lt/perziura/3e86116e431996be9d3976592d269b70438.jpg
http://www.part.lt/p...1cb14422807.JPG
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Monikiuxas: 09 balandžio 2014 - 15:41
skaitau, skaitau, tas temeles, jau atsibodo, ziuriu kad nieko kito per laisva savo laika ir neveikiu tik skaitau, g.gif tai siandien jau sumasciau reikia pagaliau bent prie laikrascio vestuviu prisest, noriu padaryt kazka panasua i Zmoniu zurnala, na kad nebutu tu visu nuvalkiotu zodziu daug, padarysiu apklausa jaunuju bandysiu apie juos geriau daugiau kazka parasyt, tai uzsidejau jau sau siandien pliusa parsisiunciau maketavimo programa, thumbup.gif reikia dabar laukt ikvepimo prisest prie tos programos ir pasibandyt kaip dirbasi su ja smile.gif
Akemunukus vis pamirstu kai iseinu i lauka, vis su vaikuciu islendam pasitrint po lauka, o akmenu taip ir net nepaieskojau... doh.gif bet gal palaukt vasaros, maz prie juros dar vaziuosim...

pirsliausime rugpjucio 15 d.
Papildyta:
suknele tai labai grazi, vis tokiu nedristu uzsisakinet is ebay...
Atsakyti