Įkraunama...
Įkraunama...

Meilė ir bausmė

QUOTE(Raimusiuxxx @ 2014 04 16, 08:34)
drinks_cheers.gif
Kiek Aš suprantu, tai geltonint reikia, bet kokia užuomina iš ateities:D

Ir gilius pamastymus? 4u.gif
Atsakyti
O nuo kurios serijos prasides antrasis sezonas, gal jis labiau patiks, nes dabar tai nezinau, nesuprantu del ko jie issiskyre, ji bijo, kad Savasas gali klanu kovose nukenteti ?Bet tai jeigu jau ten tokia meile tai kaip tik as noreciau buti su tuo zmogumi iki paskutines dienos ir jokie karai nesvarbu butu...o dabar issiskyre tai tipo maziau skaudes jei kas jam nutiks, na tikrai minties nepagaunu del ko jie issiskyre.
Be to vel ji vakar ta savo mama sokdina, reiskia ta moteriske neturi tureti savo gyvenimo tik prie telefono sedeti. Tampo ja kaip koki skudura, tai gyvenk Bodrume tai i Stambula varyk.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Almute25: 16 balandžio 2014 - 07:05
QUOTE(Almute25 @ 2014 04 16, 07:58)
O nuo kurios serijos prasides antrasis sezonas, gal jis labiau patiks, nes dabar tai nezinau, nesuprantu del ko jie issiskyre,  ji bijo, kad Savasas gali klanu kovose nukenteti ?Bet tai jeigu jau ten tokia meile tai kaip tik as noreciau buti su tuo zmogumi iki paskutines dienos ir jokie karai nesvarbu butu...o dabar issiskyre tai tipo maziau skaudes jei kas jam nutiks, na tikrai minties nepagaunu del ko jie issiskyre.

Labiausiai ji bijo del sunaus,kad jam kas tuose karuose nenutiktu,del to ir bande skirtis,bet vakar matem,kad vel viskas gerai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Almute25 @ 2014 04 16, 07:58)
O nuo kurios serijos prasides antrasis sezonas, gal jis labiau patiks, nes dabar tai nezinau, nesuprantu del ko jie issiskyre,  ji bijo, kad Savasas gali klanu kovose nukenteti ?Bet tai jeigu jau ten tokia meile tai kaip tik as noreciau buti su tuo zmogumi iki paskutines dienos ir jokie karai nesvarbu butu...o dabar issiskyre tai tipo maziau skaudes jei kas jam nutiks, na tikrai minties nepagaunu del ko jie issiskyre.
Be to vel ji vakar ta savo mama sokdina, reiskia ta moteriske neturi tureti savo gyvenimo tik prie telefono sedeti. Tampo ja kaip koki skudura, tai gyvenk Bodrume tai i Stambula varyk.

dėl sūnaus išsiskyrė, bet Savašui juk negalėjo to pasakyti, tai sakė, kad dėl jo bijo
Atsakyti
A pageltoninkit kas nors, prasau, ar tas sliuzas buves draugas, mehmetas, ar kaip ten jis, dar ilgai "uzsibus" ? Kaip jam baigsis? Nu tokio jis man slykstaus snukelio, negaliu...

Aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Plunksna8 @ 2014 04 16, 11:49)
A pageltoninkit kas nors, prasau, ar tas sliuzas buves draugas, mehmetas, ar kaip ten jis, dar ilgai "uzsibus" ? Kaip jam baigsis? Nu tokio jis man slykstaus snukelio, negaliu...

Aciu 4u.gif

Dar "pabus", bet kai jau Savašas žinos apie vaiką... bus įdomu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(tigrinė @ 2014 04 16, 12:10)
Dar "pabus", bet kai jau Savašas  žinos apie vaiką... bus įdomu  mirksiukas.gif



4u.gif 4u.gif 4u.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Plunksna8 @ 2014 04 16, 11:49)
A pageltoninkit kas nors, prasau, ar tas sliuzas buves draugas, mehmetas, ar kaip ten jis, dar ilgai "uzsibus" ? Kaip jam baigsis? Nu tokio jis man slykstaus snukelio, negaliu...

Aciu 4u.gif

Dar siektiek gyvenimo pagadins jiems. Savasas su juo viena karta pasnekes, tas nesupras, bet po kito karto jau ateis i prota biggrin.gif
Atsakyti
Gal galit man paaiskinti, ka zino Cicek ir Jasmin viena apie kita? Ar zino Jasmin, kad Savasas vedes Cicek? Ziuriu dabar ligonineje i jas ir nesuprantu, kas apie ka zino g.gif Bendrauja kaip ir labai maloniai viena su kita.
Atsakyti
Man tas ju verslas tai vaiku darzelis doh.gif Muranai gamina, Baldarai veza. Toks galingas Muranu klanas negali suorganizuot ir patys nuvezti, masinu nera, zmoniu nera? Logikos nera doh.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(vemvet @ 2014 04 16, 15:31)
Man tas ju verslas tai vaiku darzelis doh.gif Muranai gamina, Baldarai veza. Toks galingas Muranu klanas negali suorganizuot ir patys nuvezti, masinu nera, zmoniu nera? Logikos nera doh.gif  ax.gif

O kam patiems rizika prisiimti, jei galima durniu rasti rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Milagra @ 2014 04 16, 15:38)
O kam patiems rizika prisiimti, jei galima durniu rasti  rolleyes.gif


Gaminimas irgi rizika. Be to, jie turi "draugu" visur, nesupakuotu ju. Va, zmogu nuzude ir taip issuko smile.gif
Atsakyti