Įkraunama...
Įkraunama...

Meilė ir bausmė

QUOTE(Simbulis @ 2014 04 16, 15:23)
Dar siektiek gyvenimo pagadins jiems. Savasas su juo viena karta pasnekes, tas nesupras, bet po kito karto jau ateis i prota  biggrin.gif


Laukiu laukiu lotuliukas.gif 4u.gif 4u.gif

QUOTE(Alanija @ 2014 04 16, 15:26)
Gal galit man paaiskinti, ka zino Cicek ir Jasmin viena apie kita? Ar zino Jasmin, kad Savasas vedes Cicek? Ziuriu dabar ligonineje i jas ir nesuprantu, kas apie ka zino  g.gif  Bendrauja kaip ir labai maloniai viena su kita.


Cicek apie jasemin zino viska, jasemin apie cicek tai, kad ji savaso broliene. Jasemin su ja bendrauja graziai, nes nu broliene, o dar ir su durnu tevu ( irgi biski apie ji zino), o cicek su jasemin graziai, nes tiesiog mandagi ir del savaso.. Ji kaip ir atrodo, kad kolkas gerbia savaso jausmus.. smile.gif
QUOTE(Milagra @ 2014 04 16, 15:38)
O kam patiems rizika prisiimti, jei galima durniu rasti  rolleyes.gif


drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif o dar plus, kai buvo gyvas tevas, tai "siuo verslu" visi buvo patenkinti, vieni gamina, kiti prisidenge pelno nenesancia desras gaminancia firma ir ju sunkvezimiais, veza.. Visiem pelnas, kiekvienam savo darbas...
Atsakyti
QUOTE(Milagra @ 2014 04 16, 16:38)
O kam patiems rizika prisiimti, jei galima durniu rasti  rolleyes.gif

As tai suprantu,kad Moranam Baldarai reikalingi,nes jie turi mesos perdirbimo fabrika,tai tipo perveza mesos gaminius per siena ir t.t. O is tikruju veza narkotikus.Cia as taip suprantu.
Atsakyti
QUOTE(lauravala @ 2014 04 16, 15:47)
As tai suprantu,kad Moranam Baldarai reikalingi,nes jie turi mesos perdirbimo fabrika,tai tipo perveza mesos gaminius per siena ir t.t. O is tikruju veza narkotikus.Cia as taip suprantu.

Tai taip, bet as supratau, kad Vemvet turejo omenyje, kad Moranai irgi turi pinigu, gali savo gaminti desras biggrin.gif ir vezti smile.gif Ka Yavuzas ir padare cool.gif

O del gaminimo, tai nei vienas "fabrikelis" nebuvo ju vardu, taip kad viskas saugu. Kai Cicek policijai pranese apie visus taskus, gi nei vieno Morano nesuseme, nes ten viskas "ne ju".
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Milagra: 16 balandžio 2014 - 15:53
QUOTE(Milagra @ 2014 04 16, 16:51)
Tai taip, bet as supratau, kad Vemvet turejo omenyje, kad Moranai irgi turi pinigu, gali savo gaminti desras biggrin.gif ir vezti smile.gif Ka Yavuzas ir padare  cool.gif

4u.gif biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Milagra @ 2014 04 16, 16:51)
O del gaminimo, tai nei vienas "fabrikelis" nebuvo ju vardu, taip kad viskas saugu. Kai Cicek policijai pranese apie visus taskus, gi nei vieno Morano nesuseme, nes ten viskas "ne ju".

Logiska mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurgisius @ 2014 04 15, 18:19)
O apie tai, kad turi suneli suzinos is motinikes. Esrefas suteis informacija, kad turi vaika, apsidziaugs , kad tai priezastis kuri isskirs amziams, o cia oba... smile.gif oj laukiu tos serijos  ax.gif


Geltoninti reikia todel, kad pvz veliau suzinos Jasemin, kad Savasas jos brolis, negales susituokti, bet paaiskes, kad netikras brolis, o jos mama nuo soko insultas istiks. Cicek istekes uz Boros ir bus labai laimingi smile.gif

Va del to ir reikia ax.gif Nes isivaizduokit, perskaitytumet tokia zinute, nu nebeidomu gi ziuret 4u.gif

Nors siandien pabaiga ir be parasymo buvo labai aiski - turejo pamatyti savo akimis, daznai taip buna serialuose ax.gif

QUOTE(xiuke @ 2014 04 15, 23:59)
https://www.youtube....t=RD5FJx1opLbpQ
ši tokia raminanti muzika... 4u.gif 
dar labai patiko, kur visi susirinko Vane ten kai dalijo pinigus Savašas nukentėjusiems...nebeatgaminu kuri serija  doh.gif  ir taip ją užgroja vis...
Papildyta: 4u.gif

https://www.youtube....t=RD5FJx1opLbpQ ar ta?


