Įkraunama...
Įkraunama...

Svočiučių buveinė. 2014m. 2 tema

QUOTE(Monikiuxas @ 2014 05 04, 14:49)
Inevas, man TAvo papke stovi akyse.. Uzkabliavai Tu mane  thumbup.gif  Reiks siandien ir man daryti kazka  drinks_cheers.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif thumbup.gif tik nepamiršk parodyt mirksiukas.gif
Atsakyti
DEM, as akmenukus rinksiu pati Juodkrantej, jie ten ploksti, labai tinkami rasymui, tai prie sito punkto pas mane jau didelis + lotuliukas.gif blogiausiu atveju is savo kiemo prisirankiociau, nes palei gelynus pas mane tokiu prideliota biggrin.gif
Atsakyti
Pasidalinu kaip papuosiau papke 4u.gif :
user posted image
Butelis ir taures:
user posted image

Ir niekaip mums nepavyko issipainioti is virves sad.gif
https://www.youtube....h?v=sdrmCBkojUw
Ar visoms, kurios bande atlikti sita konkursa, pavyko issipainioti? blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo fantasyja: 04 gegužės 2014 - 16:50
fantasya, dievazi, papke tobula blink.gif mega_shok.gif wub.gif
as dar nebandziau to zaidimo, nusiunciau savo liudininkui linka, ziuresiu ka pasakys, nes realiai noreciau tokios uzduoties ax.gif
Atsakyti
QUOTE(fantasyja @ 2014 05 04, 17:38)
Pasidalinu kaip papuosiau papke 4u.gif :
user posted image
Butelis ir taures:
user posted image

Labai gražu thumbup.gif thumbup.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Aciu smile.gif.
Raudona gal ten ir ne i tema, bet dekoravau ja kai dar neturejau sukneles, bet va issinuomavau melyna suknele ir teko dadeti ko nors melyno doh.gif . Gal ir nelabai tarpusavyje dera, bet kaip yra...taip doh.gif .
Ir as noreciau sito zaidimo, bet mums neiseijo issipainioti sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Monikiuxas @ 2014 05 04, 13:00)


Sveika prisijungusi  4u.gif 
Situacija panasi i mano. drinks_cheers.gif  TAi va taip ir kontaktuojam, tai fb, tai skype. Siuntinejames sukneles, deliojam idejas. MAn tik labai pasiseke, kad nuotaka paprasta. Stengiasi niekuo neperkrauti manes ir visiskai nesikisa i mano idejas. As jai tik parasau kazka, o ji: "OK"  lotuliukas.gif  Paprasta, kaip 2x2. TAi ir sakau jai, kad man labai pasiseke su Ju paprastumu, o ji man: "Mes Jumis pasitikim, uztai ir nesikisam". Nu tikiuos neteks nusivilti Jiems ...  doh.gif  O va sakau gal Jus turit kokiu noru ar pageidavimu. O ji: "TAi, kad ne.. Viskas ok"  lotuliukas.gif  Va sitaip ramiai, nestrosinama ir ruosiuosi  thumbup.gif

Na mano nuotaka taip pat paprasta, pasake mazdaug ko noretu, o toliau jau kaip ir musu idejos bus, bet dabar man jau galvoje viskas maisosi, siandien visa diena skaitau interneta, ieskausi ideju scenarijui ir pan, nes pirma karta eisim i prislius, nors pries 2 metus patys atsokom vestuves, jokios kitokios patirties nera smile.gif nu bus idomu smile.gif
labai daug geru ideju radau cia ir dar viename puslapyje, tik galva sukasi kai pagalvoju kaip reiks viska i Lt parsigabenti arba kaip suspeti ten grizus padaryti smile.gif

fantasyja kaip graziai viskas atrodo smile.gif thumbup.gif
Atsakyti
Dvi dienas buvau pasinerusi i senu temu skaityma smile.gif, o per ta laika jus tiek darbu nuveiket, kad ohohoh thumbup.gif. Pavydu ne tas zodis, ir tik dar labiau panika ima, kad kazin ar spesiu viska, ka uzmaciau. Papkutes abi nerealios, bet as sau kazkodel noriu mazesnes, A5 formato, nezinau kodel taip noriu rolleyes.gif

Skaitydama senas temas va aptikau toki dalyka, vietoj sveikinimo korteliu, bet gal labai trafaretiskai g.gif : https://www.facebook...1...nt=1&ref=nf?

Papildyta:
inevas kuo dekoravai krepsi?
Del akmenuku as neapsisprendusi ar daryti, bet jei ka nuo pajurio kiekviena vasara su mamuku tempiam, pas ja taip pat visi gelynai nudekoruoti, tai reikes prisirinkti thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo agnemonas: 04 gegužės 2014 - 18:37
agnemonas, nu gal ir nieko ta anketa su palinkejimais, bet man gal ten visko per daug, reiktu mazint unsure.gif
as kol kas apsistoju ties variantu su palinkejimais (kur buvau imetus foto) arba ties laiko kapsule. Cia reikia jaunosios palaiminimo, sake pagalvos. Labai jau man viska su ja derintis reikia, nelabai i sali nukrypt galiu doh.gif tiesa, man atkrito pareigu suskirstymas ir nominacijos sveciams - tuo rupinasi pati jaunoji, tai man maziau galvos skausmo.
tai dabar galvoju ar man apskritai papkes reikes. nelabai as ten ka det turesiu lotuliukas.gif nebent kaip aksesuaras lotuliukas.gif
ai, uzmaciau viena zaidima, gal nesikartoju, nes visu temu neperskaiciau, gal kas anksciau ir buvo imetes. man labai patiko pats pirmas su virve lotuliukas.gif dar vienas zaidimas su virve ten dar ir kitokiu yra, ne visus perziurejau, bet yra vertu demesio smile.gif
Atsakyti
QUOTE(bambambuzas @ 2014 05 04, 20:00)
as kol kas apsistoju ties variantu su palinkejimais (kur buvau imetus foto) arba ties laiko kapsule.


Kas cia ta laiko kapsule? Jau -niolika temu perskaiciau tokios dar neuztikau smile.gif Prasau placiau.
Atsakyti
QUOTE(agnemonas @ 2014 05 04, 19:34)
Dvi dienas buvau pasinerusi i senu temu skaityma  smile.gif, o per ta laika jus tiek darbu nuveiket, kad ohohoh  thumbup.gif. Pavydu ne tas zodis, ir tik dar labiau panika ima, kad kazin ar spesiu viska, ka uzmaciau. Papkutes abi nerealios, bet as sau kazkodel noriu mazesnes, A5 formato, nezinau kodel taip noriu  rolleyes.gif
Papildyta:
inevas kuo dekoravai krepsi?

Žinoma daryk kaip tau patogiau ar geriau bigsmile.gif , man biški mažoka, bijočiau pamesti doh.gif

Dariau poperines gėles ir rišau rolleyes.gif
Atsakyti
laiko kapsule, kai sveciai suraso kaip tarkim isivaizduoja jaunuju gyvenima po 5 metu. tada viskas uzkonservuojama i kokia deze ar grazu buteli, ar dar kazkur. ir iduodama jauniesiems su salyga, kad bus atidaryta po 5 metu per vestuviu metines. butu labai grazu, jei butu galima uzkast kazkur, bet kai ne savoj sodyboj svente tai mums sitas variantas netinka smile.gif
Atsakyti