Įkraunama...
Įkraunama...

Eurovizija

QUOTE(mjforever @ 2014 04 27, 20:05)
kuo ta propaganda ten pasireiškia?

Visame kame, per laisva jau šalis ax.gif Ne veltui būtent šiais metais visokios Conchitos ir pan. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2014 04 27, 22:46)
Visame kame, per laisva jau šalis ax.gif Ne veltui būtent šiais metais visokios Conchitos ir pan. ax.gif


gėjai taip nepropaguoja, kaip homofobai- klykte išklykia apie viską, kas su tais gėjais vyksta, gražulis jau jų reklama.

user posted image

http://www.15min.lt/...-3-422507?cf=df

jau imasi stilistai gadinimo meno, spalva aiškiai ne Vilijos, pasendino , o buvo tikrai jaunatviška panelė.
Atsakyti
QUOTE(mjforever @ 2014 04 28, 00:35)
gėjai taip nepropaguoja, kaip homofobai- klykte išklykia apie viską, kas su tais gėjais vyksta, gražulis jau jų reklama.

user posted image

http://www.15min.lt/...-3-422507?cf=df

jau imasi stilistai gadinimo meno, spalva aiškiai ne Vilijos, pasendino , o buvo tikrai jaunatviška panelė.

Toje šalyje jau seniai viskas išpropaguota, daugiau jau turbūt nebeįmanoma smile.gif

Pritariu, netgi riebesnė atrodo. Man tik įdomu ar su suknele ji pasirodys ar su tais savo džinsais unsure.gif Kažkaip tų pastarųjų nenorėčiau. Būtent kerzai ir suknelė man daug labiau patinka, ypač jei Kirdeikis vis dar landžios pro jos kojas biggrin.gif
Ir vėl ji tiek išsiviepus, padėjus ant visko, šaunuolė biggrin.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(mjforever @ 2014 04 28, 01:35)
jau imasi stilistai gadinimo meno, spalva aiškiai ne Vilijos, pasendino , o buvo tikrai jaunatviška panelė.


Vat, mano pirma mintis irgi buvo ta pati - Vilija atrodo iškart vyresnė doh.gif
Atsakyti
Palaukit, gi sceninis makiažas ir turi skirtis nuo kasdienio. Galbūt, ji visai tobulai taip atrodys scenoje.
Atsakyti
QUOTE(Heilė @ 2014 04 28, 19:52)
Palaukit, gi sceninis makiažas ir turi skirtis nuo kasdienio. Galbūt, ji visai tobulai taip atrodys scenoje.


galbūt, o kolkas kaip močiutė, vienos raukšlės.
Atsakyti
Labai laukiu kito ketvirtadienio. Tikiuosi į pusfinalį LT pateks (labai tikiuosi).
Kaip manot ar peršoksim 22-rą vietą (praėjusių metų)?
Pirmą kartą dar nesu visų dainų išklausius, tik kelias, ir tos pačios be ryšio.
Bet ką čia gali žinot, kai ta eurovizija tokia neprognozuojama, mistika.
Jaučiu Ukrainai avansu atseikės šiek tiek gal daugiau (?).
Manau Austrija turės nemažai savų 'pasekėjų'.

„A.Pojavis: ten man sunkiausia buvo pakelti didžiulę kritiką ir negatyvą. Iš savo šalies nejaučiau pakankamai paramos...''
Atsakyti
Žiūrėjau kažkokį įmestą nete balsavimą, tai už Lietuvą aš vienintelė turbūt pabalsavau, nes parodė 1 proc., o kitų buvo daug daugiau doh.gif Bet šiaip aišku imtis buvo mažytė, tik 144 žmonės ten pasireiškė, na bet vistiek liūdna kažkaip... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(mjforever @ 2014 04 28, 00:35)
jau imasi stilistai gadinimo meno, spalva aiškiai ne Vilijos, pasendino , o buvo tikrai jaunatviška panelė.

Bet ir soliarumo per daug... Oranžinė jau darosi.
http://gs.delfi.lt/i...te-64652889.jpg
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2014 04 28, 22:59)
Žiūrėjau kažkokį įmestą nete balsavimą, tai už Lietuvą aš vienintelė turbūt pabalsavau, nes parodė 1 proc., o kitų buvo daug daugiau doh.gif Bet šiaip aišku imtis buvo mažytė, tik 144 žmonės ten pasireiškė, na bet vistiek liūdna kažkaip... unsure.gif


Jeigu įmesi nuorodą, kur balsuot, prabalsuosiu ir aš smile.gif Būsim dvi biggrin.gif

Tie tamsinti plaukai tai laaaabai Vilkos išvaizdą pagadino doh.gif Toli gražu ne kiekvienam juk ir tinka taip nutamsinti. O tokia natūrali mergiotė buvo , jau tie mūsų stilistai, tai kad juos kur bala doh.gif doh.gif
Dar bijau, kokį rūbą jie bus parinkę. Įtartina man ta Vilkos komanda...
Atsakyti
user posted image

Ben Morris has produced Minipop Icons for all the artists of the 2014 #Eurovision Song Contest. Here you can see them all on a map! You can also see illustrations from previous years right here: http://theminipopicons.tumblr.com./ What do you think?

Na, matote Viliją? biggrin.gif
Atsakyti
Įspūdingai. Perfect.

FOTOGALERIJA: Pristatyta įspūdinga šiųmetinės „Eurovizijos“ scena (36 nuotr.)

Eurovizijos arena yra visiškai pasiruošusi
___________________________

Pagal balsavimą, šiai dienai 1-oje vt. yra
Ireland: Can-linn feat Kasey Smith with "Heartbeat"

user posted image

2-oje vt. yra
Armenia: Aram Mp3 with “Not Alone”

user posted image

Dar kai žiūri jo klipą, na tai kaip ir nieko, bet kai tik repeticiją tai nelabai, garbės žodis,
na nebent efektai labai svorio suteiks.

Nors nemanau, kad labai jau objektyvus tas balsavimas, mat gi galim čia už savus balsuoti...
Nors ką gali žinot, gal ir pasitvirtins su simpatijom ir favoritais.

Čia galima balsuoti
Who will win Eurovision 2014?

user posted image

_____________________________
Įvertinkite: Vaidas Baumila pristato pavasarišką dainos „Dying“ versiją ir vaizdo klipą

user posted image
Atsakyti