Įkraunama...
Įkraunama...

Vaismedžiai, vaiskrūmiai

QUOTE(MRD @ 2015 03 30, 08:07)


Sveiki 4u.gif
Aciu uz sodinukus smile.gif Prigija gerai,pumpurai net ir agrastu jau sprogsta thumbup.gif
Atsakyti
Supratau. As neisprusele, vysniu liga tik vienu zodziu vadinu 'monilioze'. Mano irgi palaipsniui visos isdziuvo, padera kelis metus ir nera, daugiau nebesodinu.
Atsakyti
QUOTE(Venta9 @ 2015 03 30, 09:25)
Supratau. As neisprusele, vysniu liga tik vienu zodziu vadinu 'monilioze'. Mano irgi palaipsniui visos isdziuvo, padera kelis metus ir nera, daugiau nebesodinu.

Be fungicidu moniliozes neatsikratysite. Bent jau kiek as zinau... Gal "chemijos" priesininkes ir liaudisku priemoniu salininkes, kurios cia forume irodinejo, kad soda be "chemijos" galima uzauginti, galetu pasiulyti kokio "mirkalo" nuo moniliozes??? g.gif Butu idomu...
Atsakyti
Butu gerai 4u.gif
As tikrai nenaudoju chemijos netodel kad pries, nera kam nupurkst, as tam darbui netinku o samdyt kazka iskazkur neieskau.
Atsakyti
QUOTE(MRD @ 2015 03 30, 10:33)
Be fungicidu moniliozes neatsikratysite. Bent jau kiek as zinau... Gal "chemijos" priesininkes ir liaudisku priemoniu salininkes, kurios cia forume irodinejo, kad soda be "chemijos" galima uzauginti, galetu pasiulyti kokio "mirkalo" nuo moniliozes??? g.gif  Butu idomu...


Kad abejoju. Jos ir chemija nelabai veikia. Man užteko pakeisti sodininkę, pas kurią medelius pirkau ir dabar turiu gražius, sveikus, stiprius kaulavaisius. wub.gif
O su ta deglige iš Sodaitytės medelyno dar ir mano kolegė susidūrė.
Atsakyti
Gal galit pakomentuoti kokios kainos Vrublevskiu medelyne, nes puslapyje is viso jokios info g.gif Del kokybes irgi noreciau isgirsti komentaru 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Alchemie @ 2015 03 30, 13:18)
Gal galit pakomentuoti kokios kainos Vrublevskiu medelyne, nes puslapyje is viso jokios info g.gif Del kokybes irgi noreciau isgirsti komentaru 4u.gif

Nepirkau is ju, bet girdejau atsiliepimu, kad kainos is kitos galaktikos... doh.gif
Arba pritaikytos vilnieciams... g.gif
Atsakyti
A kodel vilnieciams brangiau?
Atsakyti
galim purkšt krienų ištrauka... kiek padeda... nežinau biggrin.gif

Krienų ištraukai pagaminti imama 30 g šviežių susmulkintų krienų lapų ir šaknų 1 l vandens. Užpilas laikomas apie 12 valandų, paskui naudojamas vaismedžių apsaugai nuo moniliozės.
Atsakyti
Pas mane kazkaip krienai neauga, kiek sodinau ner nei vieno ir ttenka paruostu jau pirkt turguje g.gif
Atsakyti
daugiau nesu nieko radus nuo moniliozės... asiūklis šiaip nuo daugelio ligų padeda, bet nuo moniliozės ne-a, bandyta... dar svarbu kada purkšt, aš manau kad nieko tokio jai naudoji chemija kada reikia, ir kaip reikia... kaip ir antibijotikus.

jai kas norit pamėgint:
Asiūklio nuoviras gaminamas imant 100 g šviežios arba 15 g džiovintos žolės 1 litrui vandens. Pirmiausia žolė pamirkoma, o paskui ištrauka užvirinama ir ataušinama. Nuo ligų šiuo nuoviru purškiami agrastai, rožės, vaismedžiai, agurkai, pomidorai ir braškės.


Papildyta:
QUOTE(Venta9 @ 2015 03 30, 15:33)
Pas mane kazkaip krienai neauga, kiek sodinau ner nei vieno ir ttenka paruostu jau pirkt turguje g.gif

kur apylinkėse pievuose reik ieškot, man rodos turgininkai irgi prirenka, o ne augina blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Alchemie @ 2015 03 30, 14:18)
Gal galit pakomentuoti kokios kainos Vrublevskiu medelyne, nes puslapyje is viso jokios info g.gif Del kokybes irgi noreciau isgirsti komentaru 4u.gif


Kainos didesnės, nei kituose medelynuose. Tai daugiau komercinis ūkis.
Atsakyti