Įkraunama...
Įkraunama...

Nėštumo savaitės

QUOTE(Sniego karalienė @ 2008 03 26, 02:57)
turiu toki klausimuka...jei ant echo nuotraukeles raso 5 sav. ir 2 d. tai cia skaiciuojama nuo realaus pastojimo laiko?ar echo prideda dar dvi savaites pats? g.gif
echo prideda tas dvi savaites kaip ir gydytoja... tavo 5 savaiteles skaiciuojamos pagal paskutines menesines(pries darant echo juk klause taves) ir pagal vaisiaus dydi...nors dar kai toks mazuliukas, tai nelabai ten skiriasi visu....man pvz pagal gyd(t.y.pagal menesines) buvo 10sav, o echo parode 11 sav ir 1d...matyt vaisius siek tiek didesnis pagal laika, nes ir turejo but 10 sav.
Atsakyti
O mums tai is vis gavosi taip, kad lyg ir turejo buti 6 sav. (nuo paskutiniu menesiniu) bet vaisiaus is viso gimdoj nerado, tai su alpstancia sirdim nuejau po savaites vel echo daryt ir tuomet ivyko didziaudzias stebuklas - mano kleckiukas jau atkeliaves bigsmile.gif ir gyd. pasake, kad dar tik 4 savaitytes, tai vadinasi, kad niekaip nuo paskutiniu men. dienos negalima skaiciuoti g.gif
Atsakyti
QUOTE(solerna @ 2008 03 28, 18:32)
O mums tai is vis gavosi taip, kad lyg ir turejo buti 6 sav. (nuo paskutiniu menesiniu) bet vaisiaus is viso gimdoj nerado, tai su alpstancia sirdim nuejau po savaites vel echo daryt ir tuomet ivyko didziaudzias stebuklas - mano kleckiukas jau atkeliaves  bigsmile.gif  ir gyd. pasake, kad dar tik 4 savaitytes, tai vadinasi, kad niekaip nuo paskutiniu men. dienos negalima skaiciuoti  g.gif
tikriausiai kad negalima... matyt kiekvienos organizmas savaip priima seklyte, ir per skirtinga laika apgyvendina ji gimdoje smile.gif  tas pagal menesines, tai labai primityvus budas, bet geresnio kol kas nera schmoll.gif
Atsakyti
user posted image
nestuke.gif

Atsakyti
siandien man antra karta dare echo,tai paklausiau daktarytes kas ir kaip. sake,kad aparatas savavaliskai prideda dvi savaiteles ir jei rodo,kad 7 istikruju tera tik 5 ax.gif gaunasi,kad as pastojau likus 3 dienoms iki turejusiu ateiti mano mmm bigsmile.gif tai jei skaiciuot nuo paskurtinio ciklo,tai man niekas neatitinka ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Sniego karalienė @ 2008 03 31, 19:05)
siandien man antra karta dare echo,tai paklausiau daktarytes kas ir kaip. sake,kad aparatas savavaliskai prideda dvi savaiteles ir jei rodo,kad 7 istikruju tera tik 5  ax.gif  gaunasi,kad as pastojau likus 3 dienoms iki turejusiu ateiti mano mmm  bigsmile.gif  tai jei skaiciuot nuo paskurtinio ciklo,tai man niekas neatitinka  ax.gif

