Įkraunama...
Įkraunama...

Rosita

Man su Čivilyte asocijuojasi mirksiukas.gif .
Atsakyti
QUOTE(kavos pertraukele @ 2014 04 15, 13:14)
iš -itų gal tik Margarita nieko, visos kitos mažybinės nelabai...


Gal todėl ir nieko, kad Margarita nėra mažybinė vardo forma
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ašaka: 25 balandžio 2014 - 15:07
Kaip vardas, man visai nepatinka, labai pigaus skambesio, bet teko pažinti vieną Rositą ir labai šaunus žmogus, tai tas vardas tikrai negerumo nepridėjo. Ar savo vaikus taip pavadinčiau? Tikrai ne.
Atsakyti
pazistu tik Rasita, o Rositos vardo negirdejus. Kol mergaite, tai grazu, bet kai suaugus moteris, tai jau kazkaip ne schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Terroriste @ 2014 05 02, 09:00)
pazistu tik Rasita, o Rositos vardo negirdejus. Kol mergaite, tai grazu, bet kai suaugus moteris, tai jau kazkaip ne  schmoll.gif

Vaikystėje pažinojau Rositą, niekaip nesuprasdavau, kodėl ji ne Rasita (kaip Rasa). doh.gif Ir dabar nesigilinant, pats skambesys negražus. Nors nemanau, kad čia baisiausias variantas, toli gražu.
Atsakyti
Negrazus, atstumiantis vardas
Atsakyti
Įdomiai skamba, bet kažkaip nelabai man jis
Atsakyti
O man laaaaabai patinka ypač mažai mergytei wub.gif wub.gif
Atsakyti
Man grazus wub.gif
Atsakyti
Nelabai, šimtas gražesnių yra smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Isila @ 2014 04 15, 12:42)
Man irgi visi tie vardai su -ita negražiai skamba. Ir šiaip vardas man ne prie širdies  schmoll.gif

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif Iš visų visų -itų man visai nieko tik Jovita.
Atsakyti
Pati savo dukrai vargu ar si varda isrinkciau, bet man jis toks per viduriuka-nera visai, kad nepatiktu.

Mano pacios vardas baigiasi -ita ir yra baisiai populiarus, bet man patinka biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo biti atskrend: 26 lapkričio 2014 - 17:33