Ta raminanti irgi super, mintinai daina ismokau smile.gif

O mano melodija visai ne ta, ten tokia rami melodija be zodziu ir niekur niekaip nerandu verysad.gif
Atsakyti
Jei jau prasidejo geltoninimai, gal kas galit pageltonint biggrin.gif Ar tas Javuzas bus blogietis ar gerietis?smile.gif(nes daziurejau iki tol, kol ji isleido is kelejimo)ir kodel tas tevas jo taip prisibijo smile.gif ir dar ar tikrai Javuzas bus kaltas del Nazan vyro mirteis?Aciu;)
Papildyta:
QUOTE(vemvet @ 2014 04 16, 16:12)
Geltoninti reikia todel, kad pvz veliau suzinos Jasemin, kad Savasas jos brolis, negales susituokti, bet paaiskes, kad netikras brolis, o jos mama nuo soko insultas istiks. Cicek istekes uz Boros ir bus labai laimingi smile.gif


lotuliukas.gif Va cia tai butu geras!!!!! lotuliukas.gif
Atsakyti
man p.Shahnur šiandien baisiai pasirodė,kai su Pala riejosi:"jei sės mano sūnus,bus blogai ir tavajam",toks,sakyčiau,labai lietuviškas požiūris-jei man blogai,tai kodėl tau turėtų būti gerai verysad.gif
dar labai patiko,kad Jasmin,kai sužinojo apie Palos nelaimę būdami išvykę,nieko nesiožiavo,suprato,kad reikia gryžti ir Savašas reikalingas šeimai thumbup.gif
Ešrefas-šūdžius cool.gif labai nepakenkė,bet vistiek šiknius,kad prieš Jasmin ir Savašo meilę verysad.gif
man dar labai įdomiai atrodo kai kalėjiman sėda ne pats kaltasis,o kas nors už jį g.gif "ai reikia,tai rasim kas pasėdės kokius 5metelius" blink.gif suprantu,kad ne už ačiū,bet-eina sau,niekad nenorėčiau taip praturtėt schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(audrikea @ 2014 04 16, 16:19)
man p.Shahnur šiandien baisiai pasirodė,kai su Pala riejosi:"jei sės mano sūnus,bus blogai ir tavajam",toks,sakyčiau,labai lietuviškas požiūris-jei man blogai,tai kodėl tau turėtų būti gerai verysad.gif
dar labai patiko,kad Jasmin,kai sužinojo apie Palos nelaimę būdami išvykę,nieko nesiožiavo,suprato,kad reikia gryžti ir Savašas reikalingas šeimai thumbup.gif
Ešrefas-šūdžius cool.gif labai nepakenkė,bet vistiek šiknius,kad prieš Jasmin ir Savašo meilę verysad.gif
man dar labai įdomiai atrodo kai kalėjiman sėda ne pats kaltasis,o kas nors už jį g.gif "ai reikia,tai rasim kas pasėdės kokius 5metelius" blink.gif suprantu,kad ne už ačiū,bet-eina sau,niekad nenorėčiau taip praturtėt schmoll.gif


Man tai tikra gaujos vade smile.gif Suorganizavo greitai kas kaip veza smile.gif

Aga, del to sedejimo. Ypac patiko tas tarnaites vyras: gerai, ponia, del jusu dar pasedesiu, jei tik reikes.

Dar galejo pridurti - man butu didele garbe smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Raimusiuxxx @ 2014 04 16, 16:15)
Jei jau prasidejo geltoninimai, gal kas galit pageltonint biggrin.gif Ar tas Javuzas bus blogietis ar gerietis?smile.gif(nes daziurejau iki tol, kol ji isleido is kelejimo)ir kodel tas tevas jo taip prisibijo smile.gif ir dar ar tikrai Javuzas bus kaltas del Nazan vyro mirteis?Aciu;)

Blogietis, ir dar koks cool.gif

QUOTE(audrikea @ 2014 04 16, 16:19)
Ešrefas-šūdžius cool.gif labai nepakenkė,bet vistiek šiknius,kad prieš Jasmin ir Savašo meilę verysad.gif

Esrefas superinis wub.gif wub.gif wub.gif Viena vieninteli karta susigraudinau siame seriale ir butent del jo.
Atsakyti
QUOTE(vemvet @ 2014 04 16, 16:32)
Man tai tikra gaujos vade smile.gif Suorganizavo greitai kas kaip veza smile.gif


Na as nzn, nors man ponios Sachnur kai kurie poelgiai nelabai suprantami, bet vistiek ji man patinka. Kazko turi ji nors tu ka biggrin.gif

QUOTE(Milagra @ 2014 04 16, 16:33)
Blogietis, ir dar koks cool.gif
Esrefas superinis  wub.gif  wub.gif  wub.gif Viena vieninteli karta susigraudinau siame seriale ir butent del jo.

Kazkaip as Esrefe irgi nieko blogo nematau, man tai puikiai suprantamas, toks jo poelgis. As turbut irgi buciau taip pasielgus g.gif
Atsakyti
QUOTE(Milagra @ 2014 04 16, 18:33)
Esrefas superinis  wub.gif  wub.gif  wub.gif Viena vieninteli karta susigraudinau siame seriale ir butent del jo.


man jis šiaip tai labai patinka,toks gerietis,teisingas,dar patiko,kai p.Shahnur iš pradžių pasakė,kad negali nieko daryti Savašui už nugaros,bet va...iš esmės ir jo argumentai teingi buvo,kodėl persigalvojo,bet juk mes už Jasmin ir Savašą,ar ne aggressive.gif mirksiukas.gif
šiaip tai žiūrėdama serialą daug kartų graudenausi,pavydėdama jiems meilės blush2.gif wub.gif ir,pritariu,kad graudenausi ir dėl Ešrefo verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Raimusiuxxx @ 2014 04 16, 17:15)
Jei jau prasidejo geltoninimai, gal kas galit pageltonint biggrin.gif Ar tas Javuzas bus blogietis ar gerietis?smile.gif(nes daziurejau iki tol, kol ji isleido is kelejimo)ir kodel tas tevas jo taip prisibijo smile.gif ir dar ar tikrai Javuzas bus kaltas del Nazan vyro mirteis?Aciu;)
Papildyta:



Pradžioj labai apgaulingai atrodys, kad gerietis, bet vėliau paaiškės.
Taip, jis kaltas.
Atsakyti