vadinasi tavo toks organizmas...ir pastojimo dienos praejus ne dviem savaitem po menesiniu(kaip kad turetu buti), o truputi daugiau.. nieko cia blogo, svarbu kad tu zinai kaip yra is tiesu... mirksiukas.gif
Atsakyti
pas mane daktaras irgi kartais sugrybaudavo, kai skaichiuodavo pagal menesines. jos irgi nereguliarios. bet, kad ash tiksliai zinau, kada pastojau, tai sakau pastojimo data ir tada jau viskas atitinka - echoskopo parodymai net dienos tikslumu atitinka:) echo prideda automatishkai dvi savaites ir gaunasi medicinis neshtumo laikas. pvz. paskutini dare 12 sav. 2 dienu. (apskaichiuota pagal pastojimo laika+2 savaites). tai echo ta ir parode kunas - 12 sav. 2 dienu, galvyte 12 sav. 1 diena. (vienos dienos paklaida ishvis nieko nereishkia)
Atsakyti
mazdaug 10-14 dienu po menesiniu paskutines dienos prasideda kelios vaisingos dienos....tj nuo tada ir skaiciuoju, kad man jau 5 savaiteles....kad tik viskas gerai uzsibaigtu..nes sunkus mano nestumas...daug nesklandumu verysad.gif verysad.gif unsure.gif
Atsakyti
sveikutes, o as siandien buvau pas giniu. darem echo ir matem gemaline puslele bet dar be pacio gemaliuko, liepe po savaitės ateiti, sake kad mes dar labai labai mazi. na pagal mm ir as negaliu skaiciuoti, nes pas mane jos labai nereguliarios, bet zinau kada o buvo, taciau ir pagal tai nelabai turbut atitinka, gal taip kaip ir kitai mergaitei cia rasiusiai zirnis ilgiau keliavo iki gimdos, bet svarbu kad jis gimdoje ir tikekimes kita savaite jau pamatysiu ir pati gemaliuka
Atsakyti
QUOTE(Eripa @ 2008 03 31, 19:14)
vadinasi tavo toks organizmas...ir pastojimo dienos praejus ne dviem savaitem po menesiniu(kaip kad turetu buti), o truputi daugiau.. nieko cia blogo, svarbu kad tu zinai kaip yra is tiesu... mirksiukas.gif


na taip...iskrete poksta mano organizmas ir naturalaus apsisaugojimo nuo nestumo deka turesime mazuliuka wub.gif o viskas taip gerai is pradziu nebuvo-nei as, nei daktarai to nezinojome. todel teko ir asareliu islieti,ir nemazai nerimo pergyventi. bet dabar viskas gerai ax.gif
Atsakyti
Sveikos,
mudu su vyru 4 metus saugojomes naturaliai, bet va vienas kartas nepasiteisino... laukiuos antro... ir neisivaizduoju kiek laiko jau yra...

su pirmu viskas buvo paprasta... isejo netycia... gydytoja paskaiciavo pagal paskutines mmm o as atsekiau kada galejo buti pastojimas... ir lygiai suskaiciavau taip kaip ir gime diena i diena...

bet dabar su antru... doh.gif net neisivaizduoju, kiek laiko...supratau kad laukiuos ne todel kad pajutau kad jau uzsimezge "ten" kazkas, nes neisivaizduoju kaip imanoma ta pajusti rolleyes.gif o tiesiog simptomus jau zinojau nestumo (krutys, emocijos, mieguistumas...).

Dabar tik suku galva kiek savaiciu galetu buti g.gif nes nu kaip ir visom mmm nebuvo 10 d. pasidariau testa ir dvi juosteles, bet esme ta kad mano ciklas streikuoja ivairiai puse metu normaliai, poto kelis men pabludija ir vel grista, si kart taip ir buvo keli men normaliai, kovas - 7 d. velavo, todel ir si men galvojau bus tas pats, bet se tau ir nestuke.gif o gal as jau nuo kovo laukiuos? gal tos mmm tiesiog iskart po pastojimo buvo? gal kam netycia buvo tokia situacija ar ka zinot?

pas gydytoja nebuvau dar, ruosiuos kita savaite
Atsakyti
Is pradziu nezinojau kaip apskaicioti maniau kad 1sav prasideda nuo apvaisintos dienos bet pasirodo kad ne del to gyd.svarbu zinoti paskutiniu menesiniu 1d nes tada skaitosi jau 1sav. tai suzinojau is sio puslapio http://supermama.lt/.../view/3735/108/ thumbup.gif
Atsakyti